Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Про реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до бюджету (лист Держказначейства від 10.10.2019 р. № 12-09-09/17355)

Про реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до бюджету (лист Держказначейства від 10.10.2019 р. № 12-09-09/17355)

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

<...>

ЛИСТ

від 10.10.2019 р. № 12-09-09/17355

Про реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до бюджету

Банкам України


Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) у зв’язку з набранням чинності постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» та з метою правильності зарахування до державного та місцевих бюджетів податків, зборів, платежів повідомляє, що на вебпорталі Казначейства у рубриці «Діяльність» підрубрика «Реквізити дохідних рахунків» та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві у рубриках «Реквізити рахунків» для загального користування розміщені реквізити бюджетних рахунків за стандартом IBAN.

Крім цього повідомляємо, що повний перелік бюджетних рахунків за стандартом IBAN розміщено на вебпорталі Казначейства (шлях для пошуку: Мапа порталу – Файлове сховище – Реквізити рахунків за стандартом IBAN, або ж за посиланням https://www.treasury.gov.ua/ua/file-storage/rekviziti-rahunkiv-za-standartom-iban).

Враховуючи зазначене, в разі необхідності пошуку та перевірки реквізитів рахунків при сплаті податків, зборів, платежів клієнтами банку пропонуємо користуватися зазначеною інформацією.


Заступник Голови                                                                                              Олександр ГРУБІЯН

Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям