Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


29.08.23
4521 34 Печатать

Зеленский предложил создать единый орган проверок для бизнеса

Президент Владимир Зеленский предлагает создать единый орган, который будет заниматься проверками бизнеса, и считает, что государство и бизнес должны пойти навстречу этому вопросу, пишет "Экономичная правда". Об этом он заявил в интервью Наталье Мосейчук, транслировавшейся в национальном телемарафоне 27 августа.

"Они (бизнес – ред.) не должны давать взятки. Это факт. Бизнес никто не уничтожит, мы точно защитим бизнес", - сказал президент.

Зеленский добавил, что в Офисе президента сейчас построили платформу для встреч с бизнесом.

"Раз в неделю, раз в две недели мои экономические советники с ними встречаются и снимают вопросы", - сказал глава государства, но назвал это "несистемным решением".

Зеленский отметил, что бизнес не хочет никаких проверок и говорит, что стали приходить к ним, потому что государство вернулось к проверкам.

"Но это баланс. Для меня как президента. Баланс во время войны очень сложно держать. Какой баланс? Международный валютный фонд, Европейская комиссия... Если мы не возвращаем налоговую систему, которая у нас существовала до начала войны, если мы не возвращаем проверки, у нас будут вопросы во время переговоров о будущем членстве в ЕС", - сказал президент.

По словам Зеленского, он предложил бизнесу внести изменения в законодательство, чтобы проверять бизнес имел право только один орган.

"Я найду такой баланс между европейским законодательством и их запросом – проверять, и вами, чтобы к вам все не ходили… Наш бизнес должен предложить, что будет за орган, какой этот человек и т.д.", - резюмировал президент.

Автор: Анастасия Жарикова.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Злий бух 2
29.08.23 07:50

він реально такий, що не може навчитись (вже ж 5 років майже пройшло як на посаді), чи навмисно робить все найдурніше, що йому нашепочуть у вуха? Якого милого він взагалі намагається втрутитись туди, куди не має права по Конституції, замість дати можливість обрати\призначити освічених і відповідальних людей?

Ответить
  • Serhij
29.08.23 08:44

"Наш бізнес має запропонувати, що буде за орган, яка ця людина тощо" - Однозначно людина Андрія Єрмака! Ще на нових табличках можна заробити

Ответить
  • ХХХ
29.08.23 09:17

Serhij, та ну, сам Єрмак і очолить, бо ж ніхто крім нього!

Ответить
  • Зося
29.08.23 10:44

ХХХ,Або Гетманцев

Ответить
  • Александр
29.08.23 17:10

Зося,
В любом случае через них путлер править будет. Кремль будет убивать любые фирмы.
Шпионов всех для начала перевешать надо. Шоб вообще что-то делать.

Ответить
  • Наталія
29.08.23 09:15

навіщо вигадувати велосипед? а можно просто притягати до відповідальності перевіряючих за порушення існуючого законодавства? це складно? шо би не робити аби нічого не робити ...

Ответить
  • Александр
29.08.23 17:11

Наталія,
 "Иснуюче законодавство" они сами и писали, чтобы по ниму грабить.

Ответить
  • Тетяна
29.08.23 09:43

Роскомнадзор?

Ответить
  • Хах
29.08.23 09:48

Ще одних дармоїдів на наші шиї?

Ответить
  • СержК
29.08.23 09:48

я так розумію, хлопці хочуть створити надорган, який дозволить тихенько (бо все в одних руцях, які нічого не крали) ховати будь-які можливі справи щодо своїх кришуємих хлопів та максимально чмирити не своїх... конкуренція між податковою, сбу, назепу та іншими їм ні до чого. бо суне ще більш величніше крадівництво...

Ответить
  • Екатерина
29.08.23 09:56

дійсно, порядок навести в податковій же важко, давайте створимо ще один корупційний орган.

Ответить
  • Катя
29.08.23 10:42

Шо,вже Гетьманцев не справляється.Треба "смотрящого" від Єрмака?

Ответить
  • XXL
29.08.23 10:51

ще ми членами на вступ в ЄС будемо років 20.... Сказали ж що нас бачать у Європі через років 20.... Ну звичайно ж, поки ще закінчиться війна, поки шось відновлять в Україні, а там буде видно.....

Ответить
  • хороший чоловик
29.08.23 13:18

XXL, нужон ти там ,у еуропе, сразу  рванем в израиль

Ответить
  • Наталія
29.08.23 11:11

еще дармоедов на нашу шею прибавиться

Ответить
  • Евгения
29.08.23 11:21

Я не поняла вот это его фразу: "...Якщо ми не повертаємо податкову систему, яка в нас існувала до початку війни, якщо ми не повертаємо перевірок...". В смысле "не повертаємо"?😲 А с 1 августа что произошло? Не возврат ли? Или всё это отменили?

Ответить
  • XXL
29.08.23 11:26

Евгения, не всі перевірки відновили. Відновили для актизних товарів, азартних ігор, для небанківських установ, щось там по трансфертним ціноутворенням. Всі решту позапланові перевірки залишилися (бюджетне відкодування ПДВ, по валютним операціям якщо банк повідомить про порушення....). Одним словом, почитайте, але перевірки далеко не всі відновили, точніше майже все залишилося як і було.

Ответить
  • Наталія
29.08.23 17:35

XXL, цікаво звідки Ви це взяли? Готель, в барі продається алкоголь. Повна перевірка з 2017 року тому що підакцизні товари :). Автодилер, продає паковані присадки (в обороті ці присадки приблизно 0,00000001%). Повна перевірка з 2017 року тому що підакцизні товари :)

Ответить
  • XXL
29.08.23 17:55

Наталія, ну якщо алкоголь - підакцизний товар, то і перевірка відповідно з 2017 року, термін же зберігання документів збільшився за рахунок карантину та війни....

Ответить
  • XXL
29.08.23 17:57

відповідно планова документальна перевірка юрособи чи ФОПа вцілому, а не в розрізі діяльності, чи суто по акцизним товарам.

Ответить
  • Яна
29.08.23 14:50

XXL, та ви ШО! не всі перевірки відновили?! А нічого, що перевірки РРО (ПРРО) торкнуться майже кожного малого підприємства чи ФОП. А ви знаєте,що це означає - штрафи, штрафи, штрафи... (((((

Ответить
  • XXL
30.08.23 10:07

Яна, я розумію шо штрафи, штрафи, штрафи.... зараз бюджет пустий, треба поповнити, і з нас будуть здирати всю шкіру....і це нагірше, біда....

Ответить
  • XXL
29.08.23 17:54

Яна, фактичні перевірки по РРО/ПРРО і були, просто вони поки були без штрафів, і мають бути без штрафів до 1 жовтня - але то стосується певних категоріій ФОПів, які мали позаводити РРО ще з 1 січня минулого року. А я кажу не всі перевірки  відновили - це про планові документальні перевірки.

Ответить
  • Світлана
29.08.23 11:40

Які слова про захист бізнесу! Я чуть сльозу не пустила, бл#ть.

Ответить
  • данет
29.08.23 11:54

боже мой  его некомпетентность в большинстве проблем государства просто зашкаливает.

Ответить
  • Злюка
29.08.23 12:59

"Органи" створювать, флагштоки по 5 мільйонів купувать і фонтани по 7 мільйонів гривень ремонтувать - це все вони можуть! А за вибори бач як заверещали!!! І війна, і грошей нема, і людей нема - всі виїхали, і ніяк не можливо вибори провести! Накипіло!😈

Ответить
  • Таня
30.08.23 09:41

Злюка, вибори мають бути в любому випадку! Бо ще 5 років ні ми, ні наша країна, цих потвор не витримаємо. Сподіваюсь вже всім прихильникам цього "нєдоразумєнія" розвиднилось

Ответить
  • Тетяна
29.08.23 13:49

Як тільки піднімається питання про захист (не важливо чого: бізнесу, виноробства, бджільництва і т.п.) - значить буде ще гірше, ніж було - знищать все, що існує - звільнять ринок і запустять великі іноземні корпорації. Як результат - зростуть ціни та інфляція. Це вже як лакмусовий папірець. 

Ответить
  • Наталія
29.08.23 17:37

Тетяна, як задовбав цей бред!!!!!!!!!!! Всі велики іноземні корпорації вже давно тут. Чи Ви з 80х пишите?

Ответить
  • ХХХ
29.08.23 15:17

Тетяна, які великі іноземні корпорації підуть у цей дурдом до інвест-нянь? чи ви реально вважаєте, що навколо всі ідіоти та/чи мазохісти? Тут би молитись про те, щоб наявні іноземні корпорації не звалили, а разом з ними і гроші

Ответить
  • XXL
29.08.23 17:58

Хоч нам і говорять, що перевірки більшості не зачепило, але певний пунктик і підпунктик у змінах зачіпає таки багатьох....

Ответить
  • Елена
29.08.23 23:27

А якщо керівник здійснює керівництво підприємством дистанційно, із-за кордону,має там документ про тимчасовий притулок,наприклад. Як в цьому разі проводиться перевірка? Хтось стикався з таким? 

Ответить
  • Таня
30.08.23 09:45

Ти зроби все для перемоги, ти дай ЗСУ все для перемоги! Орган він буде створювати
😡 Вже більшого ідіотизма світ не бачив.

Ответить