Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (лист ГУ ДФС у Київській області від 12.04.2017 р. №2004/10/10-36-14-06-22)

Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (лист ГУ ДФС у Київській області від 12.04.2017 р. №2004/10/10-36-14-06-22)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 12.04.2017 р. № 2004/10/10-36-14-06-22

 

Головне управління ДФС у Київській області розглянуло Ваш лист щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та повідомляє таке.

Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Дія цього Закону поширюється на всіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

Пунктом 9 статті 3 Закону №265 передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій. Таким чином, у разі, коли на реєстраторах розрахункових операцій не проводяться розрахункові операції, включати їх та роздруковувати фіскальні звітні чеки (Z-звіти) не обов’язково.

Робота реєстратора розрахункових операцій блокується, якщо після роздрукування фіскального звітного чека РРО протягом 72 годин сервером обробки інформації не отримано контрольно-звітної інформації від РРО. У випадку, якщо реєстратор розрахункових операцій не використовується та на ньому не роздруковуються фіскальні звітні чеки, то його робота після закінчення 72 годин блокуватися не буде.

 

Заступника начальника                            Р.Ю. Гришко

Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям