Підпишіться!


Бухгалтер 911, червень, 2020/№26
Друкувати

Приймаємо на роботу осіб з інвалідністю

Беляева Елена, налоговый эксперт
Працевлаштування осіб з особливими потребами, виконання нормативу робочих місць для цієї категорії працівників — актуальна тема для всіх без винятку роботодавців. Про це й поговоримо.

Про «зобов’язалівку»

Чи всі роботодавці зобов’язані працевлаштовувати осіб з інвалідністю?

Ні. Юрособи/ФОП, які використовують найману працю, зобов’язані виділяти і створювати робочі місця для осіб з інвалідністю в кількості 4 % середньооблікової кількості штатних працівників (СКШП) за рік. А якщо працює від 8 до 25 осіб — у кількості 1 робочого місця (ст. 19 Закону № 8751).

1 Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.91 р. № 875-XII.

Дискримінацію за ознакою інвалідності заборонено.

Щоб переглянути повну версію, передплатіть журнал Ви вже передплатили? Увійти
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28403 40
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд