Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.02.18
36478 23 Друкувати

Строки та форма подання декларації з податку на прибуток підприємств

Станом на 01.01.2018 року чинною для подання є форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467) (завантажити бланк).  

Відповідно до п.п. 49.18 ПКУ, ця декларація подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Тобто, для декларації з податку на прибуток підприємств, яка складається за звітний рік, визначено єдиний строк її подання – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, незалежно від того,  за який базовий звітний період складається декларація – квартал або рік.

Для всіх платників граничний строк подання декларації з податку на прибуток підприємств  - 1 березня 2018 року.

Платники податку на прибуток, що використовують базовий звітний (податковий) період квартал, та подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді, використовують форму з ідентифiкатором J0100116 згідно з Реєстром форм електронних документів.

Платники податку на прибуток, що використовують базовий звітний (податковий) період рік, та подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді, використовують форму з ідентифiкатором J0108104 згідно з Реєстром форм електронних документів.

Згідно з п.п. 46.2 ПКУ, платник податку подає разом з податковою декларацією фінансову звітність, яка є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною. Декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття. (див. роз'яснення ДФСУ). 

Інформація по темі:
Декларацію з податку на прибуток підприємств подаємо за новою формою
Чи необхідно платнику податків, який прийняв рішення про незастосування коригувань фінрезультату на різниці, кожен рік заповнювати поле «Наявність рішення»? 
Річна фінзвітність: основні вимоги

 

 

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
02.02.18 09:27

чётенько, спасибо

Відповісти
  • НАТАЛІЯ
02.02.18 09:33

Дякую за інфо

Відповісти
  • Машуня
02.02.18 10:18

А почему именно после подачи финотчетности?
У них нарушится хронология документов и год закроется с красным сальдо? 
Я подала одновременно - "одним письмом" 

Відповісти
  • Анн
02.02.18 11:09

Машуня,  Декларация подается после подачи финансовой отчетности и получения квитанций о ее приеме. То есть сначала подаем финотчетность, получаем две квитанции и только после этого подаем декларацию. Фискалы уже обращали на это внимание*.
* См.: http://www.sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/313683.html. -"Оскільки форма Декларації містить обов’язкові для заповнення позначки щодо наявності поданих до Декларації додатків - форм фінансової звітності (абзац 11 п. 48.3 ст. 48 Кодексу), то Декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття."

Відповісти
  • ВАВ
02.02.18 12:46

Анн, я подала 24.01 ФЗСМП і Деку, по Деці прийшли квитанції. по ФЗ ні. прийшлося відправляти повторно.

Відповісти
  • с-т
02.02.18 10:51

а я всегда сначала прибыль,потом финотчет.

Відповісти
  • Фу
02.02.18 11:15

Придурки

Відповісти
  • ирин_ка
02.02.18 16:20

их две квитанции можно не один день ждать,иногда

Відповісти
  • 122222222222
02.02.18 11:37

Тоже , всегда отправляла одновременно, причем. біла уверена, что нужно одновременно.

Відповісти
  • угу
02.02.18 12:07

А если квитанция приходят на следующий день или через день, как соблюсти   "налогоплательщик подает вместе с налоговой декларацией финансовую отчетность, которая является приложением к налоговой декларации по налогу на прибыль и ее неотъемлемой частью" ??
Оторванные от реальности

Відповісти
  • Марина 555
02.02.18 12:30

Если по итогам 2017 года превысили 20 млн, то декларацию по прибыли подавать по форме J0100116 или
J0108104?

Відповісти
  • Нина
02.02.18 15:26

Марина 555,

Відповісти
  • Лия
02.02.18 12:51

А кто сталкивался, как подать в електроной форме приложение в свободной форме к приложению ВП ? В каком формате и как?  (Коректируем 2014 год)

Відповісти
  • Лал
02.02.18 13:06

Это что за год надо сдавать "фін.звіт." уже не с единого окна там S0110011. А что делать если подали за этим кодом? Может кто-то сталкивался?

Відповісти
  • Анн
02.02.18 13:58

Лал, если вы "малыши", то по этому коду фин.отчет

Відповісти
  • Алла
02.02.18 14:16

А я в Едином не нашла форму 0100116... И, вроде, последнее обновление стоит...

Відповісти
  • Ія
02.02.18 16:28

Алла, это номер декларации по прибыли, а не фин. отч.

Відповісти
  • Нина
02.02.18 15:29

Алла в едином вы сдаете баланс, а в 0100116 эта форма годовая, если в этом году перевысили 20 млн, подавать 0108104

Відповісти
  • Лиля
02.02.18 16:01

Проверяют последние 3 года. Зачем трогать 2014 год

Відповісти
  • Катя
02.02.18 17:42

Подскажите, коллеги, запуталась окончательно, Численность 5 человек, годовой объем 255 тыс.грн. Фин.отчет сдавать по форме  1-м, или 1-мс?

Відповісти
  • Виолетта
06.02.18 15:17

Катя, так а вроде ж в этом году можно ещё подавать на выбор, хошь 1м, хошь 1мс. Или не так я поняла?

Відповісти
  • Юля
05.02.18 20:57

Катя,1 мс

Відповісти
  • Виолетта
06.02.18 15:15

Блин, а как быть, если дека идёт у меня в электронном виде, а финзвит я подаю в статистику вручную? 

Відповісти