Сайт для бухгалтеров №1 в Украине
Чат 911

Получайте
новости почтой!


06.09.24
551 0 Печатать

Мінекономіки повідомив, що треба оприлюднювати в електронній системі закупівлі з 1 вересня

Мінекономіки у листі від 30.08.2024 р. № 3323-04/64919-06 розповідають, як застосовувати зміни в Особливостях, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178, які діють з 1 вересня 2024 року.

Відтак при укладенні договору про закупівлю відповідно до п. 13 Особливостей замовник має оприлюднити в електронній системі закупівлі (далі - ЕСЗ):

► звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ;

► договір про закупівлю та додатки до нього;

► обґрунтування підстави для здійснення замовником такої закупівлі;

► зміни до істотних умов договору про закупівлю, у випадках їх внесення на підставі п. 19 Особливостей.

Водночас, укладаючи договір про закупівлю відповідно до пп. 13, 15, 17, 18, 20, 21 п.13 Особливостей, замовник не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня його укладення повинен розмістити даний договір та додатки до нього в ЕСЗ.

Якщо ж укладено договір про закупівлю відповідно до пп. 21 п. 13 Особливостей, слід завантажити також запит, отриманий від Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів. Цей запит ЕСЗ автоматично оприлюднить через 90 днів після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

При внесенні змін до договору про закупівлю, укладеного відповідно до пп. 17, 18, 20, 21 п. 13 Особливостей, у випадках, передбачених п. 19 Особливостей, разом з повідомленням про внесення змін до договору про закупівлю замовник має розмістити в ЕСЗ зміни до договору, що також автоматично будуть оприлюднені в ЕСЗ через 90 днів з дня припинення або скасування режиму воєнного стану.

При зміні істотних умов договору про закупівлю, укладеного відповідно до пп. 13, 15 п. 13 Особливостей, протягом трьох робочих днів з дня їх внесення замовник має розмістити в ЕСЗ такі зміни і вони також стануть загальнодоступними через 90 днів після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям