Отключить рекламу

Подпишитесь!


16.07.12
2156 12 Печатать

Когда возникает доход и налоговые обязательства при выполнении работ за счет бюджетных средств?

   До набрання чинності Податковим кодексом валові доходи та податкові зобов'язання з ПДВ виникали на дату отримання таких коштів.
   
   У Податковому кодексі аналогічна норма збереглась лише щодо ПДВ.
   
   Згідно з п. 187.7. датою виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом.
   
   А от при визначенні доходів виняток зроблений лише для коштів цільового фінансування (п. 187.7). В усіх інших випадках дата виникнення доходу визначається за загальним правилом згідно п. 137.1. за датою складення акта або іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг.

По материалам Коментарі фахівців АППУ
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Ольга
16.07.12 22:20

При этом обязательное наличие Справочки о том, что выполненные работы выполныются за счет бюджетных средсв! Об этом не нужно забывать! А ее получать не так запросто! А если справочки нет - первое событие!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Просто бухгалтер
16.07.12 23:41

А можно поподробнее про справочку?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бухг
17.07.12 00:04

Чё за справочка ёпт?С этими бюджетниками уже заебалась короче если справочки нет то первое событие и не парится короче!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Наталия
17.07.12 01:38

Ольга! Какая справка, если деньги поступаюю через казначейство. Или через казначейский банк могут не только бюджетные деньги перечисляться?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бухг
17.07.12 01:41

Да эти бюджетники наберут документов наперед , а потом за ними бегаешь и спрашиваешь это Кредиторка или уже менять документы . задолбали эти бюджетники.............нет слов одни маты.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
17.07.12 01:53

У меня тоже расчеты с бюджетниками. Отгрузила товар в июне, оплата в июле. По оплате покажу НО, но есть только договор, где указаны реквизиты плательщика - банк ГКУ ..а какая справка???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
17.07.12 02:37

И яне знаю, что за справочки. Если в договоре прописано, что оплата идет за счет средств гос. бюджета, реквизиты указаны казначейста, деньги тоже заходят со счетов казначейства. То что это за справки? Что еще надо, чтобы доказать , что НО я начисляю по дате оплаты?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Кузя
17.07.12 03:00

Ольга не вводите коллег взаблуждение. Достаточно указания в Договоре, что оплата производится за счет бюджетных средств.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ЕЛЕНА
18.07.12 00:03

Я тоже получаю с бюджета деньги за перевозку льготников по городу и пригороду. Перевезли льготников в мае, отчет за май подали в июне, деньги получили в июле. НО начисляю в июле когда поступили деньги на счет, и ни каких справок я не требую.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Таня
18.07.12 00:06

Уважаемые бухгалтера. Справочка выдается по просьбе подрядчика или поставщика.Ничего сложного в этой справке нет. Просто бюджетная организация, или организация, которая финансируется за счет бюджетных средств дает справку о том, что выполенные работы (поствленные товары) согласно договору№ финансируются за счет бюджетных средств.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Маня
18.07.12 01:53

У листі від 25.10.11 р. № 4261/6/15-3415-04 (див. газету «Все про бухгалтерський облік» № 110 за 2011 р.) ДПСУ роз'яснила: підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі на постачання товарів/послуг умови, що оплата за поставленими товарами/послугами здійснюється з відповідного рахунку Державного казначейства України.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Маня
18.07.12 02:07

Пунктом 187.7 статті 187 розділу V Кодексу унормований порядок визначення дати виникнення податкових зобов'язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів, і ця дата визначена як дата зарахування коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом. Таким чином, до моменту зарахування коштів на банківський рахунок платника податку або отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед бюджетом, платник податку, який здійснює операції постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів, не визначає податкові зобов'язання з ПДВ (не застосовує пункт 187.7 статті 187 розділу V Кодексу). Підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі на поставку товарів/послуг умови, що оплата за поставлені товари/послуги здійснюється з відповідного рахунка Державного казначейства України. Заступник Директора Департаменту - начальник Управління адміністрування податку на додану вартість Департаменту оподаткування юридичних осіб Ю. Лапшин

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться