Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


11.02.20
12369 8 Друкувати

Законопроект 1210: чи підпише його Президент?

Нагадаємо, що 16.01.2020 р. Верховна Рада України у другому читанні та в цілому прийняла скандальний законопроєкт № 1210, який вносить низку змін у Податковий кодекс України. Про позитивні та негативні наслідки цього документу розповідалося у замітці «Плюси та мінуси прийнятого законопроекту № 1210».

Нареші 10 лютого законопроект № 1210 був підписан головою ВРУ та 11 лютого Закон був направлений на підпис Президенту.

Тепер у Президента є 15 днів для того, щоб підписати його, або накласти вето. В останньому випадку Президент повертає Законопроект зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до ВРУ для повторного розгляду.

Про подальший розвиток подій ми неодмінно повідомимо в наших новинах.

Інформація по темі:

Зміни-2020: на що чекати?

Законопроєкт № 1210: про найтерміновіше

Вина платників податків та відповідальність податківців в законопроєкті № 1210

Теги:
Коментарі
  • Ігор
11.02.20 12:41

Звісно Зерошенко підпише. Ті, хто не вміє створювати та розвивати, прагне реалізувати себе у контролі. Найбільша в світі корупційна система "Рошен-95" ще потрібна. Наприклад, для перекачування ПДВ: 72% олігархам; 28% - бюджету, щоб вистачало на зарплати держкорупції.

Відповісти
  • Ната
11.02.20 13:55

Хто-небудь, відключіть Ігорю Інтернет. В кожній темі ці дебільні коментарі.

Відповісти
  • 987654
11.02.20 20:19

Ната, Что тут не по делу? Закон действительно еще больше усиливаем давление на малый бизнес и дает больше прав ДФС. Или вы не знаете как использовать ваш пропагандисткий прием, когда вы насмехаетесь мол, не выбрали на второй срок Порошенка, страдайте теперь. Сколько вас тут было? А теперь ни одного. Сперва перестаньте других называть зедебилами по всему интернету, и тут научитесь держать себя в руках, а то выражения сапожников.

Відповісти
  • Ната
11.02.20 20:36

987654, з вами все гаразд? Ви десь побачили, щоб я щось написала про політику чи про якогось президента? Мені просто набридло читати коментарі хворої людини. 

Відповісти
  • 987654
11.02.20 21:02

Ната, вы врач? У вас есть полномочия кого-то судить? Или может вам просто не читать то, что не нравится? Хватит притворяться.

Відповісти
  • Олена
11.02.20 16:01

Ната, угу, зайдеш почитати розумних бухгалтерів і їх думки, а тут це лайно від Ігоря...
Адмін, зверніть увагу, будь-ласка.

Відповісти
  • Катя
11.02.20 21:38

Олена, уже давно вместо комментариев здравых бухгалтеров, здесь переписка озлобленных на жизнь людей 

Відповісти
  • Бух
11.02.20 14:04

Конечно подпишет! Ведь в принципе это его инициатива!

Відповісти