Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О суммах НДС, подлежащих бюджетному возмещению

О суммах НДС, подлежащих бюджетному возмещению   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
   ЛИСТ
   
   від 13.07.2016 р. № 4009/10/20-40-12-02-16

   
   
   Починаючи з 1 січня 2016 року відповідно до підпункту „б” пункту 200.4 статті 200 ПКУ з урахуванням змін, внесених Законом України від 24.12.2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» платникам податку надано можливість зараховувати суму податку на додану вартість, що підлягає бюджетному відшкодуванню в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету.
   
   Звертаємо увагу, що нормами ПКУ передбачено право на зарахування сум бюджетного відшкодування з податку на додану вартість лише на сплату грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з платежів, які повністю сплачуються до державного бюджету.
   
   Відповідно статті 29 глави 5 розділу II та статті 64 глави 11 розділу III Бюджетного кодексу України податок на прибуток підприємств розподіляється пропорційно між державним та місцевим бюджетами, крім податку на прибуток підприємств державної власності, що зараховується до загального фонду державного бюджету в повному обсязі.
   
   Зважаючи на викладене вище, суми ПДВ, що підлягають бюджетному відшкодуванню, не можуть бути зараховані в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу по податку на прибуток підприємств, крім підприємств державної власності.
   
   
   
   З повагою
   
   Заступник начальника
Н.В.Свєтош

   
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления