Сайт для бухгалтеров №1 в Украине
Чат 911

Получайте
новости почтой!


03.02.25
2973 6 Печатать

Головні новини минулого тижня

Доброго ранку, шановні бухгалтери!

До вашої уваги найголовніші новини минулого тижня, які зацікавили наших читачів. 

♦ У ДПС розповіли про процес проходження податкових накладних у системі СМКОР  

♦ Голова ДПС доручив податківцям виконувати рішення судів одразу після їх вступу в силу 

♦ Деякі положення ПКУ визнано неконституційними  

♦ Яка дата вважається датою зняття з обліку ФОП в умовах тимчасового обмеження доступу до ЄДР 

♦ Нові правила для мобілізованих ФОП: звільнення від податкових зобов’язань  

♦ Декларації за землю і нерухомість на 2025 рік: платники, форми, подання, сплата  

♦ ВЗ з середнього заробітку мобілізованого працівника 

♦ Сплата ВЗ ФОПами - єдиноподатниками: нагадування від ДПС  

♦ Визначення доходу ФОПа при отриманні виручки через платіжний термінал 

♦ Застосування нової ставки ВЗ: приклади від ДПС  

♦ Робота за сумісництвом під час «нероботи» в основного роботодавця  

♦ Накопичувальні пенсії в Україні: В Мінсоцполітики розповіли, коли запровадять 

♦ Повітряні тривоги як виклик для українського бізнесу: що пропонується змінити  

♦ Гетманцеву вказали на головні проблеми бізнесу, які потребують вирішення  

♦ Чи влаштуються біженці на роботу після повернення в Україну: прогноз Держслужби зайнятості 

Комментарии
  • WWWW
03.02.25 09:53

Доброго дня. 
Шановний алміністратор,нещадавно читала на "Бухгалтер 911" про необхідність психолога в штаті підприємства. Буду дуже вдячна, якщо скинете мені посилання на цю статтю. Дякую.

Ответить
  • Ніна
03.02.25 13:08

Доброго дня. Прохання до редакції, докладніше зупинитись на питанні заповнення декларації з плати на землю для харківських земель, з урахуванням місцевих пільг (оренда).  Дзвонили в податкову, вони  про рекомендації з БЗ 111.05 заповнювати двома строчками  навіть не захотіли розмовляти. Ставити повних 12 місяціва(гр.9)  і розрахувати в ручному режимі за 9 місяців(гр.18)?

Ответить
  • Перехожий
03.02.25 15:24

Ніна, Ви не уточнили, яка саме форма плати за землю Вас цікавить, але судячи з тих граф, які Ви наводите, у Вас орендна плата. Там справді ХЗ, як зараз заповнити звітну на рік уперед, якщо пільга тільки на 3 міс. Хоча рецепт із тієї БЗ 111.05 - https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=41769 цілком прийнятний. Тобто саме двома рядочками. 
Можна й так, як Ви пропонуєте - ставити повних 12 місяців (гр.9)  і розрахувати в ручному режимі за 9 місяців (гр.18). Ну й розбити потім результат не на весь рік, а тільки на квітень - грудень
Там же головне не як заповнити, а правильний результат. А він буде хоч так, хоч так.

Ответить
  • Людмила
03.02.25 13:21

У звіті по нерухомості змінился код типу об"єкту? У 2024 році був 1251.7, а зараз у 2025 році 1251?. Кто знает?

Ответить
  • не указано
03.02.25 18:03

Людмила, я здавала як у новій формі 1251. Яка різниця, головне правильно знайти тариф на сайті міської ради і вирахувати правильний коєфіцієнт з урахуванням типу місцевості. По нашій фірмі, наприклад нічого не змінилось, тільки мін. ЗП.

Ответить
  • Ніна
04.02.25 10:43

 Перехожий
Дякую. У нас оренда.

Ответить