Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати ринкового збору?

Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати ринкового збору?


Відповідно до ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями (далі – Декрет № 56-93) ринковий збір справляється з юридичних осіб і громадян, які реалізують сільськогосподарську і промислову продукцію та інші товари на ринках. Декрет № 56-93 не містить пільг щодо сплати ринкового збору.
Відповідно до ст. 18 Декрету № 56-93 органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників та надавати відстрочки у сплаті місцевих податків і зборів, до яких належить, зокрема ринковий збір.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112838 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно