Отключить рекламу

Подпишитесь!


20.08.12
1226 15 Печатать

Новые группы единого налога

   Законом от 05.07.2012 N 5083-VI добавлены еще две группы плательщиков единого налога: пятая (для физлиц) и шестая (для юрлиц). Единственное их отличие от третьей и четвертой соответственно – больший размер годового дохода, предельный размер которого для новых групп составляет 20 млн. гривен.
   
   В остальном существенных изменений по единому налогу этим Законом не предусматривается. Предлагаем сводную таблицу всех шести групп единого налога.
   
   
Група Види діяльності Обмеження Ставка
Кількість найманих працівників Обсяг річного доходу
1 Фізичні особи - підприємці, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню Не використовують 150 тис. грн. 1-10 % мінімальної заробітної плати
2 Фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства 10 1 млн. грн. 2-20 % мінімальної заробітної плати
3 Фізичні особи - підприємці 20 3 млн. грн. 3% від доходу – у разі сплати ПДВ; 5% від доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку
4 Юридичні особи 50 5 млн. грн.
5 Фізичні особи - підприємці 20 20 млн. грн. 7% від доходу – у разі сплати ПДВ; 10% від доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.
6 Юридичні особи 50 20 млн. грн.

По материалам Налоговещание
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Ольвия
20.08.12 22:29

От цікаво б взнати прізвища фізичних особ - підприємців, яким вдається заробити 20 млн грн.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • DRUMS AND FUSION
20.08.12 22:58

МАЙКЛ ДЖЕКСОН))))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Злой бух
20.08.12 23:06

А мне интересно посмотреть на Фо и ЮО которые заплатят бюджету 2 млн. грн. от 20 млн. дохода????? ШОК!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Мета
20.08.12 23:29

и с какого числа действуют группы?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Irina@
20.08.12 23:39

для Мета с 01.07.2012г

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Наталья
20.08.12 23:43

Мета 21.08.2012 09:29:31 и с какого числа действуют группы? С 12.08.2012р. закон вступил в силу, можете писать заявление с 4 квартала

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух
20.08.12 23:58

И кому это выгодно? Разве что учет легче.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Владимировна
21.08.12 01:31

ну,еслив спомнить про авансы по прибыли, то выгодополучателей становится не так уж и мало

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • буху
21.08.12 01:32

Крупным компаниям выгодно. Обналичивать проще)))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***********
21.08.12 03:17

крутят-вертят, ничего себе спрощена система, так же як и покращення-одно название, а возьмись что-то перестроить так запутают по кабинетам-бюрократы.Чем непонятнее, тем им выгоднее...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • VIP
21.08.12 03:21

Ну что Вы? Разве не понятно они для себя эти группы сделали. Тем же чиновникам у которых свой бизнес намного проще, а теперь и официально.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***********
21.08.12 03:40

Да что ж тут непонятного??? Они всю страну имеют как рабов , на них пашем еще и выбирать ходим новых господ ..Дякуэмо, що хоч на жратву дають (и то не всем)заробити.....дуже дякуємо,дуже.... Хотя они мечтают, чтобы мы повыздохли все

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тата
21.08.12 04:02

Все повиздихаем, кого "они"доить будут?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
21.08.12 04:17

Как-то не вяжется оборот в пять и двадцать млн.грн. с единым налогом 5% и 10% и обязаиельной регистрацией плательщиком НДС при обороте в 360 тыс.грн.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Владимировна
21.08.12 12:38

Елена, очь даже вяжецца согласно ст 297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів: ... 3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу; (новые изменения , вступившие в силу 12.08.12, еще в кодекс не внесена аппратом ВР )

Ответить