Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


06.09.23
1172 0 Печатать

ВРУ відновила е-декларування

Верховна Рада України прийняла в цілому Закон «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (реєстр. № 9534).

Акт прийнято з метою нормативно-правового врегулювання процесу відновлення подання відповідних декларацій та проведення спеціальної перевірки під час дії воєнного стану, а також спрощення порядку подання декларацій.

Відтепер особи, які у 2022 – 2023 роках не подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларації не пізніше 90 календарних днів із дня набрання чинності цього Закону.

Суб’єкти декларування, які виконують завдання в інтересах національної безпеки й оборони України, беруть безпосередню участь у веденні воєнних дій та отримують додаткову винагороду на період дії воєнного стану або перебувають на тимчасово окупованих територіях, подають відповідну декларацію у такі строки: 

- протягом 90 днів із дня визначення дати завершення бойових дій чи дня визначення дати завершення тимчасової окупації на територіях, на яких особа перебуває; 

- протягом 90 днів із дня повернення до пункту постійної дислокації чи місця постійної роботи; 

- протягом 90 днів із дня припинення повноважень чи переведення особи на посади, які не передбачають безпосередньої участі в бойових діях, виконанні бойових завдань, посиленні охорони державного кордону, проведенні розвідувальних заходів, контррозвідувальних операцій чи оперативно-розшукової діяльності; 

- протягом 90 днів із дня припинення або скасування воєнного стану.

По материалам ВРУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям