Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.01.21
4232 12 Печатать

Рада схвалила створення Бюро економічної безпеки

Верховна Рада схвалила проект Закону України «Про Бюро економічної безпеки України» (№3087-д). За ухвалення відповідного рішення проголосували 242 народних депутати.

Документ розроблено з метою ліквідації податкової міліції та створення незалежного державного правоохоронного органу, який повинен виконувати функції аналітичної оцінки, запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених законом до його підслідності.

Законопроект передбачає створення Бюро економічної безпеки України як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів. Також визначаються завдання, функції та повноваження Бюро економічної безпеки України, контроль за його діяльністю, правовий статус, обов’язки та відповідальність працівників Бюро тощо.

Прийняття Закону сприятиме:

  • запровадженню нових аналітичних підходів протидії фінансовим злочинам та проведенню результативних розслідувань складних злочинних схем;
  • запобіганню втрат бюджету шляхом попередження фінансових злочинів та мінімізації недобросовісної конкуренції;
  • оптимізації структури правоохоронних органів та матеріально-технічної бази.

Довідково

Прийняття Закону про створення органу з фінансових розслідувань є частиною міжнародних зобов’язань України. Зокрема, це передбачено Меморандумом про економічну та фінансову політику з МВФ та Меморандумом про взаєморозуміння між Україною як Позичальником та ЄС як Кредитором (щодо отримання Україною макрофінансової допомоги ЄС).

По материалам КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Андрій
28.01.21 16:00

А ті структури які є не справляється? Чи чиновників вже більше ніж посад?

Ответить
  • Наталія
28.01.21 16:15

ОТГ постворювали,голови повстановлювали з-ти по 60 тис + премії (за невідомі заслуги) набрали працівників не спеціалістів,а собези поскорочували і на біржу ( є такі що мають більше 20 років стажу то їм місця в ОТГ не має) бо там набирають своїх і депутатів. Всі думають що малий бізнес їх озолотить. те саме і тут. От і всі їхні реформи і вся їхня робота,

Ответить
  • ИринаКиев
28.01.21 16:48

фигня ностоящая эти оргАны
никому оно не нужно
все что было подобное до этого, никакого результата не дало,  так зачем это "плодить"

Ответить
  • Галина
30.01.21 06:41

ИринаКиев, надо же своих деток пристроить. Не на завод дети идти, в конце концов. Вы сотрудников этих бюро видели? Молоко на губах необсохло, а оно уже мнит себя пупом земли.

Ответить
  • Лариса
28.01.21 17:01

Пусть расследуют где налоги в электронном кабинете

Ответить
  • Бух
28.01.21 17:45

А когда ГНСУ опять переименуют в ГФСУ? Пора бы уже, засиделись без дела! Аж 2 года прошло после последнего переименования!

Ответить
  • Головбух
28.01.21 20:48

Эти органы плодятся как кролики и все из бюджета. НАБУ всякие, НАЗК, какой результат на выходе? 0.Хоть кого-то привлекли, посадили? Миллионы наворовали и ничего, а человек ушёл в декрет и забыл сдать декларацию вовремя, пришли привлекать к ответственности. Как же, не показала свои 126000 годового дохода, великое преступление совершила. Её надо наказать. А у кого миллионы, тем ничего. Так какой смысл от этих органов? Опять таки нас, низший уровень пищевой цепочки, за наши же деньги и давят. Эх... 

Ответить
  • ТАНЯ
28.01.21 22:43

А наглядова рада буде?

Ответить
  • Шурик
28.01.21 22:59

От их самих.
Мне то легче стотреть, У мня есть свои правительствах США, Канады, Китая, ЕС, ООН. Друзья. От котрых ничего, Индии, Турции, Боснии. Делимся с ними то что есть в реале.
"Если Украина не избавится от олигархато", то ни у кого не будет никаких шансов. Это от друга из маленького годка Боснии., Та тоже олигархат.. В ЕС приняли тех у кого нет олигархата. из стран бывшей Югославии. Словения, Хорватия. Македония.

Ответить