Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


06.07.20
3558 4 Печатать

РРО: розрахунок за товари/послуги подарунковим сертифікатом

Відповідно до п. 11 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

Згідно з п. 1 розд. ІІ Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфін від 21.01.2016 р. № 13, фіскальний касовий чек на товари (послуги) (далі – касовий чек) – це розрахунковий документ, надрукований РРО при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги). Форма № ФКЧ-1 касового чека наведена в додатку 1 до Положення №13.

Обов’язкові реквізити касового чека визначені п. 2 розд. ІІ цього Положення. При цьому при розрахунку за товар раніше придбаним сертифікатом у касовому чеку, зокрема, зазначаються:

- назва товару (послуги);

- кількість, вартість придбаного товару (отриманої послуги);

- вартість одиниці виміру товару (послуги);

-для суб’єктів господарювання, що зареєстровані як платники ПДВ, - окремим рядком літерне позначення ставки ПДВ, розмір ставки ПДВ у відсотках, загальну суму ПДВ за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами), на початку рядка друкуються великі літери «ПДВ»;

- позначення форми оплати (готівкою, електронним платіжним засобом, у кредит, тощо) та суму коштів за цією формою оплати.

При цьому у реквізиті «форма оплати» зазначається запис «Подарунковий сертифікат» та за необхідності – сума коштів, яка доплачується готівкою чи безготівково (кредитна картка тощо).

По материалам ГУ ДПС в Одеській області
Комментарии
  • Юра Г.
06.07.20 04:49

для йодозависимых из ГНИ, Не все РРО могут указывать тип оплаты "подарунковий сертифікат".
Пора уже исключить из реестра Все РРО кроме програмных.
и всех покупателей предьявлять свой смартфон при покупке.
ведь получилось у них всех л о х о в ( я в их числе тоже) носить намордники и паспорта.
и домашний арест, ссори, самоизоляцию контролировать с помощью смартфона.
Кстати, необходимость получения зафиксированного  факта согласия для проникновения в другого человека пока ещё не отменили, предлагаю данное действие проводить исключительно с фиксацией в их дии.

Ответить
  • ***
07.07.20 00:01

Юра Г., У меня нет смартфона вовсе не из финансовых проблем. Но если страна будет в смартфоне, я не буду её гражданином?

Ответить
  • Olken
06.07.20 09:43

маски - это жесть

Ответить
  • Мирослав
06.07.20 23:49

А платник єдиного податку може застосовувати фору оплати - "Подарунковий сертифікат" ?

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лілія Закордонна допомога біженцям. Не задекларував — штраф 40 тис. грн або тюрма...
29633 19
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям