Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


08.08.23
1218 0 Печатать

НБУ оприлюднив план перевірок з питань фінмоніторингу

Національний банк України запланував у III та IV кварталах 2023 року виїзні перевірки з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства двох банків та чотирьох небанківських установ.

До переліку банків увійшли:

  • у III кварталі – АТ “А – БАНК”;
  • у IV кварталі – АТ “БАНК 3/4ˮ. 

До переліку небанківських установ увійшли: 

  • у III кварталі – АТ “УКРПОШТАˮ, ПРАТ “СК “АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯˮ;
  • у IV кварталі – ТОВ “МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГАˮ, ТОВ “ФК “ЕВОˮ.

План виїзних перевірок складено на підставі ризик-орієнтованого підходу за результатами проведеної оцінки ризиків діяльності банків та небанківських установ. 

Поновлення здійснення Національним банком планових виїзних перевірок відбулось у зв’язку зі скасуванням на всій території України карантину з 24 години 00 хвилин 30 червня 2023 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2023 року № 651 “Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Водночас Національний банк скасував заборону на проведення під час дії воєнного стану планових виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства відповідно до постанови Правління Національного банку України від 27 липня 2023 року № 93 “Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України  від 23 березня 2022 року № 60”.

Річний план оприлюднюється згідно з вимогами пункту 11 розділу II Положення про порядок організації та здійснення нагляду у сфері фінансового моніторингу, валютного нагляду, нагляду з питань реалізації і моніторингу ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), затвердженого постановою Правління Національного банку України від 30 червня 2020 року № 90. 

Оприлюднений план перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на III та IV квартал 2023 року (частина I. Перевірки банків).

Оприлюднений план перевірок з питань фінмоніторингу, дотримання валютного та санкційного законодавства на III та IV квартал 2023 року (частина II. Перевірки небанківських установ).

По материалам НБУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям