Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.07.22
7527 17 Печатать

Увага! 30 та 31 липня ДПС не буде реєструвати податкові накладні

Нагадаємо, що податкові накладні/розрахунки коригування, складені з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, слід зареєструвати в ЄРПН до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені.

Згідно із законодавством, а точніше із п. 201.1, п. 201.10 ПКУ та п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246, якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочій день, такий день вважається операційним днем.

Таким чином, 31 липня 2022 року (неділя), незважаючи на те, що є вихідним днем, має бути останнім днем для реєстрації ПН/РК.

Проте, Державна податкова служба повідомила, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, з метою захисту прав платників, збереження та захисту даних надання електронних сервісів та приймання електронних документів від платників податків здійснюються у робочі дні з 8 до 18 години.

Отже, у період воєнного стану платник податку не може зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної в ЄРПН у святковий чи вихідний день, у тому числі, якщо такий день є граничним днем їх реєстрації.

З урахуванням зазначеного, останнім днем реєстрації ПН/РК за першу половину липня податківці вважають п'ятницю, 29 липня. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Татьяна
27.07.22 09:05

Відповідь одна:пі,пі, пі...... Других слів уже нема.

Ответить
  • Наталія
27.07.22 09:52

Цікава у нас держава  у ДПС є військовий стан і карантин, а у платників податків німа 

Ответить
  • Татьяна
27.07.22 10:48

Наталія, так у нас кожний день міняється перевищення у кабінеті. Тихенько схожу з розуму.

Ответить
  • Олена
27.07.22 10:28

дуже цікава: грршей на реєстрацію податкових немає... не реєструвала, декл. не подавала...Прислали вчора листа: не подана звітність є підставою для проведення позапланової перевірки !!!І як це назвати?? Війна?

Ответить
  • Наталія
27.07.22 11:37

Олена, немає у нас ніякої війни і карантину. Війна і карантин у нас місцево.

Ответить
  • Лора Злий Бух
27.07.22 13:18

Все як завжди!
У експортерів більше 4-х місяців за рахунок курсу "крали" виручку, у ПДВ-шників "крадуть" дні. І все під прикриттям ВС. Іноді здається, що внутрішня агресія не менш страшна ніж зовнішня, але ж там все зрозуміло, а тут....

Ответить
  • Татьяна
27.07.22 13:24

Нормальних слів просто немає 

Ответить
  • volodya
27.07.22 15:21

Відповідно до закону можемо зареєтрувати в останній день, Але податкова вирішила що вона вище Закону, і може наплювати на Закони.

Ответить
  • ната83
27.07.22 16:37

Конечно. У них вихідний. виходити і блокувати нам НН -не царское єто дело. ВОЙНА ИДЕТ. Уроди,просто мразі. З внутрі людей і країну доводять. 

Ответить
  • Оптиміст
28.07.22 10:07

З метою захисту прав платників????? У мене вкрали два дня, це ви мої права так захищаєте? 

Ответить
  • Катя
28.07.22 14:00

Так, вони як завжди вище закону, і сьогоді ел кабінет не працює, ще один вкрадений день(((((

Ответить
  • Наталья
28.07.22 14:44

Катя, ел. кабінет працює, У зв'язку з проведенням профілактичних робіт 28 липня можлива нестабільна робота сервісів АЦСК Україна!!!!!!!

Ответить
  • Татьяна
28.07.22 15:09

Наталья, іншого часу для профілакти знайти неможливо. Тільки у останні дні реєстраціїї та оплати. Штрафів ще більше буде.

Ответить
  • Екатерина
30.07.22 22:29

Просто нет слов...Нет нормальных слов!

Ответить