Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


08.01.24
62252 38 Печатать

Податківці інформують про нові бюджетні рахунки

Територіальні ДПС повідомляють про відкриття нових бюджетних рахунків. 

Станом на 2 січня поки що немає загальної інформації про зміну бюджетних рахунків на 2024 рік ані від Держказначейства, ані від податківців. Ми тримаємо на контролі цю інформацію та повідомимо у разі її появи. 

Водночас, закарпатські податківці зауважили, відповідно до наказу ДКСУ від 25.12.2023 р. № 324 з 1 січня 2024 року змінюються реквізити бюджетних рахунків по кодах платежів:

  • 14020800 «Транспортні засоби»;
  • 19011000 «Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення»;
  • 21010500 «Дивіденди (доход), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність», які контролюються органами Державної податкової служби України.

При цьому, реквізити решти рахунків для зарахування податків і зборів залишаються незмінними.

Нагадаємо, у кожного з платників є можливість дізнатися про діючі рахунки в Е-кабінеті (хоча, на жаль, вони так швидко не оновлюються).

Далі наводимо перелік областей. Станом на 10 січня нові рахунки опублікували всі області та м.Київ. 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Альона
28.12.23 13:08

буде коли небудь рік без зміни рахунків? це як ото олів"є до столу-традіція  так і ця зміна рахунків.

Ответить
  • Надія
29.12.23 20:34

Альона, И это  как на новый год "Ирония судьбы"...

Ответить
  • Наталія
28.12.23 13:10

Добрий день, а де поділись новорічні ліхтарики які ми можемо збивати? Антистресу хотілось би

Ответить
  • Елена
06.01.24 15:52

Наталія, я в конце года тоже спрашивала админа, а где наши любимые лампочки, но вместо амина получила гневный ответ от коллеги, что мол - нервы и так на пределе и не нужно резких звуков. Не согласна с коллегой - запугать нас невозможно, мы держимся, работаем и просто хотим для души

Ответить
  • Галина
04.01.24 18:53

Можно желательно на весь год их оставить.

Ответить
  • Олена
29.12.23 12:59

Наталія, я написала в технічну підтримку, вони сказали, що передадуть прохання розрабам сайту 😍

Ответить
  • Анна
29.12.23 11:32

Наталія, найкращий коментар!

Ответить
  • Тетяна
28.12.23 13:22

Знову прикривають розкрадання бюджету. Рахунки закрили, кінці у воду. Така прозора та вигідна схема. Всі білі та пушисті, у нас мінімізатори та злочинці тільки працюючи підприємства.

Ответить
  • Олена
28.12.23 14:57

матюкатись можна?!

Ответить
  • БухгалтериЯ
28.12.23 15:37

Олена, нужно)))

Ответить
  • Марія
28.12.23 16:05

Поясніть мені хтось, для чого кожен рік міняють рахунки?

Ответить
  • Наталія
29.12.23 14:04

Марія, податківці не можуть сальдо на початок додати :)б просто не знають як 

Ответить
  • Светлана
29.12.23 12:18

Марія. .видно ,що працюють, не сидять без    діла,

Ответить
  • ntguilty
29.12.23 19:09

якісь зміни в одну сторону..я як платник податків -"проти всіх"...⛄

Ответить
  • Ния
01.01.24 16:51

Чи правильно я розумію, що треба очікувати зміни реквізитів лише для тих трьох перелічених видів податків (14020800 «Транспортні засоби»;19011000 «Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення»;21010500 «Дивіденди (доход), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність», які контролюються органами Державної податкової служби України.), а інші поки що залишаться без змін? 

Ответить
  • Олена
02.01.24 12:29

ЄСВ платимо по-старому, вірно? 

Ответить
  • Тамара
02.01.24 13:39

А електронний для ПДВ не змінюється? відправила гроші😒

Ответить
  • Антон
02.01.24 14:58

Тамара, 99% що не змінюється (на 100% з нашими чудіками бути певним неможливо)

Ответить
  • Ірина
02.01.24 18:02

Кожен рік - новий бюджет-нові рахунки. 
І саме цікаве , що на старих є  залишки, які потім "уходят по тихой воде"

Ответить
  • Скип
02.01.24 19:46

Київ, як я розумію, рахунки на Військовий збір, ПДФО і ЄСВ лишились ті, що і були?

Ответить
  • Людмила
02.01.24 21:59

Кто подскажет, где в Е-Кабинете посмотреть бюджетные счета? Раньше по каждому виду платежей справа был значок- кликнешь- разворачиваются реквизиты для оплаты. Сегодня ничего подобного не вижу

Ответить
  • Віко
03.01.24 09:17

Людмила, у мене все так же і залишилось. Спробуйте трохи зменшити сторінку, можливо не помістилось на екран. Я зробила масштаб відображення 67%, то видно, якщо більше то також не поміщається. 

Ответить
  • Шурик
11.01.24 17:13

Віко,
Стрелками передвигается.

Ответить
  • Олена
03.01.24 09:52

Кто знает , что такое "Код блокування рахунку 96" ? Имеется ввиду электронный счет НДС .

Ответить
  • Елена
03.01.24 15:57

Олена, инспектору звоните, они пишут письма в Киев. Такое у многих после оплат прошлой недели.

Ответить
  • Олена
04.01.24 09:08

Елена,Спасибо .

Ответить
  • Анн
03.01.24 11:42

Сегодня ссылка из перечня областей не открывается 😢

Ответить
  • Любовь
04.01.24 10:25

Анн, сегодня тоже

Ответить
  • Світлана
04.01.24 11:30

Так саме цікаве, що рахунки по відрахуванню із зп не змінилися, але чомусь про це не можна відразу написати, щоб ти як ідіотка, не вишукувала цю інфу, не звіряла кожну цифру з ЕК.

Ответить
  • Лариса
04.01.24 12:13

Світлана, на іншому сайті писали по якій області і що саме змінилось саме. а тут просто області написали і шукайте самі

Ответить
  • Любовь
04.01.24 12:09

Світлана, так еще и написать над табличкой, что это реквизиты на такой-то год тоже проблема. Делать же нечего, почему бы не сверить кучу цифр, чтоб убедиться, что ничего не сменилось. на 800501007 тоже сказали , где дпс вывешивает счета и сверить посоветовали. Гав-гав-гав!!!

Ответить
  • Надежда
05.01.24 11:18

Люди,напишіть хто-небудь! зарплатні не змінились? Жодна ссилка не відкривається

Ответить
  • Ольга 1
05.01.24 13:45

Надежда, все відкривається. По Києву по з/п по звичайних платниках змін не бачу

Ответить
  • Любовь
05.01.24 13:16

Надежда, ссылки периодически открываются. По Кривому Рогу тоже не нашла изменений по ЗП налогам

Ответить
  • Олена
05.01.24 11:43

Надежда, перераховую на старі рахунки, по Харкову не бачу змін

Ответить
  • Тамара
12.01.24 10:10

Олена, ще 5 числа платила зарплату , перераховувала на старі рахунки-  повернення сум не було. Теж Харків

Ответить
  • Ольга
08.01.24 12:45

По Кропивницькому теж немає змін по зарплатним рахункам.

Ответить
  • Тамара
12.01.24 10:09

ще 5 числа платила зарплату , перераховувала на старі рахунки-  повернення сум не було. 

Ответить