Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


25.10.12
1438 25 Печатать

Приложение ОК подавать не нужно

   При поданні звітності з податку на прибуток за підсумками трьох кварталів 2012 року додаток ОК, в якому зазначався перелік доходів і витрат в розрізі контрагентів - платників єдиного податку, подавати не потрібно.
   
   З Податкового кодексу України виключено норми, які раніше зобов'язували платників податку на прибуток подавати до органів ДПС такий додаток разом з податковою декларацією.
   
   Відповідні зміни внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» від 5 липня 2012 № 5083-VI.
По материалам ДПС України
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Радуга
25.10.12 21:40

зачем тогда их принимают?

Ответить
  • Марина
25.10.12 22:10

а мне инспектор сказала, на всякий случай сдайте))) т.к. там, наверху, не спустили до районных ГНИ прямых указаний. когда же эти недоделанные приспешники Н.Я. успокоятся?

Ответить
  • Светик
25.10.12 22:19

12.08.12 были изменения ст.152.3 ПКУ (об отмене "ОК", как-бы за 9 месяцев уже и не надо подавать). Но с учётом ст.46 ПКУ - новые формы декларации применяются за период отчётности, следующий за кварталом, когда данные изменения были обнародованы. 12.08 - третий квартал, значит изменения с четвёртого квартала. Лучше подать.

Ответить
  • Саша
25.10.12 22:33

отмени себя ДПС

Ответить
  • ***********
25.10.12 23:41

Странно, а отчет с ОК принят у меня.

Ответить
  • хочу в Европу
25.10.12 23:46

ОНИ когда-нибудь начнут читать законы, ими же писаные? Как хочу так и верчу ...

Ответить
  • Алиса в Стране чудес
25.10.12 23:58

Нееееетушки! Я этот отчет в июле неделю ваяла. Теперь буду подавать, пока интернет не кончиться!

Ответить
  • люся
26.10.12 00:20

Мы все как Буратино в стране дураков!!!!Обидно

Ответить
  • Лариса
26.10.12 00:27

Сегодня звонила в налоговую, сказали не сдавать. Чудно.

Ответить
  • сотрудник
26.10.12 00:43

Интересно,а в тестах у них присутствует вопрос об ОК??

Ответить
  • мариана
26.10.12 01:27

А мне в налоговой сказали : Сдайте на всякий случай.

Ответить
  • IN_NOCHKA
26.10.12 02:17

Я сдала електронкою. Прийняло аж бігом

Ответить
  • Осень
26.10.12 03:17

ну писали же, что измения вступают в силу с 01.01.13. Зачем писать, что подавать не надо. Я то же подала электронкой и МЕДок не ругался

Ответить
  • Ната
26.10.12 03:43

Я подавала. В ДПІ сказали, щоб подала.

Ответить
  • Лю
26.10.12 03:43

в налоговой сказали не подавайте, декларацию из-за этого не сделают непринятой. но четких указаний про неподачу нету

Ответить
  • ххххххх
26.10.12 03:50

до 11.08.12- 152.3. Доходи і витрати нараховуються з моменту їх виникнення згідно з правилами, встановленими цим розділом, незалежно від дати надходження або сплати коштів, якщо інше не встановлено цим розділом. Платники податку разом з відповідною податковою декларацією подають органу державної податкової служби перелік доходів та витрат платника податку в розрізі контрагентів - платників єдиного податку, до якого включаються операції, здійснені таким контрагентом. Форма та порядок складання такого переліку доходів та витрат встановлюються у порядку, визначеному статтею 46 цього Кодексу. и после 11.08.12 152.3. Доходи і витрати нараховуються з моменту їх виникнення згідно з правилами, встановленими цим розділом, незалежно від дати надходження або сплати коштів, якщо інше не встановлено цим розділом. Абзац другий виключено. Абзац третій виключено и САМУ ФОРМУ ИСКЛЮЧИЛИ из НК, значит не надо сдавать.

Ответить
  • ххххххх
26.10.12 03:53

а приняли у кого-это потому что еще не дошло дело до их программ. Сисадмины не заблокировали наверное еще у них

Ответить
  • IN_NOCHKA---Ирина
26.10.12 03:59

А коли руки діудуть - 11.11.2012р?????

Ответить
  • Тетяна
26.10.12 04:11

Ето только в нас такой БЕЗПРИДЕЛ...

Ответить
  • Тамара
26.10.12 04:52

Та, пошли вы!!! Сдадим назло!!!

Ответить
  • Бухи-Бухи
26.10.12 06:45

Тамара Уже сдали...Давно... Приняли... Сидим, пьем пиво...

Ответить
  • Александра
26.10.12 09:35

Александра СОТРУДНИКУ: Многие вопросы-ответы, которые были на пробном тестировании, есть в "Единой базе налоговых знаний". Правда, об этом уже узнали намного позднее. Вот например, что есть в этой базе: Категорія: 110. Податок на прибуток підприємств Підкатегорія: 110.30.01 звітність: терміни подання звітності Запитання: Чи потрібно подавати до органу ДПС додаток ОК до податкової декларації з податку на прибуток за підсумками трьох кварталів поточного року? Відповідь: Коротка: Починаючи зі звітного (податкового) періоду — три квартали 2012 р. додаток ОК до декларації подавати не потрібно. Повна: Ні. Змінами, внесеними Законом України від 05.07.2012 р. № 5083-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» із п. 152.3 ст. 152 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі - Податковий кодекс) виключено абзаци другий і третій, відповідно до яких платники податку на прибуток підприємств повинні були подавати разом із податковою декларацією з податку на прибуток (далі — декларація) додаток ОК з переліком доходів та витрат у розрізі контрагентів — платників єдиного податку. Отже, починаючи зі звітного (податкового) періоду — три квартали 2012 р. додаток ОК до декларації подавати не потрібно. (Запитання – відповідь опубліковано у журналі «Вісник податкової служби України» жовтень 2012 № 37 стор.4)

Ответить
  • Арт
26.10.12 11:59

А лично я думаю, что раз они отменили, не успев толком попользоваться этим приложением, то у них полная путанница с ОК, полная "каша" в рядовых налоговых головах, и куда бежать и что делать они сами не знают. Лично я подал, чтобы не пристёбывались, но думаю, что экономической выгоды для себя не поимеют, ввиду незнания. На проверках, конечно, пугать будут, и пытаться за это наказать, но это они будут делать в любом случае, и с теми что заполнили, и с теми , кто не заполнил, в общем как всегда...

Ответить
  • Александра
26.10.12 13:56

Тот, кто придумал Додаток "ОК" - теоретик. Практик бы ТАКОГО Додатка не создал. Тот, кто создал этот Додаток надеялся с его помощью определять доходы частных предпринимателей, которые избрали единый налог (работая без РРО) и зачастую скрывали реальные объемы доходов. Только создатель этого Додатка не учел одну ВАЖНУЮ вещь - у предприятия в расходы все ставится по СОБЫТИЮ (переходу права собственности), а у частного предпринимателя при расчете ДОХОДА учитываются суммы СРЕДСТВ (деньги). Поэтому изначально этот Додаток был "мертворожденным ребенком".

Ответить
  • Лю
06.11.12 01:03

нашла 19.10.2012 10:58:28 с ЕБНЗ Чи потрібно подавати до органу ДПС додаток ОК до податкової декларації з податку на прибуток за підсумками трьох кварталів поточного року? Відповідь: Коротка: Починаючи зі звітного (податкового) періоду — три квартали 2012 р. додаток ОК до декларації подавати не потрібно. Читати все Повна: Ні. Змінами, внесеними Законом України від 05.07.2012 р. № 5083-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» із п. 152.3 ст. 152 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі - Податковий кодекс) виключено абзаци другий і третій, відповідно до яких платники податку на прибуток підприємств повинні були подавати разом із податковою декларацією з податку на прибуток (далі — декларація) додаток ОК з переліком доходів та витрат у розрізі контрагентів — платників єдиного податку. Отже, починаючи зі звітного (податкового) періоду — три квартали 2012 р. додаток ОК до декларації подавати не потрібно. (Запитання – відповідь опубліковано у журналі «Вісник податкової служби України» жовтень 2012 № 37 стор.4)

Ответить