Отключить рекламу

Подпишитесь!


10.03.13
2899 45 Печатать

Минфин утвердил новые формы финансовой отчетности

   На офіційному сайті Міністерства фінансів України опубліковано наказ від 07.02.2013 р. №73 «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»».
   
   Цим Національним положенням (стандартом) визначаються мета, склад і принципи підготовки фінансової звітності та вимоги до визнання і розкриття її елементів
   
   Норми цього положення (стандарту) застосовуються до фінансової звітності і консолідованої фінансової звітності юридичних осіб усіх форм власності (крім банків та бюджетних установ), які зобов’язані подавати фінансову звітність згідно із законодавством.
   
   Наказом затверджені нові форми фінансової звітності, які застосовуються починаючи із звітності за І квартал 2013 року.
   
   Додаток 1 до наказу – форми фінансової звітності:
   
          ● Баланс (Звіт про фінансовий стан)
          ● Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупні доходи)
          ● Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом)
          ● Звіт про рух грошових коштів (за непрямим методом)
          ● Звіт про власний капітал (Звіт про зміни у власному капіталі)
   
   Додаток 2 до наказу - форми консолідованої фінансової звітності:
   
          ● Консолідований баланс (Звіт про фінансовий стан)
          ● Консолідований звіт про фінансові результати (Звіт про сукупні доходи)
          ● Звіт про рух грошових коштів
          ● Звіт про рух грошових коштів (за непрямим методом)
          ● Консолідований Звіт про власний капітал (Звіт про зміни у власному капіталі)
   
   Додаток 3 до наказу - перелік статей, які підприємства можуть додавати у звітність за умови, що інформація, яка буде там відображена є суттєвою і оцінка статті може бути достовірно визначена.
   
   Крім того, згідно з цим наказом втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 31 березня 1999 року № 87 «Про затвердження Положень (стандартів) бухгалтерського обліку», яким затверджені такі Положення (стандарти) бухгалтерського обліку:
   
         1 "Загальні вимоги до фінансової звітності".
         2 "Баланс"
         3 "Звіт про фінансові результати"
         4 "Звіт про рух грошових коштів"
         5 "Звіт про власний капітал"
   
   Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • *
10.03.13 21:37

А то как же без новых форм, скучаем...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Vlastena
10.03.13 21:52

А для маленьких и упрощенцев что-то изменилось?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бу-бух
10.03.13 22:02

Vlastena, для маленьких все без изменений. Розділ ІІ пункт 2 НП(С)БО 1: "Для суб’єктів малого підприємництва і представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати, форма і порядок складання яких визначаються Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 25 лютого 2000 року № 39, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 березня 2000 року за № 161/4382 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 24 січня 2011 року № 25) (із змінами)"

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Галина 2
10.03.13 22:22

Не бачу податкових різниць.Забули чи відмінили?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ИринаМ
10.03.13 23:01

Галина 2 11.03.2013 08:22:56 Не бачу податкових різниць.Забули чи відмінили? ======================================== спрятали....

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Налогоплательщик
10.03.13 23:18

Действительно в минфине никогода не будет безработицы.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Михаил
10.03.13 23:19

"вступає в силу" ну невозможно ж такое читать, пишите или на русском или на каком, набирає чинності

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • мартын боруля
10.03.13 23:43

основные несоответствия требованиям МСФО устранены. глупостей нет. разве что некоторые огрехи. наш финотчет приобретает вполне цивилизованные черты. шо случилось с нашим минфином? дураки ушли в отпуск?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Svet
11.03.13 00:01

Кто-нибудь знает как обновить "новы" АРМ-Медок?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тамара
11.03.13 00:10

Вот спасибо, что не забываете нас "радовать". господа Минфиновцы.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ЭхМа
11.03.13 00:24

Svet Кто-нибудь знает как обновить "новы" АРМ-Медок? меню-сервіс-оновити програму

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Svet
11.03.13 00:37

ЭхМа Спасибо, но я наверное совсем отупела, не нахожу: меню-сервіс-оновити програму

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Svet
11.03.13 00:39

ЭхМа Это в медке, а в арме в сервисе только калькулятор и календарь...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ЭхМа
11.03.13 00:42

Svet сразу под наименованием предприятия строчка меню"файл-правка-вигляд-сервіс", в сервис-шарик с зеленой стрелочкой,нужно на него нажать и запустить обновление,если программа лицензионная,то нужно обратиться к продавцу, они проконсультируют по телефону

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ЮРА
11.03.13 00:44

А как теперь сдавать статистику, раз в год как прибыль или все-таки раз в квартал?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • тоже бух...
11.03.13 00:52

статистику сдаем как и сдавали каждый квартал

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ****
11.03.13 01:03

А где Инструкция по заполнению?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Серж - ЭхМа
11.03.13 01:07

У Вас скорее всего не АРМ, а Медок полный. Если есть инет жмите Оновити програму

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Серж - Svet
11.03.13 01:09

Качайте обновки и устанавливаете поочередно http://www.me-doc.com.ua/obnovlenie/2010-12-10-12-55-01

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Svet
11.03.13 01:12

Серж - огромное спасибо!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Серж - Svet
11.03.13 01:19

Не забудьте сделать резервную копию перед обновлением - всякое бывает.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Наталия
11.03.13 01:42

Я очень Вам благодарна, что Вы вовремя проинформировали о измении отчетности, пожалуйста и дальше так работайте!Потому что печатать не пришлось на новый квартал старые бланки.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лю
11.03.13 01:50

а вот в налоговую надо сдавать финотчетность или уже только раз в год ???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
11.03.13 02:22

интересно.... а малыши без изменений остались?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
11.03.13 03:30

2. Для суб’єктів малого підприємництва і представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати, форма і порядок складання яких визначаються Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 25 лютого 2000 року № 39, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15 березня 2000 року за № 161/4382 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 24 січня 2011 року № 25) (із змінами).

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ГАННА
11.03.13 03:37

Серж Качайте обновки и устанавливаете поочередно http://www.me-doc.com.ua/obnovlenie/2010-12-10-12-55-01 Серж большое спасибо за ссылку, очень кстати!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух73
11.03.13 04:23

Питання не по темі. Бухгалтера підскажіть нюанси оренди авто фіз.особою підприємця на заг. підставах у фіз. особи ??

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Для бух73
11.03.13 04:42

Договор аренды авто у физлица подлежит нотариальному удостоверению. Вы как налоговый агент удерживаете НДФЛ, выплату и начисление арендной платы показываете в 1ДФ, аренду закрываете актами

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух73
11.03.13 04:50

дякую, а ще питання сума арендної плати від чого залежить чи це сума символічна, наприклад 200-300 грн., акти хто нам дає фізична особа?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Виола
11.03.13 05:12

А не подскажите, аренда помещения у физ лица, юриком, обязательно нотариальный договор?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Михаил
11.03.13 05:12

бух73, глава 58 ЦКУ там все прописано

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух73
11.03.13 05:53

Михаил, дякую

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Мила
11.03.13 05:58

Виоле. Аренда у физ.лица юриком если на три года в договоре, то натариально, а если на 1 или 2, то не надо заверять нотариально.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Томик
11.03.13 06:09

Юр.лицо- на едином налоге 4 группа. Подскажите !!! - Баланс как обычно сдача - по квартально? или раз в год, и в ГНА тоже подавать вместе с отчетом о доходах? Никогда раньше не работала с единщиками.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • V
11.03.13 06:35

Томик: баланс поквартально, в налоговую - не надо. На сайте статистики Вашей области обязательно должен быть список форм отчетности для Вашего предприятия. Уточните там про баланс (по коду ОКПО)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • V
11.03.13 06:37

Найти сайт статистики по поисковику (ГУС....такой-то области). На сайте есть меню: Перелік форм статистичної та фінансової звітності, які має подавати Ваше підприємство (організація, установа, заклад) Там все, что Ваше предприятие должно предоставить и в какие сроки. Просто ьзнаю тех, кто сдает только годовой баланс

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Маня
11.03.13 09:47

для V мне по Перелік форм статистичної та фінансової звітності одни формы,а сказали сдавать совсем другие....((((( так что верить этому нельзя,лучше уточнить...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • V
11.03.13 10:14

У меня все точно, как в аптеке, даже узнал, что одну форму отменили посреди года именно оттсуда, а потом инспектор сказала об этом (Николаев).

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Екатерина
11.03.13 23:49

Какие молодцы сотрудники минфина, какую большую работу проделали , а главное это же все меняет в нашем государстве, наступает "покращення". Они заслуживают премии

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Таня
12.03.13 03:18

Офіційного опублікування ще не було, він ще не дійсний

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • TONI
12.03.13 07:18

Для бух73 сумма аренды - должна быть калькуляция (себестоимость переданного в аренду имущества - это может быть амортизация и прочие расходы), еще существует такое понятие как справедливая (обычная, рыночная) цена, смотреть относительно связанных лиц. если ставить символическую цену тогда возможно доначислять НО по НДС (в сравнении с обычной ценой если символическая ниже обычной) и в доходы по налогу на прибыль.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Кука
13.03.13 06:47

А в связи с изменениями по финотчетности, что-то надо менять, например, в учетной политике?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Zheka
19.03.13 06:51

Простите коллеги, Но за линком: http://www.me-doc.com.ua/obnovlenie/2010-12-10-12-55-01 Я не нашел обновлений касательно - Додаток 1 до наказу – форми фінансової звітності: ● Баланс (Звіт про фінансовий стан) ● Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупні доходи) ● Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом) ● Звіт про рух грошових коштів (за непрямим методом) ● Звіт про власний капітал (Звіт про зміни у власному капіталі)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Vika
04.04.13 04:29

Кто-нибудь видел инструкцию по заполнению новых форм?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Инспектор
15.05.13 11:58

Уважаемые бухгалтера, кто знает, где найти инструкцию по сопоставлению форм отчетностей старой к новой? Мне как для чайника)

Ответить