Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


23.06.22
1830 1 Печатать

Чи має право працівник, який виїхав за кордон, рятуючи своє життя, тимчасово призупинити дію трудового договору на період воєнного стану?

Ініціатором призупинення дії трудового договору може бути будь-яка сторона трудових відносин, але вимога щодо обов’язку роботодавця призупинити дію трудового договору за бажанням працівника в законодавстві відсутня.

Звертаємо також увагу, що, відповідно до ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», протягом періоду дії воєнного стану роботодавець на прохання працівника може надавати йому відпустку без збереження заробітної плати без обмеження строку, встановленого ч. 1 ст. 26 Закону України «Про відпустки» (15 календарних днів).

По материалам ГУ Держпраці у Запорізькій області
Комментарии
  • Наталія
23.06.22 10:43

що означає дивна фраза "але вимога щодо обов’язку роботодавця призупинити дію трудового договору за бажанням працівника в законодавстві відсутня".
А що, якщо за власний рахунок законодавство передбачає обов'язок, надати цю відпустку????? Достали вже своїми дивними роз'ясненнями 

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям