Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати збору за видачу ордера на квартиру?

Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати збору за видачу ордера на квартиру?


Відповідно до ст. 5 Декрету КМ України від 20.05.93 № 56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями (далі – Декрет № 56-93) збір за видачу ордера на квартиру сплачується за послуги, пов'язані з видачею документа, що дає право на заселення квартири. Декрет № 56-93 не містить пільг щодо сплати збору за видачу ордера на квартиру.
Відповідно до ст. 18 Декрету № 56-93 органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників та надавати відстрочки у сплаті місцевих податків і зборів, до яких належить, зокрема збір за видачу ордера на квартиру.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115816 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно