Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


22.09.16
5447 11 Печатать

Уряд представив проект Держбюджету-2017 у Верховній Раді

21 вересня Уряд представив у Верховній Раді проект Держбюджету-2017, який був схвалений членами Кабміну та направлений до Парламенту 15 вересня.

 При розробці проекту Держбюджету на 2017 рік Уряд керувався головним принципом – відкритість та прозорість бюджетного процесу. У процесі формування бюджету було залучено незалежних громадських експертів для перевірки розрахунків. Це вперше зробило процес бюджетування справді прозорим. Більше того, Уряд схвалив та подав бюджет на розгляд Парламенту вчасно. Це дасть достатньо часу депутатам та всім охочим для ознайомлення з документом.

"Держбюджет на 2017 рік базується на реалістичних доходах та наявних можливостях. Ми розробили чесний і відповідальний бюджет, який дасть змогу реально отримати заплановані надходження, не створюючи тиск на бізнес, а навпаки - стимулюючи економічний розвиток", - зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк під час презентації проекту Бюджету-2017 депутатам.

 Цього року Мінфін змінив основний підхід до розробки бюджету - першочерговими були доходи та реальні можливості, а вже на їх основі формувались видатки. У результаті було сформовано реалістичний бюджет на 2017 рік, де всі видатки підтверджені доходами.

Проект Держбюджету-2017 відрізняється тим, що має чіткі пріоритети, повністю забезпечені фінансовим ресурсом. Пріоритети визначалися не від обсягу фінансування, а від необхідності реформувати та розвивати певний напрямок. Серед ключових напрямків – обороноздатність, дипломатія, соціальні стандарти, освіта, охорона здоров’я, АПК, дорожня інфраструктура, енергоефективність, культура, децентралізація.

Окрім того, було запроваджено трирічне планування – розроблено проект прогнозу Держбюджету на 2018-2019 рр. і закладено план розвитку економіки країни на перспективу. Передбачуваність бюджетної політики та прогнозування на кілька років вперед дозволить проводити системні глибокі реформи, підвищити інвестиційну привабливість та покращити бізнес-клімат.

 Ми відкриті до діалогу та обговорення проекту бюджету з народними депутатами та широкою громадськістю. Сподіваємося, що пропозиції будуть конструктивні та підтверджені джерелами їх фінансування з чіткими розрахунками. Розраховуємо на результативну роботу, спільне вироблення оптимальних рішень та підтримку Держбюджету-2017 з боку народних депутатів.

 Презентація проекту Державного бюджету на 2017 рік

 

По материалам КМУ
Рубрика:
Комментарии
 • Мила
22.09.16 09:32

Капец! Неужели на развитие экономики нужно меньше, чем на обороноспособность? Соотношение 129,3 млр к 20,5 млр - это смешно, при таком упадке экономики!

Ответить
 • Шурик
23.09.16 04:58

Мила, Есть Страна и есть Государство, экономика находится в Стране, а Государство всего лишь система управления. Государство не может в принципе развивать экономику, оно своими налогами может только грабить её. Так что государство может только не мешать развитию, но на этом поприще ничерта не сделано. Всё в кучу смешано государство-страна-народ-власть-чиновники, хотя это всё разное, нет порядка в правах и обязанностях каждого из этих перечисленных. Государственные чиновники постоянно себя властью называют хотя их задача управление а не правление, власть по-Конституции Народ а не чиновничество.

Ответить
 • Джур
22.09.16 09:53

Сказки венского леса в картинках...

Ответить
 • Виктория
22.09.16 10:10

В что изменят в АПК,? отменят спец режим по НДС, этого и следовало ожидать в таком виде как в этом году дальше работать нельзя, а что еще?

Ответить
 • Павло
22.09.16 12:50

Пріорітетом уряду залишається руйнація АПК -20млрд грн забирають через відміну спецрежиму ПДВ ,а 5,5 млрд повертають по корупційних схемах. Зате подбали про зернотрейдерів їм обіцяють повернути експортне ПДВ біля 10млрд грн.

Ответить
 • 11
23.09.16 12:27

Зато теперь оснщики будут платить есв независимо от 0 или прибыль

Ответить
 • КРЫЛОВ басня
23.09.16 12:48

ТРИШКИН КАФТАН У Тришки на локтях кафтан продрался.Что долго думать тут? Он за иглу принялся: По четверти обрезал рукавов -И локти заплатил. Кафтан опять готов; Лишь на четверть голее руки стали. Да что до этого печали? Однако же смеется Тришке всяк,А Тришка говорит: "Так я же не дурак И ту беду поправлю:Длиннее прежнего я рукава наставлю". О, Тришка малый не простой! Обрезал фалды он и полы,Наставил рукава, и весел Тришка мой, Хоть носит он кафтан такой, Которого длиннее и камзолы. _____Таким же образом, видал я, иногда Иные господа, Запутавши дела, их поправляют,Посмотришь: в Тришкином кафтане щеголяют.

Ответить
 • 111
23.09.16 13:07

Экономика – лошадь, политика – телега. Они должны занимать надлежащие места – экономика должна идти впереди политики, а не наоборот.Мохаммед ибн Рашид аль-Мактум

Ответить
 • Мдамс
23.09.16 14:29

Инше - 106 млрд. офигенно. 1/7 бюджета идет неизвестно на что. "реальный и прозрачный" бюджет не может найти название огромной графе затрат.

Ответить
 • Евгения
23.09.16 16:09

5 стр обслуговування боргу 111млрд - это что % о кредитам, траншам? Кто знает?

Ответить
 • Светлана
23.09.16 17:04

Тошнит от такого бюджета((((

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
65772 225
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно