Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


07.05.21
11028 37 Печатать

11 травня спливає строк подання звітності за І квартал 2021 року

Нагадуємо, що 11 травня 2021 року є граничним терміном подання таких податкових звітів за І квартал 2021 року:

- податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску. Все, що вам необхідно знати про його заповнення, ви знайдете тут;

- податкової декларації екологічного податку;

- податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів;

- податкової декларації туристичного збору;

- податкової декларації рентної плати з розрахунком:

  • рентної плати  за спеціальне використання лісових ресурсів;
  • рентної плати за спеціальне використання води;
  • рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

- податкової декларації платника єдиного податку третьої групи за І квартал 2021 року;

- податкової декларації з податку на прибуток підприємств за І квартал 2021 року та фінансової звітності за І квартал 2021 року, платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

- розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, за І квартал 2021 року.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Бух
07.05.21 08:22

А кто-то сдал за неуполномоченное? Не нову звитну, а просто щвитну?

Ответить
  • Евгения
07.05.21 09:27

Бух, вчера после обеда сдала просто звитну за неуполномоченное

Ответить
  • Екатерина
09.05.21 09:48

Евгения, Как Вам это удалось? что-то меняли? или сдавали несколько раз одно и тоже?

Ответить
  • Эля
07.05.21 09:16

Вчера в первой половине дня пробовала очередной раз. Опять неудачно. Думаю если до 11 числе не разберутся с ПО, буду сдавать через Звітну нову.

Ответить
  • Бух
07.05.21 09:56

ура!!!!! приняли!!!!!

Ответить
  • Вера
07.05.21 09:57

У меня принялся за неуполномоченное подразделение, успешно за основное нет з типом звітний опять заборонено вчера вечером сдавала

Ответить
  • Ольга
07.05.21 12:30

Вера, у меня аналогичная ситуация. За основное не принимается. Что-то получилось у вас?

Ответить
  • Эля
07.05.21 11:07

Сегодня приняли отчет за подразделение ( Звитный отчет, розрахунок №2)

Ответить
  • Вера
07.05.21 11:25

Эля,и ещё вопрос... ВС тоже проставляем? 

Ответить
  • Эля
07.05.21 11:30

Вера, ВС и НДФЛ по работникам подразделения включала в звитный розрахунок №2 по подразделению., ВС и НДФЛ по работникам основного предприятия, а так же ЕСВ со всех работников ( в т.ч. подразделения) включала  в звитный розрахунок  №1 по основному предприятию.

Ответить
  • Вера
07.05.21 11:23

Эля, можно подробности заполнения формы? Заполняли только 4ДФ и ставили розрахунок №2, №3 и так далее? 

Ответить
  • Эля
07.05.21 11:32

Вера, в розрахунке №2 за подразделения заполняла только 4ДФ. Если бы у меня было более чем одно подразделение, ставила бы нумерацию розрахунов №2,№3 и т.д. НО у меня только одно подразделение.

Ответить
  • Ірина
07.05.21 11:30

Вера, я так делала. 

Ответить
  • Инна
07.05.21 11:24

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, хоть кто нибудь, как мне исправить ошибку в такой ситуации. Я сдала отчет еще 26.04., пришла 2 квитанция, что он принят. Потом сразу досмотрелась, что я в самом Податковом розрахунку в коде 110 в марте месяце не поставила 1. А у нас был принят 1 человек на новое рабочее место. Хотя в Д1 я заполнила правильно, показала 1 напротив фамилии. А теперь не знаю как можно подать Новый звитный, чтобы в с.110 поставить эту 1,  если все консультации пишут, что в новом звитном строки 07-110 не заполняются. Кто нибудь умненький , пожалуйста, помогите в моей ситуации, очень прошу...

Ответить
  • Екатерина
09.05.21 09:45

Инна,Все графы 07-110 - в ручном режиме удаляйте (кнопка delete). Я так сделала и у меня принялся новый звитный

Ответить
  • Сомневающийся Sкептиk
07.05.21 19:46

Инна, плюньте и забудьте!Или Вы получаете компенсации по ЕСВ? Как писала когда-то ДПС: "Відповідно до діючого законодавства для роботодавців, які створюють нові робочі місця, передбачено отримання компенсації фактичних витрат, пов`язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце.
«Нове робоче місце» – це робоче місце, яке створене у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок та вмінь працівника." Хоть и старенькое, но может найдёте что-то полезное: http://tax-expert.in.ua/uk/publications/nove-roboche-misce-u-zviti-esv/

Ответить
  • Инна
11.05.21 10:12

Сомневающийся Sкептиk, спасибо вам большое за консультацию.

Ответить
  • Ірина
07.05.21 11:29

уря!!! после стольких мытарств и нервов сдала звитну за основное и звитну за подразделение!!! правда с попередженням про КВЕД - не знайдено у довіднику, та стр 101 - 105. подала за подразделение вчера вечером. Фух. Из-за  попереджень перездавать не буду)))) 

Ответить
  • Евгения
07.05.21 16:21

Ірина, я тоже сдала, за подразделения, только поудаляла инфо со строк 07-110, Медок ругался, а ДПС ничо, приняли, даже ошибок не обнаружили.не знаю может, нужно было эти строки и заполнеными оставить, но перездавать тоже не буду))

Ответить
  • Ірина
07.05.21 18:06

Евгения, я работаю в Артзвіті,  у меня не было проблем с нулями, но, 1 человек был целый месяц за свой счет,  вот и получилось  штатное количество не равно начислению по количеству человек, стр 101, 105

Ответить
  • Вера
07.05.21 15:50

Эля в розрахунке по подразделениям только 4 дф по сотрудникам подразделения, а основное ЕСВ плюс 4ДФ сотрудники основные. Сдала два отчета одновременно принялось только подразделение , основной сколько не сдавала не принимается пишет основное нет з типом звітний, подала на основное новый звитный жду.

Ответить
  • Ольга
07.05.21 16:08

Вера, сообщите, пожалуйста, получилось или нет. А как в новом звитном заполняли 4ДФ? Полностью или за минусом  подразделения?

Ответить
  • Людмила
11.05.21 10:56

після 10 невдалих спроб здати за основне підприємство (за підрозділ ще в квітні прийняли) сьогодні фокус вийшов. Здала через "звітна нова" з однакою "0" (добавити рядок). додаток 1 по єсв заповнила з усіма співробітниками за основне і підрозділ, додаток 4 лише по основному. в головній частині рядки 07-110 нічого не заповнювала, АЛЕ як вичитала десь (вже сама не знаю де) : очима ми бачимо прочерки якщо не заповнювали ці ячейки, але є ячейки де показує нуль якщо направити туди курсор (це в Медку). так от - клавішою  делейт або бекспейс убираємо нуль з ячейки. зберігаємо документ. якщо перезайти то ці грьобані нулі знову будуть якщо навести курсор. я переживала що знову видасть помилку, але сталося чудо і звіт прийнятий. Звісно ж, за нашими міркуваннями там помилка, бо тепер ні в звітному новому (за головне п-во), ні за підрозділ немає даних по кількості працівників за місяць. АЛЕ інакше не здається. То ж я , наприклад, залишу прийнятий пакет в такому вигляді. Такого довгого секасу зі звітом в мене ще ніколи в житті не було. Щоб всім розробникам гарно спалося і секасалося). ВСІМ БАЖАЮ УСПІХУ 

Ответить
  • Валентина
11.05.21 16:47

Людмила, Добрий день! У мене така ж проблема. Ви у звітну нову який ставили номер розрахунку та код території. Бо у мене звітна нова не прийнялась також,помилка Звітної немає. А звітна не приймалась бо вже є Звітна.

Ответить
  • Людмила
12.05.21 10:47

Валентина, ще в квітні посилала розрахунок 1 (за основне) і розрахунок 2(за підрозділ). Прийнявся тільки розрахунок 2 в квітні. Розрахунок 1 не приймався через помилку "звітна вже існує". Тому і робила "звітний новий " по основному з розрахунком 1. тобто номер не змінювала неприйнятого в квітні розрахунку. Код території в розрахунку 2 ставила по неосновному місцю реєстрації, а в розрахунку 1 - по основному. тобто коди територій різні

Ответить
  • Анна
11.05.21 12:03

Есть счастливчики, которые получили 2 кв на декларацию единого налога за 1 кв с додатком 1? 

Ответить
  • Елена
11.05.21 12:18

Анна, всё нет квитанции № 2, при повторном отправлении приходит отказ по квитанции № 1, что с такой отчет есть в базе с таким-то номером. Но квитанции № 2 уже больше недели нет(

Ответить
  • Анна
11.05.21 12:25

Елена, у меня уже нервы сдали, отправила без додатка 1, фоп на 3 группе,  получила 2 кв. Когда начнут принимать с додатком 1 сдам уточняющий. ФОП перешел на общую систему со 2 квартала

Ответить
  • Аля
11.05.21 14:09

Анна, такая же ситуация - переход на другую группу. Переход с 01.04.21, т.е. уже другой квартал. Собираюсь показать за полугодие. Или я не права?

Ответить
  • Ніна-Н
11.05.21 19:03

Аля, при переході на іншу  групу додаток 1 не подається. Він подається за рік , а протягом року тільки при припиненні і при переході на загальну систему.

Ответить
  • Надія
11.05.21 20:08

Відправила сьогодні два рази декларацію ФОП на 3 гр через електронний кабінет, об 11-00 і 19-30,  квитанцій немає, навіть №1. Що робить? У кого схожа ситуація?

Ответить
  • Ніна-Н
11.05.21 20:50

Надія, в мене з вчорашнього дня квитанцій нема, а в 'перегляді звітності' звіт є. Я через кабінет подавала.

Ответить
  • Надія
11.05.21 21:02

Ніна-Н, у "перегляді звітності" порожньо. за 2021 =0

Ответить
  • Ірина
11.05.21 20:19

Надія, нехай би всім було добре. Яким чином відновлювати нерви після подачі цих звітів?

Ответить
  • Ірина
11.05.21 20:18

У мене така ситуація. Що робить? Не знаю. Намагалась сьогодні півдня зателефонувати до податкової, але марно(( Немає квитанції, навіть, першої.

Ответить
  • Надія
11.05.21 20:28

а до котрої години вважається "операційний день", тобто до якої години сьогодні приймається звітність?

Ответить