Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Який порядок справляння збору за видачу ордера на квартиру?

Який порядок справляння збору за видачу ордера на квартиру?


Відповідно до ст. 5 Декрету КМ України від 20.05.93 № 56-93 «Про місцеві податки і збори» із змінами та доповненнями збір за видачу ордера на квартиру сплачується через установи банків до одержання ордера і перераховується до бюджету місцевого самоврядування. Документом про сплату збору є квитанція, видана установою банку. Облік надходжень збору за видачу ордера на квартиру здійснюється органами з обліку та розподілу житла.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115718 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно