Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включається сума ПДВ, отримана у складі передплати за товари, до валових доходів підприємства?

Чи включається сума ПДВ, отримана у складі передплати за товари, до валових доходів підприємства?


Так, якщо підприємство не є платником ПДВ. У пп. 4.2.1 п. 4.2 ст. 4 Закону України від 28.12.1994 №334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22.05.1997 №283/97-ВР зі змінами та доповненнями) зазначено, що у складі валового доходу платника податку не враховуються суми ПДВ, отримані (нараховані) платником ПДВ, нарахованого на вартість продажу товарів (робіт, послуг), за винятком випадків, коли підприємство-продавець не є платником ПДВ.
Тобто, платник податку включає суму ПДВ, що отримана ним у складі передплати, до складу валового доходу лише у разі, якщо він не є платником ПДВ.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112849 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно