Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
10.06.19
7912 25 Печатать

Увага! Тимчасово обмежено роботу ЦСК "Україна"

Увага! На території центрального офісу Розробника M.E.Doc та ЦСК "Україна" відбулась аварія на лініях електропередач, яка знеструмила офіс.

Звертаємо вашу увагу, що подавати звітність та реєструвати ПН/РК можна у звичному режимі через програму M.E.Doc!

Наразі недоступно:
- технічна підтримка за телефоном 044 206 72 10 (15).
- автоматичне продовження сертифікатів КЕП.
- мітка часу.

 Ви маєте можливість зв'язатись з  компанією M.E.Doc онлайн чатом в програмі M.E.Doc.

По материалам Medoc у facebook
Отключить рекламу
Комментарии
  • Облікове Діло
10.06.19 14:29

Та ми помітили вже - зранку до ЕКП не зайти.
Тримаєте марку - то зламали вас и ви усю країну запаскудили віруснею, то, як виявляється - на генераторах заощаджуєте.
Так тримати.

Ответить
    Оценить
  • 23
  • 8
  • Камила
10.06.19 14:39

Так , а как НН можно регистрировать и подавать отчёты  ,если нет доступа к серверу с ключами ? что-то не понятно ....

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 1
  • Голубь Игорь
10.06.19 17:43

Камила, не путайте ключи с сертификатами.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • c-т
10.06.19 14:45

А их это колышет? Надо на генератор скинуться,панове.

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • ЯЯЯ
10.06.19 14:48

Ни подписать документы во Вчасно, ни зайти в ЭК невозможно

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 0
  • Нюша
10.06.19 15:19

Не пользуюсь ни Медком, ни их ключами, но вытяги сегодня не приходят

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • c-т
10.06.19 15:22

Медок-то работает,в кабинет нет доступа. Вытяг получила только что через Медок.Посмотрим,что будет завтра.

Ответить
    Оценить
  • 10
  • 0
  • Олеся
10.06.19 15:37

люди скажите когда вообще это закончится? весь день нельзя зайти в кабинет плательщика налогов и на сайт АЦСК Украины!

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • Валентина
10.06.19 15:41

А когда отремонтируют не уточнили? Ключи новые нужны.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Светлана
10.06.19 16:03

Бляха-муха, нет слов! АЦСК Украина про генераторы не слышали? 

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 1
  • Ольга
10.06.19 16:07

Да уж!!! Подвели - так подвели!!! Нужно срочно зарегистрировать книгу КУРО и человека принять на работу! Совсем не серьезно получается.

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Светлана
10.06.19 16:09

Заходим на страницу м.e.doc в фейсбук и высказываем всё что о них думаем

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Голубь Игорь
10.06.19 17:42

Светлана, помогло?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Светлана
10.06.19 16:10

https://www.facebook.com/medoc.ua/

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
10.06.19 16:21

при чем тут медок? это ацск украина

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 4
  • Светлана
10.06.19 16:46

Елена, при том, что это одна и та же контора

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • Марина
10.06.19 16:30

Елена, это левый и правый карман одних и тех же брюк. 

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Ігор
10.06.19 16:48

З ранку не можна було зайти в ЕК. Добре, що є ключ Приватбанка. Не надійна організація, вже який раз підставляє. Зате офісів в престижних районах відкрито безліч з влаштованими в них дітками чиновників. Потрібно, щоб можливості ЕК фіскальні стали настільки якісними, щоб необхідність у Медку та АЦСК "Україна" відпала. І міністерства та відомства повинні скорочувати кількість звітності та створювати свій сервіс, щоб необхідність у Медку відпала. До речі, у бюджетників вже є портал документообігу: https://www.e.gov.ua/ua. І тарифи там величезні. Кожна школа, лікарня, інша державна контора сплачує кожного місяця по кілька тисяч абонплату. Навіщо вони ще медкам сплачують? Чому досі діє ця корупційна складова?

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 2
  • Голубь Игорь
10.06.19 17:50

Ігор, или Вы и есть тот самый ребёнок чиновников? ;)

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Голубь Игорь
10.06.19 17:42

Ігор, Детки чиновников? Вы серьёзно?
Так почему до сих пор эти возможности не стали такими качественными? 

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Бух-ПДВ
10.06.19 16:54

мабуть знову Петя заходив в контору МЕДка :)

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 2
  • Татьяна
10.06.19 16:54

В Киеэнерго говорят, что нет никаких страшных аварий сетей, значит дурят людей....

Ответить
    Оценить
  • 12
  • 1
  • бурундук
10.06.19 17:43

Татьяна,

У нас тоже « страшной аварии нет», а третий месяц без городского телефона…..Скотынякы


Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Светлана
10.06.19 17:43

Первая строка уже зеленая, но
Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)

Ответить