Отключить рекламу

Подпишитесь!


26.01.14
1449 42 Печатать

Сроки представления годовой налоговой отчетности

   Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що відповідно до ст. 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім окремих випадків, передбачених цим кодексом, подаються за базовий звітний період, що дорівнює календарному року, протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, тобто не пізніше 3 березня 2014 року.
   
   Так, 3 березня 2014 року – останній день подання:
   
   - податкової декларації з податку на прибуток підприємства за 2013 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному року;
   
   - спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за нульовою ставкою відповідно до п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу України, за 2013 рік;
   
   - розрахунку податкових зобов'язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за 2013 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному року;
   
   - податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика за 2013 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному року;
   
   - податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій за 2013 рік;
   
   - податкової декларації про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи за 2013 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному року;
   
   - розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, за 2013 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному року;
   
   - розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби, за 2013 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному року;
   
   - податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за 2013 рік платниками, віднесеними до 1 та 2 групи.
   
   Крім цього, Податковим кодексом України в окремих випадках передбачені інші терміни подання податкової звітності за рік.
   
   Так, зокрема, 07 лютого 2014 року – останній день подання:
   
   - звіту про суми податкових пільг за 12 місяців 2013 року;
   
   10 лютого 2014 року – останній день подання:
   
   - річної податкової декларації за 2013 рік фізичними особами – підприємцями, що знаходяться на загальній системі оподаткування;
   
   - податкової декларації платника єдиного податку за 12 місяців платниками єдиного податку третьої - шостої груп;
   
   - звіту з єдиного соціального внеску за 2013 рік фізичними особами – підприємцями (в тому числі тими, що обрали спрощену систему оподаткування), які не використовують працю найманих працівників;
   
   - податкової декларації з податку на прибуток підприємства за 2013 рік платниками, які подавали протягом 2013 року декларації поквартально;
   
   19 лютого 2014 року – останній день подання:
   
   - податкової декларації з податку на нерухомість на 2014 рік платниками податку – юридичними особами.
   
   20 лютого 2014 року – останній день подання:
   
   - податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) на 2014 рік платниками плати за землю (крім фізичних осіб);
   
   30 квітня 2014 року – останній день подання:
   
   - податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2013 році, громадянами - платниками податку на доходи фізичних осіб та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність.
   
   Крім того, звертаємо увагу, що згідно з п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

По материалам Головне управління Міндоходів у м. Києві
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Леля
27.01.14 08:37

наконец-то!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • коллега
27.01.14 08:46

Нового ничего, но все равно СПАСИБО за напоминание.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • XXXL
27.01.14 09:03

Хочу сказать: "Спасибо за информацию"! Все четко и ясно. Классно! (А то все ругаемся и ругаемся, что все не так)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ГАННА
27.01.14 09:03

Ребята подскажите ,а разве (податкоа декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) на 2014 рік платниками плати за землю (крім фізичних осіб) здается не до 01 февраля , до этого времени всегда здавала 01 февраля или это недавно изменились сроки?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 555
27.01.14 09:06

Згідно пп. 265.7.5 ПК України платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Чому граничний термін вказно — 19 лютого не зрозуміло. Свого часу Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва в листі від 17.12.2002 р. N 2-221/6755 зазначив, що коли податок <...> потрібно сплачувати ДО 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, включно (то останній строк саме — 15, а не 14 число цього місяця).

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ГАННА
27.01.14 09:25

555 п.п.265 ПК Украины это нерухоме майно ,а земля ст.269-290 ПК Украины, сроки действительно до 20 февраля, спасибо лишний раз открыла кодекс ,почитала

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • tomassa
27.01.14 09:56

СПАСИБО, что упорядочили информацию, а то в голове уже "каша" образовалась... А здесь уже всё чётко и конкретно...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух
27.01.14 09:58

Подскажите -податкову декларацію з податку на нерухомість на 2014 рік платниками податку – юридичними особами, всем сдавать или только , у кого есть нерухомість

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • LUB AVA
27.01.14 10:28

а когда фиксированный сельхоз налог?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • аудит
27.01.14 11:15

Декларация по фиксированому с/х налогу до 20 февраля

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • аудит
27.01.14 11:18

по нерухомости декл. только при наличии нерухомости

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лика
27.01.14 11:24

а в каких случаях в 2013 году подавали декларацию поквартально?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Юлия
27.01.14 11:25

а до какого числа баланс в налоговую подавать, если декларацию по прибыли у меня срок до 03.03?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух73
27.01.14 11:40

только что пришла из нашей налогой , уточняла срок подачи декларации по прибыли, на новом или старом бланке ......., звоните на сайт миндоходов

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Анна
27.01.14 11:50

Валютная по состоянию на 01.01.2014 когда?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • нат
27.01.14 11:52

для Юлии Крім того, звертаємо увагу, що згідно з п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • LUB AVA
27.01.14 11:57

Для аудит СПАСИБО

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • П
27.01.14 13:26

Декларация по прибыли для предприятия, которое не платило авансовые взносы по прибыли, сдается до 10 февраля или до 3 марта?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tanyaa
27.01.14 13:33

А оплата налога по итогам года когда ? до 20 февраля? или позже?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух73
27.01.14 13:43

звонила на телефон миндох, ответили так , если в течении 2013 поквартально декларацию не сдавали или новое предприятие, то отчитываемся до 3 марта

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • П
27.01.14 13:56

Спасибо, буз73!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тучка
27.01.14 14:19

блиин, ну почему физикам не продлили сдачу годовых..7????

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • yuri_ochichenko
27.01.14 15:01

А про баланс никто не пикнул

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ЕЛЕНА
27.01.14 15:30

ПОМОГИТЕ!!!! Не могу сдать дек.на землю ч/з АЙФИН...бесплатно ...В чём дело?Что делать? Куда звонить??

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ta
27.01.14 15:52

46.2. Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Кодекс никто не отменял - может подать баланс 10.02.14 ???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Lama
27.01.14 17:04

Скажите, а кто подает отчет о суммах льгот? И надо ли его подавать если нет льгот?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Александра
27.01.14 19:19

Для Lama: Это из "Единой базы": 101.30 Чи повинен платник ПДВ подавати звіт про суми податкових пільг, якщо у попередньому податковому періоді такий Коротка: Враховуючи те, що звіт про суми податкових пільг подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців наростаючим підсумком з початку року, то платник податків за місцем своєї реєстрації повинен подавати такий звіт до кінця звітного року. У разі якщо з початку звітного року платник податків не користувався пільгами, то звіт про суми податкових пільг ним не подається.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лошадка
27.01.14 19:23

Для Lama. Звіт про пільги подают только те, кто их имеет, (например неприбыльные организации),либо у кого ставка налога на прибыль льготная(например ITшники), еще есть "мулька", что, оказывается, можно исхитрится и свой убыток показать в этом отчете, как в виде льготы на прибыль(обмолвился налоговый инспектор).Кто знает как это реально, пишите,пожалуйста. Кроме того, надо знать, по какому Справочнику льгот заполнять коды на каждый вид налога, кто уверен в № Справочника- напишите, пожалуйста. Спасибо, милые за взаимовыручку.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Васюта
27.01.14 21:01

Подскажите пожалуйста, уже весь нет "обрыла"....до какого числа надо платить налог на прибыль, если отчитываемся за год (до 3 марта 2014)?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Кайли
28.01.14 07:56

необязательно ждать 3 марта, чтоб отчитаться, а если вдруг ошибка в отчете, то исправить неуспеете и .......штраф будет...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Люда
28.01.14 09:33

платиь в течении 70-ти дней с 1.01.14г

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Lama
28.01.14 09:39

Спасибо Александре и Лошадке за консультацию по отчету о льготах.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Vista
28.01.14 10:55

А 1-ДФ??!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Серый
28.01.14 13:28

Подскажите дату оплаты налога на прибыль для юр.лиц на общей системе за 2013 год

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Серый
28.01.14 13:30

податковий період дорівнює календарному року

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ксения
28.01.14 13:53

Как же меня это достало. Ну вот как можно сдавать годовую декларацию до 3 марта, а расчёт чистой прибыли гос. предприятий оставить по старому до 10 февраля? да ещё и хотят что бы декларацию сдавали на новых бланках, и когда же они будут? В общем придётся всё считать и сдавать до 10.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ольга
28.01.14 16:43

уррррра!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Мышь
28.01.14 17:20

податкової декларації платника єдиного податку за 12 місяців платниками єдиного податку третьої - шостої груп А 1-2 групп?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Мышь
28.01.14 17:24

Продлили до 3 марта? Нигде не читала об этом и программа выдает последний день - 10 февраля

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ташик
28.01.14 20:25

Только сегодня на семинаре сказали, что если предприятие не платило авансовые взносы в течение 2013 г., то декларацию подавать до 10.02.2014 г. Мы авансовые не платили, в течение года ничего не сдавали, так до какого числа нужно сдавать?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ташик
28.01.14 20:38

Для Vista А 1-ДФ точно до 10.02.2014 - других вариантов нет)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • нана
30.01.14 09:06

Будьте добры, подскажите пожалуйста, а звіт по ЄСВ за 2013рік для нотариусов (самозайнята особа на загальній системі) подаётся до 1 мая??? Спасибо!

Ответить