Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


08.07.21
3152 4 Печатать

Заповнення та подання Розрахунку з типом форми «Звітний» як «Довідковий»

У разі необхідності призначення поза межами звітного періоду застрахованим особам пенсії, матеріального забезпечення чи страхових виплат та містять інформацію виключно щодо таких осіб платниками ЄСВ подається Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого ЄСВ, за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773, з типом форми «Звітний» як «Довідковий».

При цьому, термін подання такого розрахунку чинним законодавством не передбачено. Даний Розрахунок подається протягом звітного кварталу в разі настання події, що вимагає такого подання (призначення виплати або інших соціальних виплат застрахованій особі).

Якщо підприємство не встигає подати «Довідковий» Розрахунок до кінця кварталу, в якому настала подія, то далі подається Розрахунок з типом «Звітний». Окремо формувати довідковий Розрахунок після закінчення звітного кварталу не потрібно.

Розрахунок складається з Розрахунку та додатків та формується на кожну застраховану особу окремо. При цьому у довідковому Розрахунку заповнюються рядки з 01 до 06. Інші рядки заповнювати не потрібно. В рядках 011 заповнюється тип «Звітний» та в рядку 014 – тип «Довідковий». Причина подання довідкового Розрахунку (призначення пенсії, страхових виплат чи матеріального забезпечення) вказується в шапці додатків, а саме: в додатку Д1 - рядок 035, Д5 – рядок 035, в Д6- рядок 034.

Довідковий Розрахунок при призначені пенсії повинен містити наступні додатки: Д1, Д6 (при наявності у застрахованої особи спец стажу), Д5 (якщо інформація може вплинути на розрахунок пенсійних виплат).

Для призначення матеріального забезпечення чи страхових виплат додаток Д1 подається за конкретні місяці у межах звітного кварталу. При звільнені чи прийняті застрахованої особи формується додаток Д5.

Якщо в поданому довідковому Розрахунку були виявлені помилки - Розрахунок треба подати повторно з вірними даними.

Наголошуємо, що подання Розрахунку з типом «Звітний» як «Довідковий» на застраховану особу не скасовує обов’язку роботодавця зазначити ці дані у «Звітному» Розрахунку.

По материалам Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП
Комментарии
  • Тетяна
08.07.21 12:04

А якщо вже подали довідковий в 2 кварталі з №1,то "Звітний " вже №2  в цьому кварталі?

Ответить
  • Наталья
08.07.21 12:50

Тетяна, да. https://buhgalter911.com/news/news-1057693.html 

Ответить
  • Галина
08.07.21 15:08

а можна було ТАКЕ написати, тільки місяцем раніше?  А тепер ФСС відмовляється реєструвати заявки, бо немає даних в реєстрі! А довідкові за 2 квартал не приймаються - хоча, строк подання Звіту до 9 серпня?!!!

Ответить
  • Михаил
08.07.21 15:36

Галина,довідкові звіти подаються в межах звітного кварталу, тобто кінцеий термін для 2 кварталу - 30 червня, далі подається звітний протягом 40 днів після заверешення кварталу

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
42911 127
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти