Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
28.05.19
14135 72 Печатать

ДФС змінила адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями

ДФС повідомляє про зміну адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP). З 9:00 28.05.2019 необхідно використовувати наступну адресу:

http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx.

Квитанції та документи для користувачів даного сервісу зберігаються у базах даних сервісу протягом 72 годин. Якщо користувач не здійснив їх отримання клієнтським програмним забезпеченням протягом 72 годин, вони направляються на адресу електронної пошти, зазначену платником.

Звертаємо увагу користувачів M.E.Doc​​​​​​! Встановивши оновлення програми M.E.Doc 11.01.008, ви і надалі будете успішно відправляти звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції. У разі продовження роботи на попередніх версіях програми ви не зможете відправляти будь-які звіти у ДФС за прямим з’єднанням.

Для користувачів Арт-Звіт!  З огляду на вище вказану новину сьогодні було оновлено програму Арт-Звіт Pro до версії 5.3.8, в якій змінено WEB-сервісу на нову. Таким чином користувачі можуть успішно успішно відправляти по прямому з’єднанню до ДФС України звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції. Квитанції та документи для користувачів будуть зберігатися у базах даних сервісу ДФС України протягом 72 годин. Якщо користувач не здійснив їх отримання клієнтським програмним забезпеченням протягом 72 годин, вони направляються на адресу електронної пошти, зазначену платником.

Користувачам ПЗ "Соната" для продовження роботи за прямим з'єднанням зі шлюзом ДФС необхідно оновити ПЗ "Соната" до версії 0.25.2.1 від 28.05.2019 року.

Отключить рекламу
Комментарии
  • СержК
28.05.19 16:12

Отправил на регистрацию нн в 8 утра сегодня в предыдущей версии Медка. Потом обновился. Не получив в привычно-осязаемое время квитанций, с трудом проверил кабинет - зеро. Отправил повторно уже из-под новой - и тишина... хорошо, что сегодня не 31-е...

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 1
  • Сомневающийся Sкептиk
28.05.19 20:18

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0959-17 
11. Перша квитанція надсилається автору електронного документа протягом ДВОХ ГОДИН з часу його отримання контролюючим органом, в іншому разі - протягом перших ДВОХ ГОДИН НАСТУПНОГО операційного ДНЯ.
У першій квитанції, що формується за результатами автоматизованої перевірки, зазначеної у пункті 10 цього розділу, повідомляється про результати такої перевірки. У разі негативних результатів автоматизованої перевірки у першій квитанції повідомляється про неприйняття електронного документа із зазначенням причин, у такому випадку друга квитанція не формується. На першу квитанцію накладається електронна печатка контролюючого органу, здійснюється її шифрування та надсилання автору електронного документа. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в контролюючому органі.
ЯКЩО автору протягом встановленого строку після відправки електронного документа не надійшла перша квитанція, електронний документ вважається не одержаним адресатом.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Елена
30.05.19 09:37

Сомневающийся Sкептиk, Вважаеться неприйнятим адресатом?????

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Елена
30.05.19 09:35

Сомневающийся Sкептиk, а как же тогда понимать, что в электронном кабинете все ок, а квитанции до сих пор никаких нет
А???????

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • СержК
29.05.19 08:56

Сомневающийся Sкептиk,  неплохая писулька... вот только работает на практике она лишь для отчетности, но никак не для налоговых накладных, к которым приходит лишь одна квитанция (формально аналог второй для отчетов) (( И токмо к отвергнутым РК она приходит более-менее быстро...

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 0
  • СержК
28.05.19 18:58

нарешти появились хотя бы в кабинете... можно идти домой на попойку)))

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • гостья
28.05.19 20:45

СержК, повезло. Я своей не вижу. Завтра буду пробовать отправлять повторно. Правда не знаю как. С таким еще не сталкивалась. Боюсь задвоения.

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • 1
29.05.19 10:08

гостья,не бойтесь задвоения. Если система ваши нн уже "увидела", то повторно отправленные (нн с теми же номерами от той же даты) отфутболит

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ННД
29.05.19 09:22

гостья,У мене аналогічна ситуація, з п"яти дві зареєструвались , а три вже 24 години в дорозі .Відправлю ще раз.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
28.05.19 16:16

СержК, надо перейти на прямое соединение, а не через эл.почту. Мне сделал програмст -все работает и быстро

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 2
  • СержК
28.05.19 18:20

Елена, дык, как бы у меня в настройках отмечены оба пункта - и через прямое, и через почту. Что по описанию медовых означает - программа вначале будет пытаться отправить через прямое, и только потом, в случае неудачи, - через почтовое...

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • SHADOW
28.05.19 16:13

имхо, меня , как пользователя программы отчетности, это не должно волновать. разработчики должны изменить настройки и выпустить обновление(если такое потребуется)

Ответить
    Оценить
  • 27
  • 0
  • НН
28.05.19 16:20

отправила налоговые в 9.00 ответа нет 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • гостья
28.05.19 16:40

НН, я тоже отправила утром. Теперь не знаю, что делать: в кабинете нет, а повторно отправлять боюсь, чтоб не задвоилось. А с завтрашнего дня должна была в отпуск идти....

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • НН
28.05.19 16:43

гостья, вчера все так быстро зарегистрировалось, я уже и забыла про их работы, но думаю не задвоится, ни разу такого не было

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Гостья
28.05.19 16:45

НН, вот и я, начитавшись отзывов, решила отправить... То есть если отправить данную НН на регистрацию повторно задвоения регистрации (дубль) не будет? Просто не разу не сталкивалась.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • ННД
29.05.19 09:55

Гостья,не буде, якщо Ви нічого не міняли, тільки відправили повторно.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • ПГ
28.05.19 16:58

Гостья, НН с одинаковым номером и датой не зарегистрируются

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Гостья
29.05.19 08:49

УРА. Пришла квитанция о регистрации НН в 18.32. Хотя вчера в кабинете и в 22.00 ничего не было.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • АБ
29.05.19 08:53

Гостья , есть у Вас результат, получилось отправить?! А главное зарегистрировать?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Нонна
29.05.19 09:00

повторно сегодня отослала налоговые,даже квитанция 1 не приходит.что делать непонятно

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Нонна
29.05.19 09:10

звонила в медок,у всех так практически,сервер сегодня должен заработать и настраивать ничего дополнительно не нужно

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Светлана
29.05.19 09:30

Кто-то в кабинет сегодня смог зайти? У меня "Не удается получить доступ к сайту".. 

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 0
  • Аня
29.05.19 09:36

Светлана, аналогично

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Поліна
29.05.19 09:35

Така сама проблема, не можу зайти :( Немає зв’язку із сайтом. 

Хост cabinet.sfs.gov.ua довго не відповідає.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Каталея
29.05.19 09:41

Тоже не могу зайти в кабинет .

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Марі
29.05.19 09:47

Учора з 16-ї до 17-ї відправляла ПН на реєстрацію у НЕ ОНОВЛЕНОМУ МЕДКУ, сьогодні зранку у НЕ ОНОВЛЕНИЙ МЕДОК затягнулися всі квитанції про реєстрацію.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Марі
29.05.19 14:14

Доповню. Сьогодні після оновлення надіслала ще кілька ПН на реєстрацію, всі зареєстровано.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ігор
29.05.19 09:50

Супер! Ел.каб. 2 дні не оновлював інформацію. Сьогодні взагалі не працює. Постачальники кажуть, що направили ПН, але самі не бачать результату. Бюрократія у всьому світі гальмує розвиток, однак в пострадянських країнах це взагалі безнадійно.

Ответить
    Оценить
  • 12
  • 2
  • ЕленаНик
29.05.19 09:57

5 хвилин назад загрузився ел.кабінет, але також мало втішного - вчора зранку відправили дві ПН, на неплатника зареєструвалась, на платника - невідомо де.

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Светлана
29.05.19 10:04

ЕленаНик, У меня по прежнему "Нет доступа..."

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • ЕленаНик
29.05.19 11:48

Светлана, а ми на зареєстровану вчора ПН  окремий запит вимушені були дати, щоб отримати квитанції, бо через "отримати повідомлення"  пише, що на сервері квитанцій нема (унас АЗ+).

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ирина
29.05.19 10:01

В Арт-звіте отправила вчера в 8.00 утра. До сих пор ни ответа, ни привета. Хорошо еще, что сроки не поджимают. А если у кого-то поджимают? Сегодня ведь 29-е! Я так "попала" 30.04. ...Был операционным днем, и "спецписьмо" ГФС было, хотя зачем, если в Порядке прописано, что последний день регистрации - в любом случае рабочий. И все равно квитанций не было аж до 02.05.2019г., пока не отправила повторно - раньше так всегда вылавливались и первые, и новые квитанции. Но квитанции пришли только за 02.05.2019. Так что штраф образовался на ровном месте!  Все для людей! Твари...

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • болик
29.05.19 10:05

Вчера в 11.29 отправила НН на рег. еще пока в дороге , в "КАБИНЕТ ЗАЙТИ НЕЛЬЗЯ"......

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Віктор
29.05.19 10:07

А ДНС ім'я використовувати замість IP адреси релігія не дозволяє???
Замість http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx який-небудь
http://blabla.com.ua/WebSrvGate/gate.asmx
Це не проблема користувачів - це ви повинні зробити так щоб користувач ваших послуг зробив оновлення і працював далі!
Ось тому в країні поки що все через одне місце...

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • 1
29.05.19 10:13

Меня поражает отсутствия информации на сайте налоговой. Ну напишите налогоплательщикам, что делать с отправленными и "потерявшимися" нн! Ведь это явление имеет массовый характер.  Дозвониться по направлению 0 в справку нереально. "Всі працівники зараз зайняті". Значит идет поток звонков. Вот что делать людям? Ждать? Повторно отправлять? Хрен его знает.

Ответить
    Оценить
  • 18
  • 0
  • Ігор
29.05.19 10:13

Є!!! Зайшов!!! Навіть вхідні ПН бачу!!!
Ким працюєш? - укладальник парашутів. - Так, заняття не з легких. Ну і як, справляєшся? - На мою роботу ще ніхто не скаржився! Так і фіскалня завжди права.

Ответить
    Оценить
  • 11
  • 0
  • Ольга
29.05.19 10:25

А кабинет-то не работает!

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Наталия
29.05.19 10:55

Кабинет заработалНОналоговой, отправленной вчера на регистрацию, там НЕТЧто делать?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ирина
29.05.19 13:19

Наталия,плз, скиньте ссылку адреса кабинета(может новый), у меня даже страница не грузится

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • клава
29.05.19 11:21

Наталия, я тоже своих не увидела. отправила еще раз (после обновления программы). а вот от поставщика есть (он, наверно, обновился раньше)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Светлана
29.05.19 10:56

Наталия, Думаю нужно отправить повторно

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 1
  • Ольга
29.05.19 11:38

Отправила вчера,утром в электронном кабинете есть зарегистрирован, в медке " в дороге"

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Наталья
29.05.19 11:49

У нас программа ifin все  налоговые  ушли  вчера  в  течении дня  и  вторые  квитанция    получили  сразу. Без проблем  и  обновлений. 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***
29.05.19 12:27

С 23/05 все НН в дороге. Отправляла повторно уже дважды.Ни привета, ни ответа.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • АБ
29.05.19 12:34

***, А какая у Вас программа с обновлением?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • asv
29.05.19 13:25

від вчора в дорозі... відправила повторно поки що без результату

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • asv
29.05.19 13:25

від вчора в дорозі... відправила повторно поки що без результату

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • asv
29.05.19 13:25

від вчора в дорозі... відправила повторно поки що без результату

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Нонна
29.05.19 13:26

заработал медок,налоговые приняли!!!

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 1
  • Светлана
29.05.19 13:40

Нонна, Вы из каких координат (города)  смогли войти в кабинет?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • саша
29.05.19 13:34

А я не могу зайти вкабинет пишет "Владелец cabinet.sfs.gov.ua неправильно настроил свой веб-сайт. Чтобы защитить вашу информацию от кражи, Firefox не соединился с этим веб-сайтом.
Этот сайт использует HTTP Strict Transport Security (HSTS), чтобы указать, что Firefox должен подключаться к нему только через защищённое соединение. В результате, добавление исключения для этого сертификата невозможно".

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • Светлана
29.05.19 13:57

саша, РУКОЖОПЫ

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Лара
29.05.19 13:35

По-моему, ел.кабинет "приказал долго жить". Не могу войти

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • Наталья
29.05.19 13:48

Тоже не могу войти в электронный кабинет.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • 1
29.05.19 13:56

Наталья,у них просрочен сертификат безопасности.

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Лара
29.05.19 13:50

Наталья, я уже и на их сайт не могу войти. 

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Ігор
29.05.19 13:51

Пише: "З’єднання не конфіденційне 

Зловмисники можуть намагатися викрасти вашу інформацію із сайту cabinet.sfs.gov.ua (наприклад, паролі, повідомлення чи дані кредитних карток)."
Обладнання було в оренді, зараз власник, шокохряк, забрав своє обладнання разом з дротами, дверима, плінтусами та лінолеумом.

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 2
  • Ігор
29.05.19 14:04

ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ 18 березня 2004 року 
№ 1618-IV
Стаття 82. Підстави звільнення від доказування
1. Обставини, які визнаються учасниками справи, не підлягають доказуванню, якщо суд не має обґрунтованого сумніву щодо достовірності цих обставин або добровільності їх визнання. Обставини, які визнаються учасниками справи, зазначаються в заявах по суті справи, поясненнях учасників справи, їхніх представників.
...
3. Обставини, визнані судом загальновідомими, не потребують доказування.
...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Светлана
29.05.19 13:57

Ігор, Так, а зловмисники це ДФС

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Irina
29.05.19 14:16

Все работает уже!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • 1
29.05.19 14:35

Приняты налоговые, повторно отправленные сегодня утром

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • клава
29.05.19 15:25

А не знаете , есть ли связь между пропажей оборудования из АП и неработой ЕК?

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 2
  • Марі
30.05.19 08:14

клава,
Ну Ви даєте. Зв'язок приблизно такий: "Якщо у Вас зламався телевізор, то ЕК не працює".

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • клава
30.05.19 08:59

Марі, ну Вы даете! Чувство юмора отсутствует напрочь! А зв"язок приблизно такий: може наш ЕК напряму зв"язан з АП? Отже старий користувач забрав свої прилади, а новий вже установив!

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • клава
29.05.19 16:12

"ДФС повідомляє про зміну адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP). З 9:00 28.05.2019 необхідно використовувати наступну адресу:

http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx." Может новый сервер установили уже?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • гостья.
29.05.19 16:42

Я целый день спокойно в кабинет захожу.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 1
  • Оксана
30.05.19 09:35

В останні дні не працювала кнопка "Відіслати ч/з сервіс". Використовувала "Відіслати поштою". Сьогодні зашла: Сервіс-Підприємства-Ел. пошта
Натисла кнопки "Перевірити". Після цього кнопка "Відправити ч/з сервіс" працює.
(Може кому пригодиться)

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • СержК
30.05.19 10:38

А каким жадным стал сервис... шишь допросишься от него документов, ну тех, которые "разом з квитанцією".

Ответить