Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


13.08.21
2677 4 Печатать

Любченко надав рекомендації керівникам підприємств, які заборгували зарплату

Під час чергового засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати фокусувалась увага на обговоренні конкретних заходів зі зменшення боргів для конкретного органу управління чи обласної адміністрації. Засідання відбувалося під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України (голови Міжвідомчої робочої групи) Олексія Любченка.

11 серпня 2021 року заслуховувалися представники Мінінфраструктури, Укравтодору, Фонду державного майна України, Дніпропетровської, Сумської та Львівської ОДА. Також традиційно були присутні представники інших органів центральної виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, професійних спілок.

«Ще раз наголошу - зростання боргів є неприйнятним. Тому ми маємо предметно підходити до проблематики конкретних підприємств і пропонувати реальні та дієві заходи. Наша мета не обмінятись статистикою боргів і розійтись до наступного засідання. Якщо діяльність керівників відповідних органів не даватиме реальних результатів зі зменшення боргів – це привід ставити питання про недостатню ефективність управління сферою чи територією та відповідну адміністративну реакцію», - наголосив під час засідання Олексій Любченко.

Під час засідання детально розбиралася ситуація з кожним доповідачем та окреслювались шляхи подолання заборгованості. Аналізувалася конкретна ситуація, заходи, які були здійснені та плануються як наступні кроки. Представники обласних адміністрацій та органів управління отримали чіткі рекомендації.

«Багато боргів виникають через інерцію керівництва підприємств чи органу управління. Треба бути мобільними та активним. Для прикладу, можна позбутися непрофільних активів, які не використовуються, посилити процеси приватизації, судово-претензійну роботу та інші юридичні інструменти, провести детальний аналіз відповідності обсягів виконуваних робіт структурі та чисельності персоналу тощо. Органи влади та менеджери на місцях мають діяти більш рішуче і відповідальніше. Ще раз наголошую, що невиплата заробленого – це злочин перед людьми», - зазначив Перший віце-прем’єр-міністр.

За словами заступника Міністра економіки України Світлани Глущенко, ­­­­Мінекономіки наполягає над структурним розподілом боржників за схожістю проблематики та за короткостроковими і середньостроковими перспективами їх вирішення. Це необхідно для створення алгоритму розв’язання питання заборгованості наскрізно та системно. Розподіляти боржників за економічною активністю недостатньо.

Нагадаємо, Уряд прийняв рішення посилити контроль за погашенням боргів із заробітної плати. Робота активізована через проведення щотижневих нарад на рівні Уряду та запровадженню фокусного обговорення проблематики конкретних органів управління та регіонів тощо.

По материалам КМУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Оксана
13.08.21 09:33

і знову бла-бла-бла

Ответить
  • Елена
13.08.21 12:34

много слов, и нет конкретики...
Спасение утопающих, дело рук самих утопающих

Ответить
  • Галина
13.08.21 15:13

а по мне, так почти открытым текстом - позбутися непрофільних активів, які не використовуються, посилити процеси приватизації, судово-претензійну роботу та інші юридичні інструменти, провести детальний аналіз відповідності обсягів виконуваних робіт структурі та чисельності персоналу...у государства денег нет на медиков и учителей - продавайте и увольняйте...

Ответить
  • Анна
17.08.21 11:31

Как всегда: Денег нет, но вы держитесь

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям