Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


30.09.13
8891 316 Печатать

С 1 октября новые счета для уплаты ЕСВ разблокированы

   В органах Державної казначейської служби з 19 вересня 2013 року відкриті нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску. З 1 жовтня вони розблоковані.
   
   Шановні платники податків! Будьте уважними при заповненні банківських реквізитів. Не допускайте помилок. Обов’язково в платіжках змініть отримувача грошових коштів з пенсійного фонду на податкову інспекцію.
   
   З остаточного вирішення усіх питань звертайтеся до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.
По материалам Головне управління Міндоходів у Сумській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • eMelya
30.09.13 23:17

Кто первый? :)

Ответить
  • Ежик
30.09.13 23:36

Чур,не я!

Ответить
  • наста
01.10.13 05:15

посмотрела счета и не понятно какой мне выбрать счет, если я зарегистр. м.Київ Дніпровський район ,я так понимаю необходимо перечислить на один счет (з/п начисление и удержание) , а их там ...... ?

Ответить
  • Светлана
01.10.13 05:49

И у меня в Соломенском р-не 2 счета . а подучатель для всех один ГУДКСУ у м.Києві? какие то они у них не доработанные эти счета...

Ответить
  • Радуга
01.10.13 06:15

поеду в налоговую, на стендах должны висеть все счета-перепишу

Ответить
  • *-*
01.10.13 06:36

Бред, что было, то было... Из 10 счетов не извесно, на какой счет платить. А у меня сегодня выплата зарплаты.

Ответить
  • бух-хи-хи
01.10.13 06:56

мда. кратко, емко и... как всегда ни черта не объяснили. на какой счет платить из 10? ну, вот почему в ПФ все четко и ясно. номер счета - пояснение, что туда перечисляется. а как налоговая, то сплошные секреты. догадайся мол сама, а мы штрафанем...

Ответить
  • Марина
01.10.13 06:57

В Соломенском районе 10 (!) счетов. И на какой что платить?! Я так понимаю для каждого процента ЕСВ свой счет (как и было раньше в Пенсионном), но почему в списке счетов поле %ставка пустое?! Неужели нельзя было расписать на какой счет какой процент начислений и удержаний платить?! Кошмар

Ответить
  • *-*
01.10.13 06:59

В том-то и дело, чтол догадайся с трех раз...... Как я зла сегодня,...

Ответить
  • Вал
01.10.13 07:13

А куда и что никаких пояснений, это кинули таблички так для галочки. Я представляю как будут обрываться телефоны с утра во всех инспекциях.

Ответить
  • :)
01.10.13 07:13

твою ж дивизию, че за страна? все через о-пу! по рублю на каждый счет кидать?

Ответить
  • Iehbr
01.10.13 07:14

Напечатать эти счета и заставить азара сожрать. Там ничего нет, это просто счета без назначений кодов и всего прочего.

Ответить
  • Таня
01.10.13 07:41

Первой, наверное, буду я. Мне сегодня необходимо платить з/пл. Буду штурмовать свою ГНИ звонками и вопросами.

Ответить
  • ****
01.10.13 07:41

Идиоты!!! десяток счетов - отсутствующие комментарии, почему никто не несет ответственности за такую служебную халатность? Штрафовать предприятия зато всегда гаразды!!!

Ответить
  • ****
01.10.13 07:44

Вчера звонили в ПФ - сказали на перед не платить, а завтра посмотрим как ПО заработает)), главное ввязаться в драку, а там посмотрим. А мне сегодня отпускников рассчитывать((.

Ответить
  • Ника
01.10.13 07:47

А напротив ставок налога(или сбора) стоят нули. Догадайся, мол сам. Гламурненько.

Ответить
  • Крестик
01.10.13 07:48

))) Вам же сказали - для остаточного вирішення - подрываем попу со стульчиков и дружно толпимся под консульским отделом. Нечего расслабляться.. А то и ключи вам дали.. и программки ща под вас подстроим. Все для вас! (за ваши деньги..) И чтоб не заскучали ненароком плательщики надо устроить общественный личностный контакт с элементами паники))) Бабье лето на улице - так что все на прогулку!!) и хорошего дня!

Ответить
  • Укрнет
01.10.13 07:53

Полная некомпетентность и безграмотность работников Миндоха в указании счетов для уплаты ЕСВ!!!

Ответить
  • бух-хи-хи
01.10.13 07:53

"дружно толпимся под консульским отделом" рассмешили ))) у меня уже складывается впечатление, что консультационный отдел в налоговой - вымер! по телефону или не дозвонится, или вечно занято. а если прийти к ним ножками, то дверь закрыта и неизвестно когда кто-нибудь придет. а если посчастливится и все же кого-то поймаешь на месте, то такого наконсультируют, что на голову не налазит ( "Бабье лето на улице" - эх... везет.. а у нас дубарь и мракобесье. даже бабье лето зажали

Ответить
  • Маруся
01.10.13 08:01

Но Государственная казначейская служба уже подготовила новый справочник символов, которые, надо понимать, и будут использованы при кодировке миндоходовских счетов. Государственная казначейская служба Украины Справочник соответствия символа отчетности классам профессионального риска производства и категориям плательщиков единого взноса Утвержден приказом от 16 августа 2013 года № 130

Ответить
  • hpd56
01.10.13 08:02

Не тільки ми не знаємо на котрий з рахунків сплачувати ЄСВ, но і в податковій.Сказали -чекайте.

Ответить
  • Как-то так
01.10.13 08:02

И понеслось.... Любимая профессия "бухгалтер" =)

Ответить
  • Марина
01.10.13 08:11

Ура! Внимание на сайте Міндоходів у м. Києві появилась расшифровка названий счетов для уплаты ЕСВ http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Ответить
  • Елена
01.10.13 08:12

Счета-то открыты. Но о том, что они разблокированы, на сайте Министерства доходов ничего не написано. Откуда вообще такая информация?

Ответить
  • Анна
01.10.13 08:14

А в Донецке тишина....

Ответить
  • Марина
01.10.13 08:15

Вот изучила названия счетов, и получается, что для начислений и удержаний один счет?

Ответить
  • бух-хи-хи
01.10.13 08:18

2Марина в ПФ тоже с 01.01.2013 один счет был на 3,6% и % по классу риска и пасиб за ссылку! читнем

Ответить
  • Анна
01.10.13 08:21

Пошла по ссылке, а там счета только для физ.лиц-предпринимателей, а для юриков не вижу

Ответить
  • Бух
01.10.13 08:21

А мы вчера все заплатили и ЗП получили за сентябрь, теперь сидим довольные и ждем пояснений. )))))

Ответить
  • Марина
01.10.13 08:30

Анна, идем по ссылке, потом нажимаем "Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску (Завантажити)". Скачиваем реестр. Находи свой район. Первых верхний счет называется: "Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності ". Это ли не для юр. лиц?

Ответить
  • Ирина
01.10.13 08:33

А меня интересует еще, нужно ли указывать код бюджетной класификации , как мы указываем при уплате НДФЛ ?

Ответить
  • бух-хи-хи
01.10.13 08:35

2Марина по Вашей ссылке счета ТОЛЬКО для КИЕВА. а нам, не киевский, придется ждать когда наши местные раздуплятся

Ответить
  • Ура!
01.10.13 08:37

Девочки мальчики все в тему про администрирование ЕВ самая первая на странице бухгалтера 911! Там Татьяна все разъяснила об уплате на новые счета!!!!!!!!!

Ответить
  • бух-хи-хи
01.10.13 08:39

ссылку киньте, а то самая первая уже может быть и не первая

Ответить
  • бух-хи-хи
01.10.13 08:42

разобралась. но мне вот что инетересно. у меня г. Чернигов. у нас одна налоговая, но в перечне новых счетов по ЕСВ укзано, аж 3 налоговых. просто ДПИ, потом ДПИ деснянский район города, и еще ДПИ новозаводской район города. и счета везде разные полностью ( а какие правильные?

Ответить
  • Бухи-Бухи
01.10.13 08:48

бух-хи-хи Ну, наерное, нужно спросить в отделе учета ЕСВ своей налоговой..

Ответить
  • Джур
01.10.13 08:49

Бл...дь, в этой стране вместо головы - заница(((((((

Ответить
  • дп
01.10.13 08:52

как обычно ПРОФФФЕСИАНАЛЫ

Ответить
  • СПАСИБО ТАТЬЯНЕ
01.10.13 08:52

"Бух. тиждень" опубликовал новый Справочник символов. Номера счетов включают один из перечисленных выше символов. По нему и определяем тот счет, на который надо перечислять ЕСВ. Например, счета Шевченковского р-на г. Львова 37190201001307 37199202001307 37198203001307 37197204001307 37196205001307 37195206001307 37194207001307 37193208001307 37192209001307 37192210001307 1) 201 ЄСВ, нарахований/утриманий роботодавцями на/із суми: -заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%, 45,96%,33,2%, 8,41%, 5,3%, 5,5%, 3,6%, 2,85%, 6,1%,); -винагороди за договорами ЦПХна виконання робіт,надання послуг (34,7%;33,2%,5,3%, 2,6%); -допомоги по тимчасовій непрацездатності,оплати перших п"яти днів тимчасової непрацездатності (33,2%;8,41%,5,3%,5,5%, 2%). -допомоги по вагітності та пологах ( 33,2%,8,41%,5,3%,5,5%,2% ) 2) 202 Єдиний внесок нарахований/утриманий на/із суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%, 2,6%). 3) 203 Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів та добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного пенсійного страхуванні (33,2%). 4) 204 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. тих,що обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність (34,7%). 5) 205 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%). 6) 206 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21%). 7) 207 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%). 8) 208 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (1,5%). 9) 209 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (1,9%). 10) 210 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві (1,51%) Назначение платежа рекомендуют так прописывать: *;101;12345678;ЄВ за жовтень 2013 року где 12345678 - код ЄДРПОУ або под. № підприємця ( 10 знаків ) Решту полів не заповнюємо. Реєстраційний № вказувати не потрібно.

Ответить
  • utya
01.10.13 08:52

Я нічого в тих таблицях не зрозуміла, то рахунки ОДПІ то ГУ Міндоходів, а що таке тип рахунків (ODB і DKZ) якийсь брєд

Ответить
  • я
01.10.13 08:56

не ту страну назвали Гондурасом

Ответить
  • Без паники
01.10.13 08:59

На мой взгляд, изменился получатель, а принцип остался тот же, что и былв ПФ, выбираете из списка свою ГНИ к примеру 371982 01 00 1234 седьмая и восьмая цифры в счете: 01-есв, начисленный работадателями на сумму з/пл, если 02-военнослужащих. и т.д. 04-для ФОПов (34,7%), четыре последних-номер ГНИ, не кипишуйте!!!

Ответить
  • Леночка
01.10.13 09:04

Как хорошо что у меня выплата з/п 5 числа, а не 1-го! Надеюсь, хоть что-то прояснится за это время. У нас на региональной страничке Миндоходов написано: счета пока заблокированы, в налоговую не дозвонишься, короче - картина маслом "Идиоты у руля"

Ответить
  • ВаленТина
01.10.13 09:05

Марина ПАСИБОЧКИ!!!

Ответить
  • tomassa
01.10.13 09:05

Народ, что за паника... :)))) Не конец света... Нам что? Впервой? Ещё не то проходили... пройдём и это... Чуточку терпения... Киевские расшифровки счетов уже появились. Скоро будут остальные... А кому уж оооочень не терпится именно сей минут перечислять, читайте на стр.2 как вычислить нужный счёт или звоните...езжайте... прямиком в казначейство... Всем хорошего дня, солнышка и ещё хоть чуточку тепла...:))))Успехов!!!

Ответить
  • Бухгалтер
01.10.13 09:06

Ребята, соглашусь с Еленой, счета то открыты, но нигде не сказано, что разблокированы!!!!!!!!!!! Будьте внимательны!!!

Ответить
  • 922
01.10.13 09:06

С утра вспоминаю песенку Мы начинаем КВН! Для чего? - Для чего? Чтоб не осталось в стороне никого! - Никого! Пусть не решить нам всех проблем не решить всех проблем, Но станет радостнее всем, веселей, станет всем! . Вот не ё моё, а?

Ответить
  • Kими
01.10.13 09:10

Спасибо, люди, за разъяснения! Вот - бухгалтер бухгалтеру друг, товарищ и брат.

Ответить
  • Бухгалтер
01.10.13 09:12

ООО.... реально разблокированы. смотрите http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/8579 вот тут письмо есть.. но я его не нашла:(:(:(

Ответить
  • ИВ
01.10.13 09:16

1) 201 ЄСВ, нарахований/утриманий роботодавцями на/із суми: -заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%, 45,96%,33,2%, 8,41%, 5,3%, 5,5%, 3,6%, 2,85%, 6,1%,); -винагороди за договорами ЦПХна виконання робіт,надання послуг (34,7%;33,2%,5,3%, 2,6%); -допомоги по тимчасовій непрацездатності,оплати перших п"яти днів тимчасової непрацездатності (33,2%;8,41%,5,3%,5,5%, 2%). -допомоги по вагітності та пологах ( 33,2%,8,41%,5,3%,5,5%,2% ) 2) 202 Єдиний внесок нарахований/утриманий на/із суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%, 2,6%). 3) 203 Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів та добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного пенсійного страхуванні (33,2%). 4) 204 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. тих,що обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність (34,7%). 5) 205 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%). 6) 206 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21%). 7) 207 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%). 8) 208 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (1,5%). 9) 209 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (1,9%). 10) 210 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві (1,51%) Назначение платежа рекомендуют так прописывать: *;101;12345678;ЄВ за жовтень 2013 року где 12345678 - код ЄДРПОУ або под. № підприємця ( 10 знаків ) Решту полів не заповнюємо. Реєстраційний № вказувати не потрібно.

Ответить
  • eMelya
01.10.13 09:16

Бухгалтер Миндох же писал, что разблокированы http://minrd.gov.ua/media-tsentr/novini/112832.html

Ответить
  • Бухгалтер
01.10.13 09:18

где???? точно текст??? Блин, кому верить. Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.... ни слова о разблокировки!!!!

Ответить
  • Виктория
01.10.13 09:21

зайдите на сайт налоговой Печерского района , ам в разделе счета есть ВСЕ счета по ЕСВ по Киеву!!!

Ответить
  • Веруся
01.10.13 09:26

Что за абсурд очередной? Опять ничего не понятно!!! Как дело касается налоговой, так полный абзац!!!!!

Ответить
  • eMelya
01.10.13 09:29

Бухгалтер Раньше по указанной Вами ссылке было указано, что счета заблокированы. Сейчас это сообщение убрали, так как разблокировали.

Ответить
  • ИВ
01.10.13 09:37

А отчет кто-нибудь в Медке уже отправлял?

Ответить
  • Inkognito - ИВ
01.10.13 09:42

А что, Вы видели официальную информацию от разработчиков?

Ответить
  • Анна
01.10.13 09:50

Отправила платежки, жду ответа

Ответить
  • Алиска13
01.10.13 09:53

Какое правительство...такие и счета!!! С ПРАЗДНИКОМ, КОЛЛЕГИ!!! Ломайте голову, куда и чего!!!

Ответить
  • алиca
01.10.13 09:54

Из 10 счетов выбирается счет у которого всередине стоит 201 и для начислений и удержаний

Ответить
  • Пчела
01.10.13 10:00

Люди добрые, понимаю, что не в тему, а тема тут реально важная, но подскажите, кто знает, только устроилась на работу, а тут 1С 8.2, где в ней ТТН? Все перерыла, не могу найти: ни в печатной форме, ни в справочниках документов, или что-то с глазами или с головой. Подскажите, пожалуйста!!!!

Ответить
  • Ирина
01.10.13 10:02

http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/ - Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску (Завантажити) у м. Києві

Ответить
  • *
01.10.13 10:03

в Харьковской ОДПИ еще заблокированы

Ответить
  • 587
01.10.13 10:04

на сайте Миндох в разделе Бюджетные реквизиты разделено по Регионам. все не смотрела, но по Киеву добавили таблицу с нормальными расшифровками счетов. http://minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Ответить
  • Света
01.10.13 10:05

http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Ответить
  • Sana
01.10.13 10:05

Только что біла на сайте Минсдоха - там скачала файл уплаті налога ЕСВ - все очень красиво расписано. Счет только один для уплати.

Ответить
  • ната_
01.10.13 10:05

Пчела когда выводишь на печать документ (снизу друк) выберешь форма 1ТН

Ответить
  • Елена
01.10.13 10:05

А не означает ли: "с 1 октября ", что уплачивать и сдавать отчет по ЕСВ, нужно за октябрскую зарплату????? ведь некоторые предприятия уже в ПФ уплатили ЕСВ с аванса за сентябрь.

Ответить
  • Ольга
01.10.13 10:06

Пчела - откройте документ "реализация товаров и услуг", в панели инструментов документа, в правом верхнем углу -"оформить документы"-нажимаем-поучаем ТТН-оформляем.

Ответить
  • Наташа
01.10.13 10:09

http://rezultat100.com/374-z-01102013-r-zmnyuyutsya-rekvziti-dlya-zarahuvannya-yedinogo-socalnogo-vnesku.html реквизиты для уплаты Запорожье Жовтневый р-н

Ответить
  • Пчела
01.10.13 10:09

Ната_ - СПАСИБКИ!!! Точно есть, в панике и спешке не нашла, еще раз спасибки.

Ответить
  • Пчела
01.10.13 10:14

Ольга, а у меня нет "оформить документы", есть только слева: операции, действия, цены и валюта, копировать провести подчиненный документы, а справа ничего нет. А ТТН в печатной форме когда выбираешь, данные внести можно, но они потом не сохраняются. Т.е. если нужно распечатать ТТН еще раз, или покупатель-сволоч не вернул, нужно заново все набирать? Данные тогда где хранить... мысли вслух...

Ответить
  • оля
01.10.13 10:15

за сентябрь куда платить ????????7

Ответить
  • Владимир
01.10.13 10:24

Sana сбрось ссылку

Ответить
  • Лия
01.10.13 10:25

Для Пчела, в документе Реализация товаров и услуг есть слово печать внизу нажимаете там есть форма 1 -ТН

Ответить
  • Пчела
01.10.13 10:28

Лия, спасибо, я разобралась где, теперь только не пойму почему данные об авто не сохраняются, и как быть если ТТН прийдется потом перепечатывать.

Ответить
  • оля
01.10.13 10:28

кто уже оплатил налоги по есв за сентябрь у меня голосеевський р-н м киева

Ответить
  • оля
01.10.13 10:28

допоможить

Ответить
  • Катерина
01.10.13 10:29

Народ как заполнять призначення платежу??? куда этот код писать???

Ответить
  • Galaxy
01.10.13 10:33

В податковій нашого району сказали не платити, почекати до 14.00 Контактцентр міндоходів: - р/р розблоковано, платіть в міндоходів В ПФУ говорять, що платити потрібно їм на старі р/р.

Ответить
  • света
01.10.13 10:34

http://fop.mk.ua/2013/09/26/розрахункові-рахунки-єсв-з-01-10-2013-року-для/ Заводский район г. Николаев

Ответить
  • наталья
01.10.13 10:35

Для Катерины Назначение платежа рекомендуют так прописывать: *;101;12345678;ЄВ за жовтень 2013 року где 12345678 - код ЄДРПОУ або под. № підприємця ( 10 знаків ) Решту полів не заповнюємо. Реєстраційний № вказувати не потрібно.

Ответить
  • Мая
01.10.13 10:36

Мне еще вчера пенсионный сказал, что они уже не принимают платежи! налоговая говорит ждать!

Ответить
  • оля
01.10.13 10:38

мне тоже сказали ждать после обеда

Ответить
  • Елена К
01.10.13 10:40

Пчела, ТТН действительно не сохраняются. Мы заказывали нашему програмисту создать регистр накоплений где они сохраняются и отбражаются в виде журнала

Ответить
  • Людмила
01.10.13 10:45

10 счетов соответствуют символам их десять с 201 по 210, первый счет соответствует символу 201, второй-202 и т.д.

Ответить
  • rufa
01.10.13 10:48

а так же в расшифровке (Киев) есть еще код. поэтому преполагаю что так: *;201; 12345678; 71010000; ЄСВ за жовтень 2013 року.

Ответить
  • оля
01.10.13 10:50

а так же в расшифровке (Киев) есть еще код. поэтому преполагаю что так: *;201; 12345678; 71010000; ЄСВ за другу пол вересня 2013 року.?????????? тоже сюда?

Ответить
  • ***
01.10.13 10:52

Если сегодня перечислить на "старые" счета в Пенсионку, то казначейство автоматом перекидывает на новые в Мин.доходов

Ответить
  • N
01.10.13 10:53

а что значит в назначении платежа 71010000?

Ответить
  • rufa
01.10.13 10:54

Оля не поняла вопроса. что "тоже сюда"?

Ответить
  • Мая
01.10.13 10:54

*** откуда такая информация?

Ответить
  • rufa
01.10.13 10:55

37197201002650 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Ответить
  • оля
01.10.13 10:56

ну за другу пол вересня так писати .ы платити на новы рахунки? чи можна в ПФ за вересень сьогодн.

Ответить
  • rufa
01.10.13 10:56

в таблице с расшифровкой счетов, напротив счета стоит код: http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Ответить
  • Елена
01.10.13 10:57

Назначение платежа *;101;Код ЄДРПОУ; ЄСВ за вересень 2013 р.(лично я расшифровываю 3,6% - ... 36,85% ....);;;

Ответить
  • rufa
01.10.13 10:57

если старые счета заблокированы и платежи не проходят, то начиная с 01.10 платим на новые.

Ответить
  • Алена
01.10.13 10:59

Получается то получатель- это ДПІ своего района, его же код ОКПО, банк -УДКСУ своего города?

Ответить
  • Алена
01.10.13 10:59

с утра звонила в банк, они говорят что пока еще не в курсе)

Ответить
  • tatyana
01.10.13 11:00

Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Голосіївському районі Одержувач: ДПI у Голосiївському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38745056 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 37197201002650 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37196202002650 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37195203002650 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37194204002650 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37193205002650 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37192206002650 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37191207002650 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37190208002650 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37199209002650 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37199210002650 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Дарницькому районі Одержувач: ДПI у Дарницькому р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38748099 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37196201002651 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37195202002651 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37194203002651 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37193204002651 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37192205002651 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37191206002651 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37190207002651 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37199208002651 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37198209002651 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37198210002651 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Деснянському районі Одержувач: ДПI у Деснянському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38735205 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37195201002652 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37194202002652 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37193203002652 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37192204002652 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37191205002652 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37190206002652 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37199207002652 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37198208002652 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37197209002652 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37197210002652 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Дніпровському районі Одержувач: ДПI у Дніпровському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38730029 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37194201002653 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37193202002653 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37192203002653 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37191204002653 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37190205002653 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37199206002653 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37198207002653 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37197208002653 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37196209002653 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37196210002653 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Оболонському районі Одержувач: ДПI у Оболонському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38765858 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37193201002654 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37192202002654 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37191203002654 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37190204002654 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37199205002654 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37198206002654 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37197207002654 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37196208002654 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37195209002654 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37195210002654 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Печерському районі Одержувач: ДПI у Печерському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38748591 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37192201002655 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37191202002655 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37190203002655 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37199204002655 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37198205002655 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37197206002655 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37196207002655 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37195208002655 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37194209002655 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37194210002655 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Подільському районі Одержувач: ДПI у Подільському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38671091 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37191201002656 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37190202002656 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37199203002656 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37198204002656 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37197205002656 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37196206002656 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37195207002656 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37194208002656 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37193209002656 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37193210002656 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Святошинському районі Одержувач: ДПI у Святошинському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38760467 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37190201002657 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37199202002657 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37198203002657 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37197204002657 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37196205002657 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37195206002657 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37194207002657 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37193208002657 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37192209002657 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37192210002657 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Солом"янському районі Одержувач: ДПI у Солом"янському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38747190 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37199201002658 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37198202002658 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37197203002658 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37196204002658 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37195205002658 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37194206002658 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37193207002658 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37192208002658 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37191209002658 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37191210002658 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві. Рахунки для платників, зареєстрованих в ДПІ у Шевченківському районі Одержувач: ДПI у Шевченківському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38728711 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Рахунок код Назва 37198201002659 71010000 Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. 37197202002659 71020000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців. 37196203002659 71030000 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення батьків - вихователів та добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхуванні. 37195204002659 71040000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. 37194205002659 71050000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням. 37193206002659 71060000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37192207002659 71070000 Для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. 37191208002659 71080000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. 37190209002659 71090000 Добровільна участьу системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. 37190210002659 71100000 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві.

Ответить
  • Тамара
01.10.13 11:00

Пробегала мимо ПФ в Кировском районе Днепропетровска, так там на двери вывесили реквизиты новых счетов, может кому то нужно,вот они для уплаты ЕСВ за на ФОТ за наёмных работников и 3,6% тоже: 37197201000462 код платежа 71010000 Одержувач ДПІ у Кіровському районі ОКПО одержувача 38754537 Банк одержувача 805012 Для ФОП за себя 34,7% 37196202000462

Ответить
  • rufa
01.10.13 11:01

код 101 сменили на 201. поэтому в назначении платежа используем 201! http://www.profiwins.com.ua/letters-and-orders/goskaznacheystvo/4050-130.html

Ответить
  • Таша
01.10.13 11:02

Вчера был последний день для ПФ. Сегодня их счета не действуют, а поступления скидываются на счета Минсдоха. База ПФ блокирована. Идет передача данных до 14.00 С 14.00 Минздох-полный хозяин ЕСВ

Ответить
  • БУМ
01.10.13 11:04

Ребята, улыбаемся очередному "покращенню"!!! Меня в ГНАУ чуть не послали, и сказали что они ничего не знают, в налоговой начиная от инспектора до консультационных отделов никто не знаеи, ждите.... Не платите!

Ответить
  • Пчела
01.10.13 11:08

Елена К, поняла, спасибо, я уже пишу список программисту просьб и пожеланий, 8.2 - классический бух.учет, ничего лишнего, в управленческом смысле немного не удобно, зато есть много других удобных фишек. Не сочтите за наглость, а расчетная ведомость по зарплате нормальная есть? и где? они здесь какие-то корявые, на документ первичный как-то не дотягивают. Отдельно по каждому сотруднику есть, а одна ведомость на всех больше на управленческий отчетик смахивает, чем на бухгалтерский документ, ни тебе ни таблеьного номреа, ни должности, одни ФИО. Снова потерялась, или это я с 7.7. отстала или теперь первичным документом для начисления зп являются формы П6 и П7 на каждого отдельно, а сводной одной на всех как в 7.7 не должно быть.

Ответить
  • Ксения
01.10.13 11:09

Спасибо всем за информацию) Как говорится - с миру по нитке, голому рубашка. Прочитав все комментарии, таки разобралась что к чему)

Ответить
  • Катерина
01.10.13 11:19

tatyana, а где вы такую информацию расшифрованную нашли, подскажите? Как бы мне для своего города найти. г. Днепропетровск. А то совсем запуталась((

Ответить
  • Елена
01.10.13 11:19

rufa, вы можите меня поправить, но символ звітності это не код вида оплаты. Я руководствуюсь http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1287-12

Ответить
  • tatyana
01.10.13 11:28

катерина, http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst24284p4.aspx попробуйте попросить на этом форуме

Ответить
  • Ларс
01.10.13 11:29

Все хорошо с основными платежами понятно, но на какой код 201 или другой платить 33,2% и 2% по больничным с ФСС

Ответить
  • бух и учет
01.10.13 11:32

А я авансовые платежи по ЕСВ платил на счета ПФ! Интересно они между собой договорятся?!

Ответить
  • Виктория
01.10.13 11:32

1) 201 ЄСВ, нарахований/утриманий роботодавцями на/із суми: -заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%, 45,96%,33,2%, 8,41%, 5,3%, 5,5%, 3,6%, 2,85%, 6,1%,); -винагороди за договорами ЦПХна виконання робіт,надання послуг (34,7%;33,2%,5,3%, 2,6%); -допомоги по тимчасовій непрацездатності,оплати перших п"яти днів тимчасової непрацездатності (33,2%;8,41%,5,3%,5,5%, 2%). -допомоги по вагітності та пологах ( 33,2%,8,41%,5,3%,5,5%,2% ) 2) 202 Єдиний внесок нарахований/утриманий на/із суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%, 2,6%). 3) 203 Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів та добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного пенсійного страхуванні (33,2%). 4) 204 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. тих,що обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність (34,7%). 5) 205 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%). 6) 206 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21%). 7) 207 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%). 8) 208 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (1,5%). 9) 209 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (1,9%). 10) 210 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві (1,51%) Назначение платежа рекомендуют так прописывать: *;101;12345678;ЄСВ за жовтень 2013 року где 12345678 - код ЄДРПОУ або под. № підприємця ( 10 знаків ) Решту полів не заповнюємо. Реєстраційний № вказувати не потрібно.

Ответить
  • Ирина
01.10.13 11:34

Я раньше в назначении платежа разбивала суммы, которые идут 36,8%, 3,6% 33,2% 2% и т.д, а теперь просто писать ЭСВ за жовтень 2013р. ??

Ответить
  • Катерина
01.10.13 11:39

rufa Вы говорите про код 201 из Справочника соответствия символа отчетности классам профессионального риска http://www.profiwins.com.ua/letters-and-orders/goskaznacheystvo/4050-130.html , а о "кодах видів сплати" 101, в ПОРЯДОК заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1287-12 НИКАКИХ изменений не вносили. Не вводите в заблуждение, мы сами заблудиться успеем

Ответить
  • Виктория
01.10.13 11:40

для Ирины - в Харькове сказали разбивать по процентам. Кто может подсказать код ОКПО индустриальной ДПИ (Фрунзенский р-н) г.Харьков???

Ответить
  • Ларс
01.10.13 11:45

нет, я имела ввиду не код 201 в назначении платежа, в счете по ЕСВ для моего региона 37198201000828, по номерам счетов для разных налогоплательщиков, так -вот первые 5 дней больничных оплачивается на этот счет, а за счет фсс на какой счет из десяти перечислять, ну "тупенька" не хочется потом доказывать ,что-ты коза, потому,что у меня 6 больничных зависли сегодня на спецсчету

Ответить
  • Марі
01.10.13 11:45

Так, на рахунки по коду у рахунку(201), у призначенні платежу *;101;.... А от де взяти ЄДРПОУ та МФО ? Полтава, мені завтра треба перераховувати а телефон постійно "зайнятий". :( Якщо вірити ЄДРПОУ при здачі 1-ДФ за 2-й квартал - 38719450,

Ответить
  • Марі
01.10.13 11:48

Ларс, ну читайте ж, де тут написано, що лише перші 5 днів, навіть допомога по вагітності і пологах сюди ж, а ці кошти також фінансує ФСС з ТВП. 1) 201 ЄСВ, нарахований/утриманий роботодавцями на/із суми: -заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%, 45,96%,33,2%, 8,41%, 5,3%, 5,5%, 3,6%, 2,85%, 6,1%,); -винагороди за договорами ЦПХна виконання робіт,надання послуг (34,7%;33,2%,5,3%, 2,6%); -допомоги по тимчасовій непрацездатності,оплати перших п"яти днів тимчасової непрацездатності (33,2%;8,41%,5,3%,5,5%, 2%). -допомоги по вагітності та пологах ( 33,2%,8,41%,5,3%,5,5%,2% )

Ответить
  • Алена
01.10.13 11:50

Вот ссылка на НАКАЗ Казначейства с кодами платежей http://www.profiwins.com.ua/uk/letters-and-orders/goskaznacheystvo/4050-130.html

Ответить
  • Ларс
01.10.13 11:50

Щиро дякую, ще раз окуляри вдягну

Ответить
  • Утомленная солнцем
01.10.13 11:52

Нашла такую инфу в банковских новостях ( только вместо 101-201, я думаю.) "Пример правильно заполненного платежного поручения находится ниже: *; 101; ХХХХХХХХ; внески ЄСВ із з/п за 10/2013 р; термін платежу — 20.11.2013 р. Перераховано повністю (або частково). Код платежу 7YYY0000. Без ПДВ. Где * — признак платежа в бюджет, 101 — это признак обязательности платежа в государственный бюджет, ХХХХХХХХ — код ЕГРПОУ плательщика из 8 знаков (если уплачивает взнос ФОП, то указывается его налоговый номер — 10 знаков, если уплачивает балансодержатель совместной деятельности – 9 знаков), YYY — символ платежа (например 101, состоит из 3-ех знаков, какой символ ставить смотри здесь). Три цифры символа платежа (от 101 до 110) должны соответствовать цифрам в расчетном счете с 7 по 9 символ. Тогда осуществляется атоматическо зачисление платежей на нужные счета в Госказначействе Украины."

Ответить
  • S_mk
01.10.13 11:54

Спасибо Марусе, все тайное стало явным!

Ответить
  • наталья
01.10.13 11:56

Коды ОКПО районных ДПИ ДНЕПРОПЕТРОВСКА Левобережная объед. Сам.р-н - 38753114.; Ленинский р-н 38754385 ; Красногвардейский р-н 38753135; Кировский р-н 38753177; Жовтневый р-н 38753122; АНД р-н 38753439; Левобережная об. 38753114

Ответить
  • Марі
01.10.13 12:00

Ні, код бюджетного платежу ніхто не змінював. 101 — это признак обязательности платежа в государственный бюджет - НЕПРАВИЛЬНО, 101- ДРУГЕ ПОЛЕ, яке називається "код виду сплати", і 101 - сплата суми податків і зборів/єдиного внеску.

Ответить
  • asd
01.10.13 12:01

НАТАЛЬЯ, спасибо!!...а окпо бабушкинской дпи ???

Ответить
  • Марі
01.10.13 12:03

S_mk 01.10.2013 12:54:27 Спасибо Марусе, все тайное стало явным! Ви, мабуть, у Києві, який розмістив необхідну інформацію, а дуже багато бухгалтерів її зараз знайти не можуть. Поділилася тим, що знаю.

Ответить
  • Ирина11
01.10.13 12:04

А может кто то из смельчаков уже сегодня заплатили) отзовитесь, как вы писали. Я например буду завтра пытаться:-)

Ответить
  • наталья
01.10.13 12:05

asd Бабушкинская 38754537

Ответить
  • наталья
01.10.13 12:08

Коды ОКПО районных ДПИ ДНЕПРОПЕТРОВСКА Левобережная объед. Сам.р-н - 38753114.; Ленинский р-н 38754385 ; Красногвардейский р-н 38753135; Кировский р-н 38753177; Жовтневый р-н 38753122; АНД р-н 38753439; Левобережная об. 38753114; Бабушкинский р-н 38754537

Ответить
  • Елена
01.10.13 12:09

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1287-12 еще раз читаем КОД ВИДА ОПЛАТЫ причем здесь 201 и символы отчетности. Хватит путать.

Ответить
  • Утомленная солнцем
01.10.13 12:14

Святошинский, Киев. Плачу сегодня. ДПІ у Святошинському р-ні ГУ Міндоходів у м.Києві ЄДРПОУ 38760467 ГУ ДКСУ у м.Києві ,код 820019 *;101;ЄДРПОУ;ЕСВ із 2 част.з/пл за 09/2013 36,8%- ;3,6%- ;термін платежу 01/10/13,перераховано повністю,код платежу 71010000.

Ответить
  • Луганск
01.10.13 12:17

Луганск Артемовская 38762637 Ленинская 38762836 и в назначении платежа мне сказали в налоговой указывать 101, а приказ госказначейства на который ссылаются это и есть расшифровка счетов (так сказали в налоговой)

Ответить
  • Утомленная солнцем
01.10.13 12:17

101-признак обязательности бюджетного платежа (уже не путаемся :) )

Ответить
  • ф
01.10.13 12:18

Так, на рахунки по коду у рахунку(201), у призначенні платежу *;101;.... А от де взяти ЄДРПОУ та МФО ? Полтава, мені завтра треба перераховувати а телефон постійно "зайнятий". :( Якщо вірити ЄДРПОУ при здачі 1-ДФ за 2-й квартал - 38719450, ЄДРПОУ/ назву своєї інспекції ДПІ МФО держказначейства 820019

Ответить
  • Утомленная солнцем
01.10.13 12:20

Поправка к посту 01.10.2013 12:52:47( только вместо 101-201, я думаю.) 101-признак обязательности бюджетного платежа- ничего другого.

Ответить
  • ЛЕО
01.10.13 12:21

а можно я в эти эксельфайлы вставлю свой личный расчетный счет, может кто то перечислит, при этом кодировку можете ставить какую хотите :))

Ответить
  • Таня102
01.10.13 12:22

Коды ЭДРПОУ очень хорошо смотрятся в Медке, в справочниках. Для Виктории: Кто может подсказать код ОКПО индустриальной ДПИ (Фрунзенский р-н) г.Харьков??? Код ЄДРПОУ 38773114

Ответить
  • Эля
01.10.13 12:23

Харьков, Дзержинский район, кто знает реквизиты, подскажите. Спасибо!

Ответить
  • Краматоровка
01.10.13 12:25

А разве коды ОКПО по уплате НДФЛ не такие же и для ЕСВ?

Ответить
  • asd
01.10.13 12:28

НАТАЛЬЯ, ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!...А ЧТО НА СЧЕТ МФО???

Ответить
  • Таня102
01.10.13 12:29

Код ЄДРПОУ 38773125 Отримувач: ДПІ У ДЗЕРЖИНСЬКОМУ Р-НІ М.ХАРКОВА ГУ МІНДОХОДІВ У Х.О МФО 851011 р/р 37195201002030

Ответить
  • asd
01.10.13 12:29

Ответить
  • asd
01.10.13 12:29

Ответить
  • оля
01.10.13 12:30

скажите кто уже оплатил налоги в голосеевський р-н м.киева? вот так будет правельно? Одержувач: ДПI у Голосiївському р-нi ГУ Мiндоходів у м. Києвi, код ЄДРПОУ 38745056 Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 Р/рахунок - 37197201002650 Призначення платежу: *;111111111;71010000; ЄСВ із з/плати за вересень 2013р.

Ответить
  • Эля
01.10.13 12:39

Таня102 СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
  • Катерина
01.10.13 12:40

Наталья, подскажите какой расчетный счет ставить ДНЕПРОПЕТРОВСКА Левобережная объед. Самарского района? В большом списке не нашла(

Ответить
  • Ксена
01.10.13 12:44

Решила и я свои 5 копеек вставить. При оплате НДС в Черниговском районе пишем так : Отримувач УК у Чернігів. р-ні/Чернігівський/14010100 14010100 -код платежа. Так может и с ЄСВ - код платежа тулить до Отримувача. Или каждая ДПІ дуреет по-своему? И о назначении платежа : нас заставляют заканчивать назначение вот так ;;; ЛЮДИ А КОМУ ВКЛЮЧИЛИ ОТОПЛЕНИЕ ??

Ответить
  • Лакомка
01.10.13 12:45

484 37191201000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.)

Ответить
  • Таня
01.10.13 12:45

Оля, думаю в призначенні слвд писати так: *;101; 20120559; ЄCВ за вересень;;; 1 — службовий код («*»); 2 — код виду сплати («101» — сплата суми податків і зборів/єдиного внеску); 3 — код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (наприклад, підприємство «Маяк», що має код 20120559); 4 — друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу; 5 — не заповнюється; 6 — не заповнюється; 7 — не заповнюється. Я знайшла такий варіант.

Ответить
  • Таня
01.10.13 12:47

Выходит так: *;101; 20120559; ЄCВ за вересень ПРАВИЛЬНО????

Ответить
  • tatsya77
01.10.13 12:47

оля, я при выплате аванса за октябрь планирую писать в назначении платежа так: *;101;код ЭДРПОУ;71010000; ЄСВ 3,6% (?%) з зарплати за першу половину жовтня 2013р. Перераховано повністю. p.s. - ДПИ в Днепровском р-не Киева

Ответить
  • наталья
01.10.13 12:48

asd как и для вех бюджетных платежей МФО 805012 ГУДКСУ в Днепропетровской обл

Ответить
  • наталья
01.10.13 12:52

Девочки бухгалтера Днепропетровск вот все счета по районам по 10 счетов, выбирайте пожалуйста то, что Вам нужно. В основном это счет с цифрами 201 37190202000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37190203000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37190204000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37190205000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37190206000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37190207000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37190208000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37190209000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37190210000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37190210002801 UAH СДПI У М.ДНIПРОПЕТРОВСЬКУ МГУМ 37191201000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37191202000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37191203000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37191204000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37191205000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37191206000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37191207000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37191208000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37192201000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37192202000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37192203000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37192204000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37192205000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37192206000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37192207000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37193201000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37193202000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37193203000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37193204000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37193205000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37193206000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37193209000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37193210000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37194201000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37194202000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37194203000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37194204000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37194205000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37194208000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37194209000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37194210000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37195201000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37195202000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37195203000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37195204000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37195207000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37195208000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37195209000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37195210000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37196201000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37196202000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37196203000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37196206000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37196207000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37196208000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37196209000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37196210000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37197201000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37197202000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37197205000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37197206000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37197207000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37197208000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37197209000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37197210000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37198201000461 UAH ДПI в Амур-Нижньоднiпровському р-нi 37198204000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37198205000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37198206000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37198207000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37198208000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37198209000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37198210000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37199203000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.) 37199204000467 UAH ДПI у Ленiнському р-нi 37199205000466 UAH ДПI у Красногвардiйському р-нi 37199206000465 UAH ДПI у Кiровському р-нi 37199207000464 UAH Лiвобережна ОДПI м.Днiпропетровська 37199208000463 UAH ДПI у Жовтневому р-нi 37199209000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi 37199210000462 UAH ДПI у Бабушкiнському р-нi

Ответить
  • Юлия
01.10.13 12:52

Уважаемые Бухгалтера обращайтесь в свои ПФ! у них есть все счета с уточнениями (что,кому и куда платить)! я вчера в свой позвонила - мне спокойно по факсу передали новые счета с уточнениями всеми

Ответить
  • Виктория
01.10.13 12:53

Подскажите счет для уплаты НДФЛ, Соломенский район.

Ответить
  • Лютик
01.10.13 12:54

Подскажите пожалуйста коды ОКПО по уплате НДФЛ , такие же как и для ЕСВ?

Ответить
  • Луганск
01.10.13 12:59

Лютик коды окпо по уплате ндфл теже что и были, а по есв ОКПО другой , узнавайте в своей налоговой

Ответить
  • Наталия
01.10.13 13:00

а мне ПФ сказал, что идите в налоговую. Налоговая сама в шоке ниче еще толком точно не знает. Сказали один счет и все..... Как быть у меня завтра з/п?

Ответить
  • наталья
01.10.13 13:02

Для Катерины 37191201000468 UAH Лiвобережна ОДПI (Самарський рм.)

Ответить
  • Харьков
01.10.13 13:03

Харьков, Ленинский район, кто знает реквизиты? Подскажите.

Ответить
  • asv
01.10.13 13:05

хто має коди ЗКПО по Львову?

Ответить
  • Ника
01.10.13 13:05

Вот интересно! В ПФ есть счета для налоговой по ЕСВ. а в налоговой нет.

Ответить
  • Ирина
01.10.13 13:06

тут более менее понятно http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onemanuals/6895

Ответить
  • Kaly
01.10.13 13:09

Коды ЕДРПУО для всех налоговых http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onemanuals/7208

Ответить
  • Ш
01.10.13 13:09

для Ирина: так а что понятно? открыла по киевской области. все то же.

Ответить
  • ната
01.10.13 13:11

Коди ЗКПО по Львову знайдіть на сайті кожного р-ну наприклад Галицький- 38763452

Ответить
  • Луганск
01.10.13 13:11

Наталия все что вам нужно это позвонить в налоговую в приемную и вам продиктуют новый ОКПО , счета скачиваете с сайта миндоходов, и согласно расшифровки уплачивайте зп

Ответить
  • СПАСИБО Татьяне
01.10.13 13:16

Если бы не Вы и зарплату люди бы не получили, большое спасибо

Ответить
  • Катерина
01.10.13 13:21

Луганск, пошутил! Вы попробуйте к нам в налоговую позвонить, к вечеру на 7 день может и попадете. Таких героев, которые хотят узнать новые реквизиты - вес город. На первые 115 звонков - они может быть ответят, "что пока ничего не знаю", а потом тупо снимут трубку и сделают вид - "ЗАНЯТО"!

Ответить
  • Елена К
01.10.13 13:23

Для Пчелы: в 8.2 бухгалтерия действительно нет привычной для нас ведомости начисления ЗПЛ. Есть - "расчетная ведомость (произвольная)" на закладке ЗПЛ. Там можно ч/з отбор настроить список по вашему усмотрению. Табельного номера нет., но зато можно в одной ведомости разбить ЗПЛ по подразделениям, видны отдельно начисленные отпуска и начисленная зарплата. Но нам подходит, вся необходимая информация есть.

Ответить
  • asv
01.10.13 13:23

код ЗКПО такий як для форми 1ДФ чи інакший?

Ответить
  • Ирина
01.10.13 13:24

для Ш: если Вам нужно платить (36,76 или 34,7, соответсвенно 3,6и 2,6, плю 8,41) то найдите вашу ДПС и выберите р/с в котором цифры с 6 по 8 - 201 (201-это кодировка платежа для "Єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності" а ЕГРПОУ по ссылке от Kaly

Ответить
  • Бегемот
01.10.13 13:24

Алена, не путайте людей - это не код платежа

Ответить
  • vituysha
01.10.13 13:24

Вы же когда 1ДФ сдаете - в шапке проставляете ОКПО своей налоговой!

Ответить
  • :)))
01.10.13 13:25

А справка из ПФ годовая о том, чтобы 1/3 ЕСВ не просчитывали, тоже теперь не действительна? Кто-нибудь интересовался? А есть форма этой справки у миндоха?

Ответить
  • Елена К
01.10.13 13:27

Для Пчелы: хотите пообщаться по 1С 8.2 пишите мне на электронку, чем смогу - помогу. Знаю что такое когда спросить не у кого, сама была в такой ситуации........ ele1054@yandex.ru

Ответить
  • Лютик
01.10.13 13:27

Kaly,спасибо огромное

Ответить
  • Катерина
01.10.13 13:31

Наталья, Спасибо огромное!!!)))

Ответить
  • ПротиЯник
01.10.13 13:32

Позвонил в Оболонскую налоговую, сказали, что эти счета пока заблокированы - на них пока не платить. Я говорю, что везде трубят, что счета уже заблокированы, а на том конце трубки снова повторяют: "Я 30 минут назат ходила в отдел учёта (там, куда оригиналы квитанций приходят) - пока счета заблокированы". Фигня какая-то! Понял, что пока ничего лучше не платить - время налоговую вылечит. Думаю через 5-7дней что-то выяснится.

Ответить
  • Ирина
01.10.13 13:32

http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/8630 Как определить новый счет для платежки по уплате ЕСВ

Ответить
  • Утомленная солнцем
01.10.13 13:32

Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора. А здесь просто бухи в истерике, потому, что "не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора". Все как всегда- предельно понятно!!!!!!!

Ответить
  • Елена
01.10.13 13:34

Смотрите три цифры 6,7,8 1) 201 ЄСВ, нарахований/утриманий роботодавцями на/із суми: -заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%, 45,96%,33,2%, 8,41%, 5,3%, 5,5%, 3,6%, 2,85%, 6,1%,); -винагороди за договорами ЦПХна виконання робіт,надання послуг (34,7%;33,2%,5,3%, 2,6%); -допомоги по тимчасовій непрацездатності,оплати перших п"яти днів тимчасової непрацездатності (33,2%;8,41%,5,3%,5,5%, 2%). -допомоги по вагітності та пологах ( 33,2%,8,41%,5,3%,5,5%,2% ) 2) 202 Єдиний внесок нарахований/утриманий на/із суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%, 2,6%). 3) 203 Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів та добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного пенсійного страхуванні (33,2%). 4) 204 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. тих,що обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність (34,7%). 5) 205 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%). 6) 206 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21%). 7) 207 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%). 8) 208 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (1,5%). 9) 209 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (1,9%). 10) 210 Добровільна участь у системі загальнообов"язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві (1,51%) Назначение платежа рекомендуют так прописывать: *;101;12345678;ЄВ за жовтень 2013 року где 12345678 - код ЄДРПОУ або под. № підприємця ( 10 знаків ) Решту полів не заповнюємо. Реєстраційний № вказувати не потрібно.

Ответить
  • бухгалтер
01.10.13 13:34

Звоните в отдет учета налоговой: счета могут продиктовать

Ответить
  • Таня
01.10.13 13:37

Ирина, спасибо))

Ответить
  • ЛЕО
01.10.13 13:46

продам яйцо диназавра. дорого!

Ответить
  • asv
01.10.13 13:50

і того який ЗКПО ставити казнчейства ( як для сплати ПДВ.ПДФО) чи код податкової? як вірно? хто вже платив?

Ответить
  • Кати
01.10.13 13:51

Ирина 01.10.2013 14:32:32 http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/8630 Как определить новый счет для платежки по уплате ЕСВ Спасибо огромное. Самый толковый совет!

Ответить
  • Иринка
01.10.13 13:54

А я только что позвонила в налоговую и мне сказали что в назначении платежа не нужно указывать код ЭДРПОУ, а код платежа 71010000 нужно указывать там где Одержувач, ссылаются на нак. №817 от 07.07.12г., получается назначение платежа будет выглядеть так : *;101;; ЭСВ за 2част. з/ти за 09.13. 36,8%-..;3,6%-.. терм.платежу, перерах повн.

Ответить
  • Ира
01.10.13 13:59

Нужно ли подавать в НАЛОГОВУЮ форму 1-ЕСВ "ЗАЯВА про взяття на облік платника єдиного внеску" уже зарегистрированным плательщикам?

Ответить
  • Татьяна
01.10.13 14:05

http://banknews.com.ua/spravochnaya/scheta-uplaty-edinogo-socialnogo-vznosa-v-kieve-c-2013-goda Здесь тоже есть счета

Ответить
  • Ольга
01.10.13 14:07

В Луганске например в отделе персонификации ПФУ мне ответили, что платите в налоговую. Пол утра пыталась дозвониться туда, там все время занято. Узнав, что в Славяносербске пока платят в пенсионный, т.к. не передали дела, позвонила в отдел доходов, где меня заверили, что пока платить в ПФУ, по той же причине, дела не переданы. Видимо пАкращення у нас еще долго будет. Мне как назло пришли вчера вечером декретные, поэтому платить нужно было сегодня

Ответить
  • Нат.
01.10.13 14:08

http://kyiv.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/111677.html

Ответить
  • Нина
01.10.13 14:08

http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/ скачиваем - там все подробно по районам!

Ответить
  • болонка
01.10.13 14:09

А почему молчит Одесса? кто-то платил?

Ответить
  • Нат.
01.10.13 14:10

http://kyiv.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/111677.html_____СМОТРИТЕ РЕКВИЗИТЫ ДЛЯ оплаты ЭСВ по Киеву.

Ответить
  • Iren
01.10.13 14:25

Одесса не молчит. сегодня платила ЕСВ на старый номер в сбербанке России сказали что они ничего не знают платите по старому

Ответить
  • asd
01.10.13 14:26

так кто УЖЕ оплатил сегодня????......подробности в студию!!!

Ответить
  • 124
01.10.13 14:29

Куплю яйцо динозавра, ПРАВОЕ!!!

Ответить
  • Iren
01.10.13 14:29

вау, пишу по русски, а сообщение по украински читаю

Ответить
  • Ольга
01.10.13 14:37

Николаев: платили сегодня в ПФ. Консультировала лично нач. ГНИ Центрального района моего директора )))

Ответить
  • Наталия
01.10.13 14:38

Позвонила в консультационный центр Миндохов г. Киева, сказали платить на новые счета, что оплаты уже поступают и никаких проблем. Поэтому буду платить. :)

Ответить
  • Iren
01.10.13 14:38

подробности!!!! скопировала предыдущий платеж и сегодня ЕСВ отправила, платежку сделала утром, в банке переспросила о новых счетах, те в неведении. платеж по банку прошел до сих пор не вернулся

Ответить
  • Светлана
01.10.13 14:38

Я заплатила с утра по старому в позже в ПФ сказали что старые не действуют платит на новые в миндох, но банк пропустил и зарплату и ЕСВ, сейчас оплатила на новые может еще куда оплатить?

Ответить
  • Татьяна
01.10.13 14:41

Сегодня звонила в пенсионный и налоговую, т.к. на сегодня приходится выплата уволенному . Долго гоняли как мяч с телефона на телефон . Наконец удалось выяснить как не странно в бухгалтерии налоговой, что перечисляем еще в течении 2 месяцев на старые счета. С них потом в автоматическом режиме будут перечислены на новые счета.

Ответить
  • ната
01.10.13 14:42

Годину назад заплатила на новий рахунок - в банку платіжка провелась- далі чекаю чи не повернеться

Ответить
  • Светлана
01.10.13 14:42

Мне понравился ответ в банке: "Платите по старому у нас нет никаких разъяснений, не переживайте потому как все массово платят на старые счета" логика железная...

Ответить
  • Эд
01.10.13 14:47

Заплатил ЕСВ на старые реквизиты за 09.2013 г. = 30.09.2013 г. вопрос увидят ли МИНДОХ ЕСВ

Ответить
  • И,Д.
01.10.13 14:49

Вот это дают кто в лес, кто по дрова: половина платит на старые, а другая половина на новые....а мне вот завтра платить отпускникам и куда??? Я так понимаю куда хочешь)) Черте что творится!!!!!!!!

Ответить
  • аса
01.10.13 14:50

Луганск я с Вами, как могут быть разные коды ОКПО, если один получатель, я считаю для НДФЛ и ЕСВ код ОКПО один., код получателя ГНИ.

Ответить
  • tatyana
01.10.13 14:51

Читай тему, какие старые счета!!!???? Только новые

Ответить
  • аса
01.10.13 14:52

Вообще если подумть, а думать в нашей стране нельзя, куда отчитываемся , туда и платим ( один период).

Ответить
  • аса
01.10.13 14:54

И.Д. никуда не платить , а ехать в лес по дрова!!!!

Ответить
  • Татьяна
01.10.13 15:00

Акты сверок нам помогут

Ответить
  • НУ и НУ
01.10.13 15:01

сегодня принимает платежи ПФУ, потом перебросят на казначейство (консультировал Харьков Приватбанк). Относительно того, как определить нужный счет из предложенных здесь толковый советик: http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/8630

Ответить
  • Ива
01.10.13 15:02

В Харьковской ОДПІ по телефону старые счета спрашивают и сразу дают новые, и все реквизиты остальные тоже диктуют.

Ответить
  • Здрав буди
01.10.13 15:07

ВСЕ ДАЛИ !!!!!!!!!!!!!!! И СЧЕТА И ОБНОВЛЕНИЯ 179!!!!!!!!!!!!!! ДА ЗДРАВСТВУЕТ КАПЭЭСЭС)))))))))

Ответить
  • ТАМАРА
01.10.13 15:13

Наверное всё таки можно платить ещё и на старые и уже на новые счета. Просто будут перебрасывать платежи на счета НИ. Вот и всё. Иначе бы была какая то категоричность и однозначность. Так и должно быть. переходной период должен быть обязательно.

Ответить
  • :)))
01.10.13 15:30

Народ! Кто платил сегодня ЕСВ при наличии справки из ПФ (чтобы банки не просчитывали 1/3 ЕСВ от зп), проводят банки платежи или требуют справку от Миндоха??????????????

Ответить
  • Инна
01.10.13 15:31

А мне из банка пришло письмо, что платить нужно ЕСВ на новые реквизиты, и во вложенном файлике эти самые реквизиты, за что банку большое спасибо. Обслуживаемся в Укрексимбанке).

Ответить
  • Тучка
01.10.13 15:36

а где можно найти эти счета ? Или это нужно обращаться в МДС?

Ответить
  • Таня
01.10.13 15:39

Для Тумки http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onemanuals/6895 Перечитайте... комменты....

Ответить
  • Кузя
01.10.13 15:39

Я оплатила ЕСВ с отпускных. В Соломенскую ГНИ г. Киева. Банк платеж принял. А как деньги на счета казначейства улягутся - время покажет

Ответить
  • Инна
01.10.13 15:39

Счета вот здесь есть http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html, но они очень странно написаны, не всякий поймёт, что там к чему

Ответить
  • Татьяна
01.10.13 15:41

Дозвонилась в налоговую.Там создан отдел по администрации ЕСВ.инспектор сказал.что заявление подаю только новые организации.тем организациям,которые были зарегестрированы ПФ подавать заявление не надо.На стендах в налоговой висят всего два счета на наемных и ЧП за себя.

Ответить
  • Кира
01.10.13 15:45

Подскажите, что писать в назначении платежа, нужно укзывать ЭДРПОУ и код платежа ? Кто и как писал? Буду благодарна за ответ

Ответить
  • ЧАНА
01.10.13 15:53

для НУ и НУ: СПАСИБО

Ответить
  • Бегемот
01.10.13 16:12

позвонила в казначейство (Запорожье) - ответили, что у них нет никакой информации о кодах платежей

Ответить
  • Тата
01.10.13 16:17

на бухе911 внизу , где официальнsе письмf уже есть удобоваримsй вид р/с по ЕСВ (только Киев) и коды классификации

Ответить
  • Инна
01.10.13 16:24

Кому нужны новые рассчётные счета для ЕСВ по Виннице в нормальном виде - могу выслать.

Ответить
  • Таня
01.10.13 16:26

Мне нужны... ekaterina.guturyak@mail.ru Спасибо огромное

Ответить
  • Скептик
01.10.13 16:50

ТАМАРА, а Вы оптимист, Вас наверно еще не разу штрафовали?

Ответить
  • Инна
01.10.13 16:58

Таня, отправила.

Ответить
  • Ш
01.10.13 18:01

Инна, и мне, пожалуйста itch@ukr.net

Ответить
  • Санчо Панса
01.10.13 19:01

Коди ЄДРПОУ ДПІ http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onemanuals/7208

Ответить
  • Светлана
01.10.13 19:04

Коллеги, добрый вечер. Сегодня была в Шевченковской налоговой на КПИ, там на стендах и раскладках есть листики с номерами счетов (10) и графа "назва". Так, например, Рахунок: 37198201002659 код: 71010000 "назва": єдиний внесок, нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності. И так по каждому из десяти счетов.

Ответить
  • Марі
01.10.13 19:18

Сходила ніжками до своєї ДПІ - всім бажаючим дають можливість переписати (відксерити) повні нові реквізити, р\р співпадають з розміщеними на сайті. Відповідь стосовно проплат і звітів - з сьогоднішнього дня до Міндоходів (Полтава, Октябрський)

Ответить
  • Александра
01.10.13 20:03

Нові рахунки для зарахування коштів Єдиного соціального внеску (ЄСВ) органів ГУ Міндоходів у м. Києві : http://kyiv.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/112892.html

Ответить
  • Оксана
02.10.13 07:46

Значит, НДФЛ на счет казначейства (окпо1), а ЕСВ на счет ГНИ (другой окпо)?

Ответить
  • Елена
02.10.13 08:20

http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html

Ответить
  • Лена.
02.10.13 08:33

По Севастополю ни у кого еще новых счетов нет? Нужен Гагаринский и Ленинский р-н. По телефону не дозвониться. Наверное придется ехать.

Ответить
  • Лена.
02.10.13 08:37

Нашла по этой ссылке http://ubr.ua/business-practice/laws-and-business/kak-opredelit-novyi-schet-dlia-platejki-po-uplate-esv-255312 КАК ОПРЕДЕЛИТЬ НОВЫЙ СЧЕТ ДЛЯ ПЛАТЕЖКИ ПО УПЛАТЕ ЕСВ. Этому можно верить?

Ответить
  • ОЛЛ
02.10.13 08:40

Ну судя по тому, что размещено на других ресурсах http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/8630 -одно и тоже

Ответить
  • Укрнет
02.10.13 08:44

ИННА и мне пожалуйста вышлите счета для Винница vintzvit@mail.ru

Ответить
  • Наталья
02.10.13 08:49

По Одессе есть у кого-то новые счета?

Ответить
  • Счета
02.10.13 08:52

Севастополь Ленинский р-н 37197201002702 там еще окпо поменялось

Ответить
  • Марина
02.10.13 09:08

Добрый день! У кого есть полные реквизиты для уплаты ЕСВ в ГНИ Киевского района г. Донецка? Поделитесь пожалуйста информацией

Ответить
  • Тетяна Б.
02.10.13 09:25

Допоможіть будь ласка розібратись у наступонму питанні. Реквізити для м. Кременчук, в нових реквізитах прописуються реквізити районів (рм.) а ДПІ одна в місті, які правильніше обрати ті які для ДПІ чи ті які по районах. ДЯКУЮ!

Ответить
  • О.Sh.
02.10.13 09:41

Одесса, Киевский район. Сказали потерпеть до завтра, новые реквизиты будут у них только завтра утром(

Ответить
  • Наталья
02.10.13 09:47

Разъяснение http://chp.com.ua/all-news/item/25021-kak-opredelit-novyiy-schet-dlya-platezhki-po-uplate-esv

Ответить
  • Наталья
02.10.13 10:05

А за Малиновский район Одесса никто не в курсе?. Со счетом мы разобрались, а код ОКПО?

Ответить
  • Натали
02.10.13 10:13

Наталья 02.10.2013 11:05:13 А за Малиновский район Одесса никто не в курсе?. Со счетом мы разобрались, а код ОКПО? Я так поняла, что код ОКПО нужно ставить своей налоговой.

Ответить
  • Натали
02.10.13 10:15

http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onemanuals/7208

Ответить
  • Елена
02.10.13 10:17

Со счетами, назначением платежа вроде ясно. А куда платить( ДПИ или Минхододов и код ОКПО)?

Ответить
  • Елена
02.10.13 10:25

Дозвонилась в консультацию Приморского района г.Одесса . Получатель : ДПІ у Приморському районі м.Одеса Міндоходів Україна. Код 38723378

Ответить
  • О.Sh.
02.10.13 10:27

Елена А какой банк и МФО?

Ответить
  • Ингуль
02.10.13 10:28

Внимание ОДЕССА Приморский район Сбегала в налоговую, переписала реквизиты: Получатель: ДПІ у Приморському р-ні м.Одеси ГУ Міндоходів в Одеській обл. Код получателя: 38723378 Банк получателя: ГУДКСУ в Одеській обл. МФО: 828011 р/с для ЕСВ по ЗП : 37190201001553 Удачи.

Ответить
  • Катерина
02.10.13 10:32

А мне в Малиновской вчера после обеда тупо сказали - Мы ничего не знаем, платите по-старому!!! Супер!. ..А потом ищите свои деньги!

Ответить
  • Ингуль
02.10.13 10:44

А в Приморке тупо сказали - приезжайте, переписывайте. Неужели так сложно выложить на сайте ГНИ?!!!! Хорошо, что мы находимся рядышком...

Ответить
  • Оксана
02.10.13 10:51

ДПІ у Жовтневому р-ні, м.Дніпропетровська: МФО 805012, ЄДРПОУ 38753122, р/р 37196201000463, код 71010000, Єдиний внесок, нарахов.роботодавцям на суми: 3/пл., винаг.за догов.ЦПХ, доп.по тимч.непрацездатності., р/р 37193204000463, код.71040000, Для фіз.осіб-підпр., у т.ч. які обрали спр.сист.оподатк., та осіб, які проводять незалежну проф.діяльність. Сегодня взяла счета

Ответить
  • Наташа
02.10.13 11:08

сеодня счета вообще не открываются, Пишет страница не найдена , вот весело

Ответить
  • Елена
02.10.13 11:35

http://www.zvit.net/archives/3529 Медок раздуплился. Там все есть : и счета, и КОД ОКПО, и банки . Разъяснение тоже имеется

Ответить
  • Яна
02.10.13 11:38

УРА!!! сайт Миндоходов обновил счета, и даже добавили остальные реквизиты, а еще и расшифровку по счетам дали!!!! Видать вчера новости написали, отчитались о проделанной работе, а сделать не успели!!!

Ответить
  • Свет
02.10.13 11:53

На сайте Миндохода заменили нелепые таблицы со счетами на понятный народу вид.

Ответить
  • Натали
02.10.13 12:06

http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onemanuals/7208

Ответить
  • Евва
02.10.13 12:36

Если ОКПО в налоговых изменились, то при уплате ндфл ОКПО тот же, что и раньше оставлять или прописывать новый? Или нов.ОКПО только для уплаты ЕВ?

Ответить
  • Тамара
02.10.13 12:36

А кто-нибудь подскажет реквизиты для Индустриального района города Днепропетровска?

Ответить
  • Лю
02.10.13 12:37

все. дали нормальную ссылку. там нормальная таблица открывается. и полдня не прошло http://www.zvit.net/archives/3529

Ответить
  • Катерина
02.10.13 12:45

У нас в ГНИ еще висит код платежа 71010000 (для 201), а в таблицах о нем забыли упомянуть

Ответить
  • Тетяна Б.
02.10.13 13:59

ЄСВ за 3 квартал 2013 ( 3 гр. 5%) також на нові рахунки платимо? Дякую

Ответить
  • Катерина
02.10.13 14:53

ДПІ у Малиновському р-ні Одеси : МФО 828011, 38723404, для юросіб р/р 37191201001552, код 71010000 В налоговой подтвердили!

Ответить
  • Митя
02.10.13 14:59

Для оплаты единого налога код ОКПО новый или тот который был раньше???

Ответить
  • Serg
02.10.13 15:17

http://www.profiwins.com.ua/letters-and-orders/goskaznacheystvo/4050-130.html

Ответить
  • Serg
02.10.13 15:19

http://www.zvit.net/archives/3529 - хорошая ссылка, с полным перечнем информации

Ответить
  • бух и учет
02.10.13 15:55

Скажите! Если вчера оплатил на счет ПФ г. Киев! Деньги приняты (платеж прошел)! А нужно было платить на новые счета МДЗ! Что теперь делать?! Кто сталкивался дайте совет!?

Ответить
  • Sl
02.10.13 16:20

Аналогично. Отправил деньги на старые счета. Обзвонил всех (ПФУ, банк, ГНИ). Есть три варианта: 1. Деньги вернутся на р/сч. Необходимо будет платить на новые счета 2. ПФУ на автомате переведет деньги в Миндоходов. 3. Надо будет писать письмо В ПФУ о возврате и платить на новые счета. Сидеть ждать несколько дней, что произойдет. Если произойдет второй вариант день в день, что вряд ли, то все ОК иначе в любом варианте штраф 10% + пеня.

Ответить
  • Справедливый
02.10.13 17:30

Наше правительство куча дебилоидов

Ответить
  • Наталья
03.10.13 10:58

Товащи, там же есть расшифровка счетов. Что не понятного?

Ответить
  • Наталья
03.10.13 11:02

У додаткових матеріалах, символи рахунків.

Ответить
  • Галина
03.10.13 13:03

СПАСИБО,уважаемые бухгалтера, Ингуль осбенное благодарю!

Ответить
  • Наталья
03.10.13 14:41

http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html все-все реквизиты )

Ответить
  • maillot football pas cher
03.10.13 15:00

the approach is quite fantastic. But I really don't consider every person can implement it. maillot football pas cher http://maillot-football-pas-cher.sotellc.com

Ответить
  • Татьяна
03.10.13 16:52

Звонила на гарячую линию по поводу перечисления денег на старые счета, сказали, что автоматом будет перезачет на новые

Ответить
  • Надюша
04.10.13 10:26

Спасибо Ингуль. Два дня пыталась открыть страницу на сайте. Безрезультатно.

Ответить
  • ТАНЯ
04.10.13 10:42

Киев.ЗВОНИЛА НА ГОРЯЧУЮ ЛИНИЮ 289-69-50 по поводу перечисленных на старые счета то сказали ЧТО НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ ДЕНЬГИ ОБРАТНО НЕ ВЕРНУТСЯ А ПОПАДУТ НА НОВЫЕ СЧЕТА. УРА!!!!!!!!!!

Ответить
  • Ольга
08.10.13 09:00

Новые реквизиты можно скачать здесь. Юристы собрали все реквизиты счетов на своем сайте. Спасибо им. Качаем здесь http://yrin.com/novye-rekvizity-schetov-dlya-uplaty-edinogo-sotsialnogo-vznosa.html

Ответить
  • Татьяна
08.10.13 10:14

Подскажите символ счета для оплаты ЕСВ для единщиков

Ответить
  • Ольга
08.10.13 10:36

Аналітичні рахунки для зарахування єдиного соціального внеску в органах доходів і зборів № з/п Новий символ "ССС" з 01.10.2013 року Розмір єдиного внеску 1 201 Єдиний внесок нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати (36,76%-49,7%;36,3%, 45,96%, 8,41%, 3,6%, 2,85%, 6,1%, 5,3%, 5,5%); винагороди за договорами ЦПХ (34,7%; 2,6%); допомоги по тимчасовій непрацездатності або добровільна участь у пенсійному страхуванні (33,2%; 2%). 2 202 Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%, 2,6%). 3 203 Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів або добровільна участь у пенсійному страхуванні (33,2%). 4 204 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність (34,7%). 5 205 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%). 6 206 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21%). 7 207 Для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%). 8 208 Добровільна участь на випадок безробіття (1,5%). 9 209 Добровільна участь: у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (1,9%). 10 210 Добровільна участь від нещасного випадку на виробництві (1,51%) або доплата до фонду нещасних випадків пов'язана із зміною класу ризику

Ответить
  • Светлана
09.10.13 09:10

Символ счета для единщиков 204, поэтому счет выбираем там где в таблице стоит 204. Как заполнять платежку при оплате по новым реквизитам счетов можете узнать перейдя по ссылке http://yrin.com/novye-rekvizity-schetov-dlya-uplaty-edinogo-sotsialnogo-vznosa.html

Ответить
  • оксана
10.10.13 18:18

подскажите пожалуйста МФО и ОКПО по Херсону?

Ответить
  • Павел
10.10.13 22:11

По Херсону вот ссилка: http://minrd.gov.ua/data/material/000/070/111543/3719_21_SV.xls

Ответить
  • Ольга
10.10.13 22:19

Новые реквизиты по Киеву собраны здесь довольно таки не плохо: http://www.krokusin.com.ua/ua/info/30-rahunok-ecv-01-10-13

Ответить
  • Ирина
14.10.13 13:42

Подскажите, реквизиты для оплаты единого налога по Харькову, Фрунзеевский р-н. У нас вообще 5 группа.Жесть,не знаю.что и делать.зачем ее открыли так и никто не понял)))

Ответить
  • Наталья
14.10.13 15:57

подскажите что за цифры Символ рахунку ? Код території, на якій орган Міндоходів реалізує повноваження Міндоходів України 0468. Кто знает как заполнять платеж в приват 24

Ответить
  • Вадим
14.10.13 16:36

В пенсионный фонд ЕСВ мы платили двумя платежами. 1 - сумма удержания, 2 - суммы начисления. А сейчас как надо платить?

Ответить
  • Ирина
15.10.13 08:29

Я так и платила,удержание и начисление-отдельно!

Ответить
  • Вадим
15.10.13 08:58

На один расчетный счет с разными формулировками - удерживается (или начисляется) ЕСВ на ЗП за ..... ?

Ответить
  • Ирина
15.10.13 09:38

Я делала так *;201;ЕДПРОУ;3,6 ЕСВ з авансу зп за жовтень2013.Без ПДВ., а следующий платеж 38,52...

Ответить
  • Ирина
15.10.13 09:39

После ЕДРПОУ ;;;

Ответить
  • Ирина
15.10.13 13:33

Подскажите, пожалуйста, а для уплаты НДФЛ р/с и получатель (УДКСУ У Шевч. р-ні ГУ ДКСУ у м. Києві ) так и остались без изменений? Вот ссылка на реквизиты...http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Ответить
  • Юлия
15.10.13 13:38

Подскажите, пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Отправила на старые реквизиты ЕСВ!! Что делать?!

Ответить
  • Ирина
15.10.13 14:03

НА 14 стр. : 02.10.2013 16:55:14 Скажите! Если вчера оплатил на счет ПФ г. Киев! Деньги приняты (платеж прошел)! А нужно было платить на новые счета МДЗ! Что теперь делать?! Кто сталкивался дайте совет!? Sl 02.10.2013 17:20:50 Аналогично. Отправил деньги на старые счета. Обзвонил всех (ПФУ, банк, ГНИ). Есть три варианта: 1. Деньги вернутся на р/сч. Необходимо будет платить на новые счета 2. ПФУ на автомате переведет деньги в Миндоходов. 3. Надо будет писать письмо В ПФУ о возврате и платить на новые счета. Сидеть ждать несколько дней, что произойдет. Если произойдет второй вариант день в день, что вряд ли, то все ОК иначе в любом варианте штраф 10% + пеня.

Ответить
  • Ирина
15.10.13 14:15

Подскажите, пожалуйста, а для уплаты НДФЛ р/с и получатель (УДКСУ У Шевч. р-ні ГУ ДКСУ у м. Києві ) так и остались без изменений? Вот ссылка на реквизиты...http://kyiv.minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Ответить
  • александр
16.10.13 15:05

заплатил есв на старый счет. Где можно ТОЧНО узнать, переведутся ли деньги из пенсионного в налоговую автоматом или нет?

Ответить
  • Ирина
16.10.13 15:34

Сказали, что автоматом если до 01.10.2013г.!Звонила в п/ф и подтвердили в налоговой когда подавала отчеты. Звоните в п/ф своему инспектору или в налоговую.

Ответить
  • александр
16.10.13 16:33

я понял,что те платежи, которые до 01 автоматом... Я вчера заплатил. А к инспекиору не могу дозвониться

Ответить
  • Юлия
16.10.13 18:31

Подскажите, реквизиты для оплаты налога (2 группа) в Левобережную налоговую инспекцию Днепропетровска

Ответить
  • User
17.10.13 10:09

Тоже заплатил сегодня ЕСВ за третий квартал на старые счета. Надеюсь деньги дойдут к правильному адресату. А вообще, задолбали менять по несколько раз на год реквизиты для оплаты, уроды..

Ответить
  • Игорь
17.10.13 10:16

Доброго дня киевлянам. Пожалуйста, сбросьте данные по Соломенскому району! Платим по тем же реквизитам, и единый налог? Отримувач платежа, банк отримувача, - всё как при уплате единого налога?

Ответить
  • Игорь
17.10.13 10:17

Доброго дня киевлянам. Пожалуйста, сбросьте данные по Соломенскому району! Платим по тем же реквизитам, что и единый налог? Отримувач платежа, банк отримувача, - всё то же? Если возможно просто ОБРАЗЕЦ. Kirian@online.ua

Ответить
  • Наташа
17.10.13 10:32

Сегодня еще раз звонила на горячую линию т. 289-69-50 и хорошая, приятная женщина успокоила и сказала: "Не переживайте. Деньги которые поступила на старые счета, казначейство автоматически переведет на новые."

Ответить
  • Денис
17.10.13 11:59

подскажите!!!! р/с ленинского пенсионного фонда в днепропетровске

Ответить
  • Денису
17.10.13 15:45

Дык их десять штук, тебе какой именно? с символом счёта 201 р/с 37192201000467. http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/8630 вот ссылка полезная...

Ответить
  • Ирина
21.10.13 09:42

Подскажите пожалуйста, НДФЛ платить по старым реквизитам??? Реквизиты поменялись только на ЕСВ???

Ответить
  • Виктория
21.10.13 16:07

Скажите, я сегодня перевела на СДПI У М.ДНIПРОПЕТРОВСЬКУ МГУМ, вместо ДПИ в Ленинском р-е! Что делать? Сегодня последний день уплаты ЄСВ. В банке говорят, чтобы я снова на нужный счет проплатила, а деньги мол вернуться...Или они там разберуться что к чему? (что врядли конечно...)

Ответить
  • Татьяна
24.10.13 09:23

Скажите пожалуйста, а отримувач - наша ДПІ?

Ответить