Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


10.02.13
2732 92 Печатать

ПФУ обновил методику формирования отчета по единому социальному взносу

   Відповідно до статті 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», пунктів 9, 11 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 384, постановою правління Пенсійного фонду України від 10 грудня 2012 року № 24-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 року за № 2204/2516, внесено зміни до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2 «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», що зареєстрована в Міністерстві юстиції України 01 листопада 2010 року за № 1014/18309. Дія вищезазначених змін поширюється на звітні періоди починаючи з 1 січня 2013 року .
   
   Опис формату звіту (в новій редакції) щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України розміщено на офіційному сайті Пенсійного фонду України.
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Серж
10.02.13 14:41

Обновил так обновил. Зачем отпуск выделять в текущем меяце? это тот ж фонд зарплаты, только геморрой добавился. А корректировка за предыдущие периоды - это вообще что-то.

Ответить
  • Тамара
10.02.13 21:39

Обновили,чтобы не скучно работалось бухгалтеру,и так целый год никаких изменений...

Ответить
  • ИринаМ
10.02.13 21:59

посмотрел Пенсионный фонд на ДПС Украины "Ух! Ребята работают! Давай ка и мы "Что-то" придумаем!" вот и придумали....

Ответить
  • hpd56
10.02.13 22:17

Якщо пенсійний стаж рахується від внесків,то невідомо для чого вводити додатково показники кількості днів перебування у трудових відносинах та кількість днів без збереження зарплати. Складається враження що Пенсійний фонд заразився в податківців на хворобу- морочити платникам податків голову, щоб заробити на штрафах та хабарях.Можливо це звязано із змінами керівництва Пенсійного Фонду.

Ответить
  • Nina
10.02.13 22:34

Для тих. хто працює за трудовим контрактом. не тільки від внесків. а й від фактично відпрацьованого часу. мінімаотний внесок в цьому випадку не показує. скільки людина пропрацювала. три дні. чи місясь. а від цього залежить нарахування пенсії. так само. як і від перехідних відпускних. якщо місять що передує періоду . за який береться довідка. чи. наприклад є останнім. але з перехідною відпусткою. будуть викривлееня фактичного доходу. або менше. або більше.

Ответить
  • Серж - hpd26
10.02.13 22:56

Точніше, пенсія залежить від страхового стажу, який в останні два роки вирішили рахувати не тільки від внесків, а й за скільки днів ці внески сплачувалися.

Ответить
  • Оля-ля
10.02.13 23:00

А компенсация за неиспользованный отпуск при увольнении с Типом нарахувань "10" ставится?

Ответить
  • Мартиничка
10.02.13 23:13

У меня такое впечатление, что мы, бухгалтера, все попали в дурдом! Пи пец какой-то! Самый настоящий бред!

Ответить
  • Серж - Мартиничка
10.02.13 23:20

Я не бухгалтер, но я в палате №6 вместе с Наполеоном, если что... :))))

Ответить
  • Серж - Оля-ля
10.02.13 23:26

Теоретически, компенсация за неиспользованный отпуск относиться к отпускам, но практически это КОМПЕНСАЦИЯ. Не буду утверждать, но лучше её включить в зарплату, чем потом объяснять, почему она выделена.

Ответить
  • Луганск
10.02.13 23:35

Скорость загрузки 1,5 Кб.

Ответить
  • бух-бух
10.02.13 23:51

"Ознака нового робочого місця" - по умолчанию клеточка заполнена, а как должно быть на самом деле, если работник уже несколько лет работает на этой должности?

Ответить
  • Серж - Луганск
10.02.13 23:51

Качайте отсюда ftp://ftp.bestzvit.com.ua/Tur/ (файл apm_119.exe) пока не загрузили и этот сервак.

Ответить
  • бух-бух
10.02.13 23:55

В методика заполнения несоответствия: "Реквізит 21. (табл.6) Кількість заповнених рядків на аркуші: зазначається кількість заповнених рядків на цьому аркуші." В медке - "Ознака нового робочого місця"

Ответить
  • ЕЛЕНА
10.02.13 23:58

Шановні колеги, відхиляємо емоції. Підскажіть, будь-ласка, встановлюємо версію 119 поверх попередньої, чи це нова програма?

Ответить
  • Серж - бух-бух
10.02.13 23:59

Методика пишется по бумажному варианту.

Ответить
  • Серж - Елена
11.02.13 00:00

АРМ:Єдиний внесок 10.00.119 - нова програма. Оновлення Медка 10.00.119 - це нове оновлення

Ответить
  • Виола
11.02.13 00:20

бух-бух, думаю, что здесь нужно оставить пустую клетку. Я сдала с пустыми.

Ответить
  • АлёнкКа
11.02.13 00:25

"Ознака нового робочого місця" 0 - ні, 1 - так

Ответить
  • Виола
11.02.13 00:25

бух-бух, думаю, что здесь нужно оставить пустую клетку. Я сдала с пустыми.

Ответить
  • Серж - Виола
11.02.13 00:30

Если Вы сделали вручную то это здорово, но что делать когда 1500 записей и более... В отчет затягивает неизвестно что при значении поля "Ознака нового робочого місця"= 0. А когда-то был такой глюк и если не протычковать все позиции была ошибка.

Ответить
  • Мила
11.02.13 00:35

якщо Медком не користуюся , а АРМ то що робити?

Ответить
  • Серж - Мила
11.02.13 00:42

Вам длинную историю или покороче :)

Ответить
  • Мила
11.02.13 01:09

Если чесно, то согласна на любую ..... мне кажется, что скоро крыша "поедет"...

Ответить
  • Серж - Мила
11.02.13 01:28

Если были пограммы Бест-Звит или Арм-Звит сделайте в них копии, установите Медок или новый АРМ:Єдиний внесок, при установке восстановите данные из сохраненной копии (последней) и вперёд. Если впервые, то тут сложнее, нужно установить программу,создать карточку нового предприятия, заполнить все реквизиты, а дальше Додаток 4 вручную или импорт из других бухпрограм.

Ответить
  • Наталья
11.02.13 02:25

Ну и подскажите где єту программу скачать

Ответить
  • НУ ОЧЕНЬ ЗЛАЯ !!!!!
11.02.13 02:48

Ребята !!! Если работник на не полный рабочий день(женщина вышла раньше по уходу за ребенком),оплата тоже не полная, сколько "дни перебування"???!!!!! 31 или половина!????

Ответить
  • Лю
11.02.13 02:54

а дни какие ставить ? календарные или рабочие ???

Ответить
  • Ириска
11.02.13 02:54

Думаю 31

Ответить
  • Лю
11.02.13 02:58

Реквізит 15. Кількість днів перебування у трудових /ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця. Заповнюється у кожному звітному періоді у реквізиті 15 т. 6 починаючи з 1 січня 2013 року та використовується органами ПФУ для підрахунку трудового стажу по кожній застрахованій особі. Показник відповідає кількість календарних днів від 1-го до 31 (28,29,30), залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин) значення реквізиту 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення. Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати і т.д.) не впливає на обов’язковість заповнення цього реквізиту. Реквізит заповнюється одним значенням у одному рядку, що відповідає звітному. За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності). Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди.

Ответить
  • Тамара
11.02.13 03:33

Работник был в отпуске. начислениа и з\п и отпускные. Я так поняла его нужно двумя строчками показывать. Но вот как показывать суммы ЕСВ? в одной строчке или тоже разбивать на две строки пропорционально суммам?

Ответить
  • Серж - Тамара
11.02.13 03:41

Сума єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати/доходу): вносяться суми єдиного внеску із заробітної плати, доходу нараховані відповідно до статті 8 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” окремо по: а) фонду оплати праці; б) сумі винагороди за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у свідоцтві про державну реєстрацію її як підприємця); в) сумі допомоги по тимчасовій непрацездатності. Отпускние входят в ФОП, выделяються отдельно с кодом 10, логично что ЕСВ разбивать на зарплату и отпускные. Хотя если ПФУ пропустит может и не стоит морочиться.

Ответить
  • HELL
11.02.13 03:42

Тоже не могу понять - когда разбивается зарплата на саму зарплату и отпускные, что в графе 17 и 18 тулить в каждосм случае. ... И еще переходящий отпускной надо указвать или его указывать в следующем отчете - за тот месяц когда его начисляем.

Ответить
  • Серж - HELL
11.02.13 03:49

Больничные и переходящие отпуска показывать отдельной строчккой в месяце начисления, с указанием соответствующего месяца и года.

Ответить
  • Каталея
11.02.13 04:01

- Середньооблікова кількість штатних працівників. Зазначений показник визначається платником відповідно до наказу Держкомстату України від 28.09.2005 № 286, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за № 1442/11722. - у тому числі працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлена інвалідність (Показник заповнюється відповідно до наказу Мінпраці від 10.02.2007 № 42, зареєстрованого в Мінюсті 13.02.2007 за № 117/13384); - працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (показник заповнюється відповідно до частини 1 статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» 05.07.2012 № 5067) Стаття 14. Категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню 1. До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать: 1) один з батьків або особа, яка їх замінює і: має на утриманні дітей віком до шести років; виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда; утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності); 2) діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу; 3) особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування; 4) молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу; 5) особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років; 6) інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"; 7) особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу. А как здесь быть ?

Ответить
  • Для Серж
11.02.13 04:43

Если в Медке разделять в графах 17 и 18 соответствеено сум запрпалті под кодом 1 и отпускніх код 10, то при проверки таблицы 1 Медок ругается, что "Рядок 4.1.1. не дорівнбє сумі по табл.6" и "Рядок 5.1. не дорівнбє сумі по табл.6" Т.е. Медок считает сумму только по суммам с кодом 1

Ответить
  • Серж
11.02.13 05:01

Проверил, у меня такой проблемы нет. Ошибку не выдает. Много отпускных в текущем месяце с кодом 10 и выделенным ЕСВ. И на следующий месяце то же есть переходящие отпускные с кодом 10, против них всегда проставлял ЕСВ (и в предыдущих версиях), так как это уже другой период.

Ответить
  • Серж
11.02.13 05:08

Может у Вас рвет на копейки. Потому как в 6 таблице указаны реальные данные по всем работникам в разрезе, а в 1-й таблице просто берет 4.1.1 умножает на 3.6 и сверяет с 5.1. и т.д. Это извечная тема. которую я нелюблю доказывать налоговикам, потому что это законы математики, округление сумм - оно и в Африке округление.

Ответить
  • Станислав
11.02.13 05:29

кто разобрался какие дни указывать календарные или рабочие?

Ответить
  • Для Серж
11.02.13 05:30

Нет. Медок посчитал сумму только сумм из графыі 17 и 18 с кодом 1. Рвет на сумму граф 17 и 18 с кодом 10. Отправила в ПФ отчет указанием полных начисленных сумм вместе с отпускными в гр.17 и соответственно 18. Там где код 10 указала только гр.16. 17 и 18- остались пустыми. Медок не ругается. Посмтрю как сотреагирует пенсионный

Ответить
  • Для Станислав
11.02.13 05:31

календарные

Ответить
  • Ира
11.02.13 05:40

Компенсация за неиспользованный отпуск при увольнении с Типом нарахувань "10" ставится и отдельной строкой? или "сидит" в общей сумме ЗП?

Ответить
  • Серж - Для Серж
11.02.13 05:52

Могу довавить, что и код 2 включается, а 29 не включается. Но это всё не ошибка, а попередження. Я уже писал, если пройдет без сумм ЕСВ по 10 коду, то это даже лучше.

Ответить
  • АААААА
11.02.13 06:17

Серж пожалуйста для очень отдаленных подскажите в этой ссылке ftp://ftp.bestzvit.com.ua/Tur/ нет arm.rar где ее найти качаю день и только 6%

Ответить
  • Серж - АААААА
11.02.13 06:24

Сегодня убрали файлик оттуда. Пробуйте здесь http://buhgalter911.com/Res/PO/Pens/PensARM.aspx

Ответить
  • АААААА
11.02.13 06:38

Серж ви супер! качает! Спасибо огромное!

Ответить
  • Серж - Ира
11.02.13 07:33

Серж - Оля-ля 11.02.2013 10:26:58 Теоретически, компенсация за неиспользованный отпуск относиться к отпускам, но практически это КОМПЕНСАЦИЯ. Не буду утверждать, но лучше её включить в зарплату, чем потом объяснять, почему она выделена. Может кто-что знает?

Ответить
  • Елена
11.02.13 08:30

Спасибо огромное Серж за ссылочку!!! За 5 минут должно все скачать, а до этого целый день качала с сайта ПФ и всего 6%

Ответить
  • Серж - Елена
11.02.13 09:28

Сегодня был тяжелый день. Даже техника не выдерживала. Посмотрим, что будет завтра...

Ответить
  • k.
11.02.13 22:10

по поводу отражения дней отпуска в отчете- помнится мне одно время поговаривали что больничные будут расчитывать в пенсионном фонде с 2013.

Ответить
  • таня
12.02.13 00:16

если в январе мне сдали больничные за декабрь и январь.Их нужно показать отдельно за какой период? и как оно у меня отразится...если это по сути за прошлый год в ПФ я думаю без проблем а от как налоговая посчитает, не будет ли это задолженость за прошлый год по неуплате налога? подскажите пожалуйста

Ответить
  • Серж - таня
12.02.13 00:23

Вы же проводите их в январе, при чем здесь прошлый налоговый год. А отражать надо отдельной строчкой за каждый месяц с кодом 29.

Ответить
  • таня
12.02.13 00:29

да в январе, в ПФ то мне понятно...покажу отдельной строчкой, просто думаю как там налоговая...не пойдет ли там как будто задолженость за прошлый квартал?!

Ответить
  • Аноним
12.02.13 00:38

Если работник бы л в отпуске и проработал 3 дня., то в графе 15 ставим 3?

Ответить
  • Серж - таня
12.02.13 00:58

Так уже не первый год, не боитесь, сядем все :)))

Ответить
  • Серж - безымянный
12.02.13 01:00

За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності). Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди.

Ответить
  • Серж - безымянный
12.02.13 01:01

Показник відповідає кількість календарних днів від 1-го до 31 (28,29,30), залежно від кількості календарних днів у місяці (плюс-минус прием увольнение)

Ответить
  • В.
12.02.13 01:02

но если был отпуск , то две строчки, в одном где начисл зарплата ствим календ дни 31, а вот где отпуск-пустая. но пишет предупреждения- заполните гр 15.

Ответить
  • Серж - В.
12.02.13 01:12

У всех пишет, но это только предупреждение, а не ошибка. Заполните в двух строчках - будет 62 дня трудовых отношений только за ОДИН месяц. Выбирайте, где логичнее.

Ответить
  • В-Серж
12.02.13 01:14

=)) будем отправлять) спасбо)

Ответить
  • igorblin1
12.02.13 01:30

- Ничего не поделаешь, - возразил Кот. - Все мы здесь не в своем уме - и ты, и я

Ответить
  • таня
12.02.13 02:41

Серж .Ну спасибо...сядем тогда вместе что бы веселей было))))

Ответить
  • Анна
12.02.13 02:47

ищите новое обновление Медка 10.00.120

Ответить
  • Серж - Анна
12.02.13 03:05

А зачем искать, это ж Медок, пчёл заводите :) http://www.me-doc.com.ua/obnovlenie/2010-12-10-12-55-01

Ответить
  • Max_818
12.02.13 08:56

На сколько Я понял, "Арм:Єдиний внесок 10.00.119" это и есть тот же самый "Медок" ?! Только Я одного не пойму, как там отправлять отчёты в пенсионный ?!

Ответить
  • Серж - Max_818
12.02.13 11:26

Никак, только печать и экспорт на внешние носители.

Ответить
  • Max_818
13.02.13 00:05

Тоесть для полноценной работы нужно устанавливать Медок (демку), и через неё уже отправлять ?! Через Медок можно вести непосредственную наборку "Єдиного внеску", чтобы не возиться с кучей программ ?!

Ответить
  • Юля
13.02.13 00:46

Звонила только что в пенсионный фонд "Ознака нового робочого місця" ставится галочка только в том случае, если в отчетном месяце принят человек

Ответить
  • Серж - Max_818
13.02.13 01:18

Всё верно.

Ответить
  • До-ре-ми
13.02.13 01:55

Юля, и если человек принят на новую должность. С вчерашнего семинара: компенсация на неиспольз.отпуск - это ЗП, а не отпускные, тип начисления - 1.

Ответить
  • До-ре-ми
13.02.13 02:28

Юля, и если человек принят на новую должность. С вчерашнего семинара: компенсация на неиспольз.отпуск - это ЗП, а не отпускные, тип начисления - 1.

Ответить
  • ника
13.02.13 06:01

если фирма не работает а с прочерками отчет не проходит проверку что делать

Ответить
  • Max_818
13.02.13 09:39

Вопрос следующий: для отравки отчёта в Медоке нужно подписать его с помощью ЭЦП (ключи с разширением .SK). У нас на предприятии они действительны до марта 2014 года, можно ли, а вернее, подходят ли эти ключи со старого "Бест-Звіта" на демку Медока. Или для каждой проги свои отдельные подписи ?! Я сегодня проинсталил демку Медока, обновил всё это дело до последней версии, там в начальном окошке была занятная опция - "Восстановить базу с БЕСТ-ЗВІТ", собственно на этом, рабочий день закончился и Я не решился навспех наносить решающие штрихи :). Не очень-то хочется таскаться в пенсионный с бумажными отчётами.....

Ответить
  • 777
13.02.13 12:05

можно "восстановить с Бест-звіт"-а", только после проверить карточку предприятия - бред пишет в КВЕД-е, ключи не зависят от проги, это просто ключи, надо только знать, где они лежат (путь к папке, можно глянуть в настройках Беста), это нужно, т.к. Медок будет спрашивать откуда брать ключи, а вообще про настройки Медка доступно (с картинками) на сайте OPZ есть статья

Ответить
  • AL1408
14.02.13 00:00

А что делать с 21 " Ознака нового робочого мІсця" ничего не понятно в коком случае ее заполнять????

Ответить
  • Alex
14.02.13 07:01

Так написали ж выше: "Ознака нового робочого місця" ставится галочка только в том случае, если в отчетном месяце принят человек" (и если человек принят на новую должность.)

Ответить
  • Alex
14.02.13 07:03

А у меня такой вопрос - я отправил отчет не заполнив поля сколько дней он работал - зарплата начислена и выплачена полностью - это все указано. Медок после проверки все равно мен пропустил хоть и показал зеленым текстом предупреждение о том то не заполнено поле с днями. Т.е. то что он "попереджае" еще не означает что "за неуказание ничего не будет"? Если это обязательное поле то почему он подготавливает к отправке?.....

Ответить
  • Серж - Alex
14.02.13 08:52

Поле то обязательное, но может иметь значение 0, даже в строке с зарплатой, а в строке с отпускными вообще отсутствует.

Ответить
  • Alex
14.02.13 23:28

Странно, в таком случае программа должна была бы все равно меня не пустить дальше - я должен был бы явно указать "0". Было бы такое, я бы разбирался с тем что же таки туда надо вносить. А щас тогда мне что сделать? Еща раз подать только исправленный? В медке сделать копию, переправить и все? Или еще ккойто флаг ставить что это исправленный отчет?

Ответить
  • Серж - Alex
15.02.13 07:18

Если отчет приняли, то второй раз отправлять пользы не будет, а может быть даже хуже. Флагов исправленный отчет нет, есть Скасовуюча и Початкова, но это уже другая песня. Нужно внести неправильные данные в Скасовуючую ведомость и правильные в Початкову. И так можно отправлять. Создаються - становимся на нужную таблицу нажимаеи Правка - Створити скасовуючу.

Ответить
  • Елена
17.02.13 21:59

Кол-во созданных новых рабочих мест, если не создавали,0 не пропускает программа, пишет ошибку, 1 пропускает, так зачем тогда нужна вообще эта строка

Ответить
  • Елена
17.02.13 22:19

Отразили отпускные с кодом 10 в т.6, в т.1 выдает ошибку,что делать? В пенсионный не дозвонишься, программу придумали, а ответов конкретных сами дать не могут

Ответить
  • Alex
17.02.13 23:38

Серж, спасибо, отчет приняли, квитанция пришла. На ту строку не ругалось. Раз править будет хуже, оставлю как есть.

Ответить
  • Лора
18.02.13 02:46

Колеги подскажите, ситуация такова, фирма дамно не работает числится один директор он же учредитель, з/плата не начисляется , раньше пустышки не сдавала, писала письмо в начале года что нет деятельности и все. Пошла сдавать очередное письмо в Голосиевскую ПФУ не приняли, сказали писать в отчете количество дней непрацездатности и сдавать пустышку. Подскажите так ли это у кого подобная ситуация.

Ответить
  • Серж - Елена
18.02.13 09:47

Выдает не ошибку, а Попередження, которое можно проверить и игнорировать. А если "не пропускает", то ошибку нужно искать в другом месте. Не заходя в таблицы нажмите F4 - Перевірити документ.

Ответить
  • arsand
20.02.13 02:38

Для лиц,работающих по договорам ЦПХ,что ставить в колонку "Кількість днів перебування у трудових відносинвх"?

Ответить
  • Max_818
20.02.13 23:27

Эта новая форма меня просто убивает - зачем ВРУЧНУЮ заполнять графы "Місяць" і "Рік" (період, за який проведено нарахування), если и так понятно, что это Январь 2013 года (в самом низу же есть). У Меня в штате 375 человек и это каждому надо однобазно проставлять "1" и "2013". Еще поставили контроль над "Кількість днів перебування у трудових відносинах" - также надо 375 раз отдельно высчитывать каждому работнику количество отработанных дней. Капец. вообщем.....

Ответить
  • Alex
20.02.13 23:40

Мах, я тоже с их "автоматизации" офигеваю. Там полно таких примеров в бланках

Ответить
  • Инесса
21.02.13 01:58

Это уже не отчет , а смахивает на табель учета рабочего времени- так сказать on-line-сервис.

Ответить
  • КОМПЕНСАЦИЮ НЕ СТАВИМ С КОДОМ 10
14.03.13 12:58

ДЛЯ ВСЕХ, КТО ХОЧЕТ ЗНАТЬ, НО ПОКА ТОЛЬКО ДОГАДЫВАЕТСЯ КОМПЕНСАЦИЯ ЗА НЕИСПОЛЬЗОВАННЫЙ ОТПУСК В ОТЧЕТЕ ПФУ ОТРАЖАЕТСЯ ВМЕСТЕ С З/ПЛ В ПЕРИОДЕ НАЧИСЛЕНИЯ ОДНОЙ СТРОКОЙ. Т,Е, НИКАКОГО КОДА 10... http://krasnodon-pfu.gov.ua/index.php/20130225177/esv/2013-02-25-132757/Page-3.html

Ответить
  • КОМПЕНСАЦИЮ НЕ СТАВИМ С КОДОМ 10
14.03.13 13:00

Обратите внимание! Сумму компенсации за неиспользованный отпуск (в том числе при увольнении) НЕ фиксируют с кодом "10" в реквизите 10 таблицы 6. Такую выплату отражают вместе с другой зарплатой работника за месяц, в котором компенсацию начислили без выделения в отдельную строку.

Ответить
  • AL1408
03.04.13 07:19

Как отразить в бюджете приход компенсации за неиспользованый отпуск для принятого сотрудника. Подскажите пожалуйста.

Ответить