Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Про реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до бюджету (лист Держказначейства від 10.10.2019 р. № 12-09-09/17355)

Про реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до бюджету (лист Держказначейства від 10.10.2019 р. № 12-09-09/17355)

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

<...>

ЛИСТ

від 10.10.2019 р. № 12-09-09/17355

Про реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до бюджету

Банкам України


Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) у зв’язку з набранням чинності постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» та з метою правильності зарахування до державного та місцевих бюджетів податків, зборів, платежів повідомляє, що на вебпорталі Казначейства у рубриці «Діяльність» підрубрика «Реквізити дохідних рахунків» та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві у рубриках «Реквізити рахунків» для загального користування розміщені реквізити бюджетних рахунків за стандартом IBAN.

Крім цього повідомляємо, що повний перелік бюджетних рахунків за стандартом IBAN розміщено на вебпорталі Казначейства (шлях для пошуку: Мапа порталу – Файлове сховище – Реквізити рахунків за стандартом IBAN, або ж за посиланням https://www.treasury.gov.ua/ua/file-storage/rekviziti-rahunkiv-za-standartom-iban).

Враховуючи зазначене, в разі необхідності пошуку та перевірки реквізитів рахунків при сплаті податків, зборів, платежів клієнтами банку пропонуємо користуватися зазначеною інформацією.


Заступник Голови                                                                                              Олександр ГРУБІЯН

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия Карантин выходного дня. Куда девать работников? [юрикам и ФОПам]...
27333 35
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд