Отключить рекламу

Подпишитесь!


08.10.13
1521 6 Печатать

Миндоходов о переплате по ЕСВ

   З 1 жовтня 2013 року всі процедури щодо прийняття та оброблення звітності обліку сплати єдиного внеску здійснює Міністерство доходів і зборів України.
   
   Залишки коштів по Єдиному соціальному внеску, які обліковувалися на рахунках Пенсійного фонду України автоматично перейдуть на рахунки Міністерства доходів і зборів України згідно актів прийому-передачі даних.
   
   Додатково Заяви на перекидку коштів з рахунків Пенсійного фонду України на рахунки Міністерства доходів і зборів України писати не потрібно.
   
   Порядок сплати єдиного внеску передбачений Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування Затвердженою Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 455 та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за №1622/24154.

По материалам Міністерство доходів і зборів України
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Луганск
09.10.13 09:14

Какая форма подачи заявления для банков про переплату, чтобы выдать аванс ????????????

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бу-бух
09.10.13 09:52

Луганск, форма довидки, которую нужно в налоговой оформить http://buhgalter911.com/Res/Blanks/EdSocVznos/formats/dod1_453.rtf

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***
09.10.13 10:01

У нас в Минсдохе инспектора по ЕСВ без компьютеров сидят, просят принести справки из пенсионного про суммы взаиморасчетов на 01.10.2013. А пенсионный справки не дает, мотивируя тем, что это уже в его обязанности не входит. Банк предлагает платить по второму разу, а на переплату подписать заявление в "лучшие времена", если они настанут...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • yuri_ochichenko
09.10.13 10:29

Шо, опять покращення?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Анна
09.10.13 11:10

не опять а сново! и так всегда! дибилизм!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • лена
09.10.13 14:51

мне тоже налоговая не подписывает справку мотивируя, что у них нет карточек и денег они не видят., а банк требует. Как быть люди без зарплаты, когда же над нами перестанут издеваться.

Ответить