Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.11.22
6559 24 Печатать

Комітет не погодився скасувати блокування податкових накладних

Податковий комітет Верховної Ради розглянув проєкт закону №8079. Серед іншого, до законопроєкту було подано правки, якими пропонувалося на період воєнного стану відмовитися від блокування податкових накладних.

Автор цих правок, народний депутат, член податкового комітету Ніна Южаніна, повідомила про розгляд запропонованих змін. 

"Нічого нового. На засіданні профільного комітету його голова очікувано виступив категорично проти змін, спрямованих на припинення блокування ПН/РК. Більше того, за його логікою, те, що відбувається зараз, - норма, боротьба з шахраями (тільки ними чомусь стали вважати половину бізнесу), система автоматична (так, саме так і сказав). А це я натомість хочу влаштувати терор для бізнесу, пропонуючи не зупиняти реєстрацію ПН фактично, а враховувати інформацію щодо можливих правопорушень платників при подальшому плануванні контрольно-перевірочної роботи", - пише обурена нардеп. 

"Твердження про те, що система автоматична, не витримує критики. 
Що ж тоді розслідувала тимчасова слідча комісія, яка працювала в парламенті три роки?
Про що ж тоді кримінальні справи, порушені проти чиновників ДПС саме за ручне втручання в адміністрування ПДВ?
А зловживання податківцями пунктом 8 критеріїв оцінки ризиків (щодо наявності інформації, яка може свідчити про правопорушення з боку платників податків) - це не блокування вручну?", - запитує Южаніна.

В свою чергу, народний депутат Ярослав Железняк вважає, що ці зміни, якщо й будуть прийняті, то ніколи не будуть підписані Президентом, оскільки Мінфін проти. Южаніна заперечує такі аргументи та наводить приклад: Мінфін був проти «ДіяСіті», нарахувавши десятки мільярдів втрат, але закон прийнято, підписано, він набрав чинності і працює.

Отже, всі пропозиції Южаніної було відхилено. Далі вона планує реєструвати окремий законопроєкт, який скасую блокування ПН/РК, та буде боротися за нього у сесійній залі. 

Нагадуємо, сьогодні Мінфіном було представлено зміни до порядку блокування податкових накладних.  

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Євген
28.11.22 14:01

хто б сумнівався 

Ответить
  • Татьяна
28.11.22 14:27

ха-ха-ха Сами уже навороволи-новоровали и продолжают эту "святую для себя миссию" , а других называют "ризиковими і корумпованими" клоунада продолжается и набирает все большую силу- прямо эпидемия какая-то.....

Ответить
  • Алена
28.11.22 14:35

Надо назначить Нину Южанину главой комитета ,она понимает как  работают механизмы на практике, так как все идет к тому , что бизнес остановиться и в кабинет  к этому Г-у зайдут военные и вынесут его вперед ногами . Очень ждем смену этих приспособленцев тупых на интеллектуалов в Минфине и в Податковом комитете. Теоретики хе-вы .

Ответить
  • Светлана
29.11.22 16:41

Алена,вы правда в это верите? чтобы в этой стране произошли кардинальные изменения нужна радикальная практика Китая( и там все равно есть коррупция, хотя в меньших размерах)

Ответить
  • Яга
28.11.22 14:43

Алена, Вы действительно думаете, что при смене кроватей что-то изменится? Нужны деньги в бюджет. Точка.

Ответить
  • ТОВ
29.11.22 11:35

Яга, не лише в бюджет, а і в кармани

Ответить
  • Антонина
05.12.22 13:36

ТОВ, к сожалению, они бюджет своим карманом и считают

Ответить
  • дина
28.11.22 14:49

от , вже ж  - падлюки!

Ответить
  • Марина
28.11.22 15:01

Будь ласка, колеги-бухгалтери, підпишить петиціїї по ПДВ та презумпцію невинуватості:
https://petition.president.gov.ua/petition/167520
https://petition.president.gov.ua/petition/165654
Проявіть свою громадянську позицію! Усі пишуть тільки коментарі, а петиції не набирають голосів. 

Ответить
  • Роман
29.11.22 11:48

Марина, та клали вони на ті петиції те чим на роялі грали

Ответить
  • Анна
01.12.22 15:38

Роман,Можливо але ми нарешті зможемо почути Президента по цьому питанні і зробити  висновки 

Ответить
  • Аня
28.11.22 15:21

Почему то от таких новостей очень хочется материться, но сообщество у нас приличное...(((

Ответить
  • дина
28.11.22 15:43

як підписати петицію- пож. підкажіть

Ответить
  • Татьяна
28.11.22 19:04

Значит кому- то это очень выгодно Зачем рубить сук на котором сидишь? А на страну ......

Ответить
  • Юрий
29.11.22 07:50

Есть один человек на букву Г там. Ненавидит бизнес, думает, что не государство для бизнеса, а бизнес для государства. Что от него можно хотеть, кроме плохих анализов? Да и вообще, на 80 тысяч работающих НДС предприятий 43 тысячи налоговоков мало, надо довести соотношение до 2 к 1 и ввести барщину на законодательном уровене. Человек на букву Г, стартап тебе))) 

Ответить
  • Роман
29.11.22 11:58

Юрий, є один чоловік на букву Зе який поколупався в тому багні що залишилось від партії регіонів, знайшов там самий смердючий шматок на букву Г. і призначив його в нацраду з відновлення України. - "нові лиця" так сказати....

Ответить
  • ТОВ
29.11.22 11:31

Вирішив один ФОП, який я веду, що може все "порішати", вийшов на "потрібних людей", так йому не лише непідйомну суму загнули за розблокування, так ще й сказали, що в майбутньому він має цим "потрібним людям" відсоток з обороту платити за те щоб в подальшому не зупиняли.

Ответить
  • Светлана
29.11.22 16:47

ТОВ, ФОП решил порешать? Ищу работу,вчера звонили по вакансии-все супер, все белое НО!!! собственник считает что смена главбуха решит проблему с блокировкой налоговых накладных. Может у нас в стране не только правящие структуры самодуры, но и остальные мало отстают? а чего стоят заявления наемных- бизнес ворует и пора делиться

Ответить
  • СержК
29.11.22 12:55

ТОВ,наївний він... дуже скоро прийде момент, коли і відсоток не допоможе... або перейде на 2%, або зупинять назавжди.

Ответить
  • Львица
29.11.22 12:55

КЛАСС!!! Что и следовало доказать - вот где сборище бездельников и предателей! 
Когда-нибудь єтих с*к заблокируют? Єто будет не меньшая победа чем над рашистами!

Ответить