Отключить рекламу

Подпишитесь!


19.09.19
37844 106 Печатать

Єдину звітність з ЄСВ і ПДФО будемо подавати поквартально

У другому читанні прийнято Закони "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб" (законопроект № 1057) та  "Про внесення змін до ПКУ щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб" (№ 1072 ).

Об’єднання звітності з ЄСВ зі звітністю з ПДФО дозволить скоротити кількість звітів для платників податків – страхувальників (підприємств та самозайнятих осіб).

Встановлено такий порядок звітування:

► платники податків, у тому числі податкові агенти, платники єдиного внеску, зобов’язані подавати контролюючим органам у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, з розбивкою по місяцях звітного кварталу. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку – фізичній особі податковим агентом, платником єдиного внеску протягом звітного періоду.

Неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платників податків – фізичних осібсуми утриманого з них податкусуми нарахованого єдиного внеску, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги), якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку, зменшення та/або збільшення сум єдиного внеску та/або до зміни платника податку (застрахованої особи) – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.

► платники єдиного податку першої та другої груп подають податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, а також відомості про суми ЄСВ нарахованого, обчисленого і сплаченого в порядку, визначеному законом для даної категорії платників.

► платники єдиного податку третьої групи, як і раніше, подають податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду. При цьому, у складі податкової декларації платника єдиного податку за IV квартал податкового (звітного) року подають також відомості про ЄСВ, нарахованого, обчисленого і сплаченого в порядку, визначеному законом для даної категорії платників.

► ФОП на загальній системі оподаткування подають річну податкову декларацію у строк, визначений підпунктом 49.18.5 ПКУ, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, а також відомості про суми ЄСВнарахованого на доходи від підприємницької діяльності.

► фізичні особи, яка провадять незалежну професійну діяльність подають річну податкову декларацію, в якій поряд з доходами від провадження незалежної професійної діяльності повинні зазначають інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, а також відомості про суми ЄСВ , нарахованого на доходи від провадження незалежної професійної діяльності в розмірах, визначених відповідно до закону.

Крім того, за повідомленням Ніни Южаніної, під час підготовки законопроектів до другого читання, враховано прохання платників податків щодо скасування штрафів за помилки при заповненні форми №1ДФ, які не призводять до зменшення перерахування платежів до бюджету.

Прийняті Закони наберуть чинності з 1 січня 2021 року

Отключить рекламу
Комментарии
  • Света
19.09.19 13:58

Нет слов

Ответить
    Оценить
  • 28
  • 4
  • Вячеслав
19.09.19 14:01

Света, да вроде нормально. Лишь бы по уму форму реализовали.

Ответить
    Оценить
  • 31
  • 17
  • ппп
20.09.19 10:37

Вячеслав, я надеюсь уберут наконец этот маразм в виде выплачено в размере начисленной

Ответить
    Оценить
  • 16
  • 1
  • кузькина мать
19.09.19 15:23

Вячеслав, ВЫ- оптимистичный оптимист. Это когда у нас такое было?

Ответить
    Оценить
  • 53
  • 1
  • Шурик
20.09.19 10:05

Для 1ДФ штрафы при переплате отменили, но всем этим принятым сам 1ДФ отменяется. Это будет уже не доходы физлиц - ДФ.
Ещё бы отменили и МИФИЧЕСКИЙ фонд заработной платы на который ЕСВ начисляется.

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • СержК
19.09.19 14:08

Вячеслав,в таком случае лучше оставить все, как есть...

Ответить
    Оценить
  • 30
  • 3
  • ***
19.09.19 14:05

Вячеслав, я думаю права на ошибку не будет, не так как с ЕСВ

Ответить
    Оценить
  • 34
  • 0
  • Ігор
19.09.19 14:07

Ну так це добре!
Ще прибрати класифікатор, бо він буде гальмувати стрімкий розвиток країни у сфері зайнятості. Прибрати повідомлення про прийняття на роботу.
Стосовно доходів, прибрати всю цю дурню з кодами доходів. Тобто спростити. Бо для чого показувати, як дохід видачу спецодягу, путівок за рахунок соцстраху, дитячих подарунків чи на лікування хворих дітей? І такої бюрократичної дурні там 90%.

Ответить
    Оценить
  • 91
  • 1
  • Ігор
19.09.19 14:42

Скорочувати вивільнених нероб з різних фондів.
Або, переорієнтовувати:
настав час не тільки спрощувати звітність, а і звільняти підприємства від не властивої (совкової) їм роботи. Наприклад, розрахунок лікарняних. Нехай ці неробі з фондів працюють, а не зможуть, доручити цю роботу страховикам - створяться робочі місця та податки, замість проїдання бюджету.
Спростити виплату відпускних - не примушувати виплачувати завчасно. Ми ж не в комуняцьки часи, де працівники жили від зарплати до зарплати і не могли собі назбирати на відпустку. І припинити відокремлювати відпускні у звітах - це ті ж самі виплати ФОТ.

Ответить
    Оценить
  • 102
  • 8
  • cap...
19.09.19 16:07

Ігор,
Што Ви такоє гаварітє? Да в савєцкіє врємєна знаєтє как харашо люді жилі? Как вєсєло проводілі сваі атпуска? Нє то, что сійчас... Ви прєдставлятє сколька можна било на отпускниє рєбьонку пламбіра купіть? Ето же било самоє фкуснає мароженає в мірє!!!!

Ответить
    Оценить
  • 30
  • 72
  • хаха
20.09.19 09:19

cap..., ой спасибо, Вы сделали мой день!

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 6
  • cap...
19.09.19 14:12

Ігор,
в мене пропозиція, від якої ніхто не відмовиться: прибрате взагалі ВСЕ наше податкове законодавство. Відмінити всі податки і звіти. Розігнати на )(ер податкову разом з митниками. І кабмін разом з ними. Мусорилих (ментів) перевішати на стовпах. АНАРХІЯ-МАТЬ ПОРЯДКА

Ответить
    Оценить
  • 30
  • 50
  • Светлана
19.09.19 14:08

 з розбивкою по місяцях звітного кварталу. 
и где "СПРОЩЕННЯ"?

Ответить
    Оценить
  • 106
  • 1
  • Елена
19.09.19 14:20

Светлана, ну, а как по-другому ЕСВ сдавать?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 14
  • кузькина мать
19.09.19 15:24

Елена, а нах его вообще трогать!!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 104
  • 2
  • кузькина мать
19.09.19 15:36

У ж лучше 1ДФ помесячно

Ответить
    Оценить
  • 58
  • 20
  • Мария
20.09.19 10:29

кузькина мать, это точно!

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • Ольга
20.09.19 10:03

кузькина мать,Вы что не застали, когда ввели 1ДФ помесячно? на заре первых месяцев работы НКУ. Вы не помните те толпы в налоговой в попытке сдать отчеты? нам тогда пришлось через знакомых в налоговой сдавать отчет, т.к. тратить целый день на стояние в очереди на морозе - ну его. просуществовало сие действо пару месяцев и потом его отменили. т.к. форма была дебильная. никто не мог понять как ее правильно заполнить. тогда же 1ДФ заставляли подавать пустышки всем тем у кого хоть раз когда-то был наемный или выплата ФОП.

Ответить
    Оценить
  • 19
  • 0
  • кузькина мать
20.09.19 10:11

Ольга, и єтот маразм я помню, форма была дебильная- это не то слово, налоговики сами не занли что и как проверять и заполнять. может здесь хоть форму уже устоявшуюся оставят 9отдельным приложением к ЕСВ?) ППЦ. 

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 0
  • cap...
19.09.19 15:42

кузькина мать,
Не каркайте))))
А то вони і форму звіту змінять і помісячно здавати заставлять

Ответить
    Оценить
  • 16
  • 4
  • клава
19.09.19 16:01

cap..., так вот послепливали ЕСВ +1ДФ+ Деку по единому налогу. так что сдавать 1ДФ помесячно,-этим уже и не напугать!

Ответить
    Оценить
  • 14
  • 0
  • Ігор
19.09.19 14:13

Светлана,
не треба формувати, підписувати та надсилати: от на скільки натискань стане менше. Термін буде 40 днів. Якщо ще буде збільшено термін по ПДВ декларації, можна спокійно брати відпустку.

Ответить
    Оценить
  • 21
  • 24
  • ННД
20.09.19 18:03

Ігор, квартальний період відмінили для ПДВ декларації, то вважайте , що "збільшили" 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Мария
20.09.19 10:31

Ігор, а про регистрацию НН забыли? 

Ответить
    Оценить
  • 14
  • 0
  • Оксана
19.09.19 14:12

Светлана, ну для ПФ же нужны помесячные суммы для всяких соц. выплат, стажа, больничных. Не так уж это и плохо.

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 20
  • Наталья
19.09.19 14:50

Оксана,   но  данные для этих выплат нужны в режиме онлайн. Если человек оформляет что-либо , например, в августе. То ему нужны данные за июль. А они появятся в соц.службах не раньше ноября, по сроку третьего квартала. Значит будут гнать людей к нам за справками. Или будут ждать 3 месяца? Проблемка, однако...

Ответить
    Оценить
  • 93
  • 0
  • Оксана
19.09.19 15:48

Наталья, зачем справки??? будут промежуточные данные

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 37
  • Виктор
20.09.19 08:38

Оксана,вам наверное до пенсии далеко

Ответить
    Оценить
  • 17
  • 0
  • Анни
19.09.19 16:22

Оксана,откуда возьмутся "промежуточные данные"?

Ответить
    Оценить
  • 54
  • 0
  • Анни
19.09.19 16:22

Оксана,

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 2
  • ^^^
19.09.19 15:31

Наталья, будут гнать за справками конечно, проблем у гос органов не будет, проблемы будут у бухгалтеров и сотрудников бегающих за справками.

Ответить
    Оценить
  • 66
  • 0
  • Мария
20.09.19 10:39

^^^, и тратящие свое рабочее время... 

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • а у нас
19.09.19 16:55

^^^, ось тут і я погоджуюся!

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Бухгалтер
19.09.19 14:09

Я незнаю бухгалтера який не робив би помилок в 1-ДФ. Тому всі атоматом попадають під штрафи. Тепер в податковій цілі відділи і підрозділи будуть вишукувати помилки. Незрозуміло як будуть штрафуфати за самостійне виправлення помилок. І вже нарешті привели б в порядок нормативні документи і визначили б чітко хто має подавати цей звіт і що деларувати. Якщо ми дійсно є податковим агентом то звичайно потрібно, а просто масив довідкової інформації яку не маємо подавати (виплати фопам, самозайнятим т ін.) потрібно виключити з цього звіту. У нас якось завжди все через одне місце робиться, Нажаль і поточні реформатори Починають зі штрафів та закручування гайок, а тне з спрощення. Поживемо - побачимо...

Ответить
    Оценить
  • 80
  • 0
  • Оксана
19.09.19 14:11

Штраф для такой отчетности большой. В отчете ЕСВ были допустимы некоторые корректировки без ответственности. Могли бы уменьшить до 170. Не так уже и страшно, если бух ошибется, зачем его добивать????

Ответить
    Оценить
  • 104
  • 0
  • ^^^
19.09.19 14:26

Оксана, штрафа за самостоятельное исправление вообще не должно быть. Но нееет, бухгалтера же суперлюди, на ошибку права не имеют.

Ответить
    Оценить
  • 147
  • 0
  • Олена
19.09.19 14:15

пііі.Ц!
Сьогоднішні новини мене добили геть , зробили "краще"! 

Ответить
    Оценить
  • 38
  • 4
  • Елена
19.09.19 14:19

точно с 2021 года, а не с 2020?

Ответить
    Оценить
  • 29
  • 0
  • Оксана
20.09.19 13:11

Елена, вот и меня смущает это... Т.е. через год с хвостиком закон заработает? 

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • ^^^
19.09.19 14:20

Час от часу не легче, мне вот интересно, им ни разу не приходило в голову спросить бухгалтеров как удобнее. А не судьба убрать на фиг дурацкие коды из 1 ДФ и просто добавить в отчет по ЕСВ графу НДФЛ и показывать только то что начислено, без колонки выплачено, они все равно в основном совпадают. А всю остальную ахинею по 1ДФ, если она им сильно нужна выделить в отдельный отчет раз в квартал, а лучше в год, а лучше вообще отменить ее. Это было бы улучшение, а не разбивать раз в квартал зарплату тремя строками в лучшем случае. Допустим на предприятии 300 человек, 3 месяца, это 900 строк, плюс отпускные и больничные, это больше 1000. А если работающих больше 300? Ну подумаешь ерунда. Как же достали эти благодетели.

Ответить
    Оценить
  • 151
  • 0
  • Ох
20.09.19 09:41

Везёт программистам с новой властью- бобла накосят с их нововведениями. А бухгалтерам дуличку- получай только ГЕМОРОЙ. И за этот геморой только штрафы.

Ответить
    Оценить
  • 31
  • 2
  • ^^^
19.09.19 14:24

Забыла еще, при 300 работающих надо будет еще ФОП добавить, алименты, спец питание, раз год подарки детям к новому году. Как бухгалтер должен не допустить ошибку при таком массиве информации? Да здравствуют штрафы!

Ответить
    Оценить
  • 113
  • 1
  • Мария
20.09.19 10:43

^^^, а спецодежда...

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • Таня Мельникова
20.09.19 11:01

Мария, а зачем спецодежду в 1 ДФ вносить

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 5
  • Мария
20.09.19 12:15

Таня Мельникова, доблестные налоговики считают, что это допблаго, если вы выдали больше чем вам предначертано КМУ, или если вас вообще нет в том списке КМУ. Сразу предупреждаю, что отраслевое соглашение ничего не меняет. По отраслевому у меня 3 комплекта, а по КМУ 1....

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • кузькина мать
19.09.19 15:31

^^^, а добавьте еще совместителей, ГПД, ФОП  с товарами и арендой......

Ответить
    Оценить
  • 50
  • 1
  • Вика
19.09.19 14:33

Очень ценная информация, до 2021 года еще все изменится..

Ответить
    Оценить
  • 35
  • 1
  • Ніно
19.09.19 15:25

Вика, будемо сподіватися.

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 0
  • Andrey
19.09.19 14:33

З того що зрозумів, позитив - накладення штрафу якщо така помилка призвела до зменшення/збільшення податкових зобов'язань, з негативу - розрахунок сум виплаченого доходу з розбивкою по місяцях, питання для чого? Ну і не зрозуміло як будемо подавати уточнені розрахунки, так як на даний час підхід до уточнень з ПДФО і ЄСВ, кардинально відрізняється.

Ответить
    Оценить
  • 22
  • 0
  • Наталья
20.09.19 07:45

Andrey, насколько я помню, 1-ДФ не является налоговой декларацией и обязательства по ней не возникают. Теперь сделают так , что будут? А по ЕСВ - возникают,  причем ежемесячно. А теперь будет раз в квартал?  И предельные сроки уплаты по ним разные, и база разная. Самый простой пример - декретные и выходное пособие. Короче, скрестить ежа и ужа просто так не получится. Хорошо бы сперва унифицировать законы по начислению, администрированию и уплате этих налогов, а потом уже  лепить отчетность.

Ответить
    Оценить
  • 34
  • 0
  • кузькина мать
19.09.19 15:20

А с какого переляку ЕСВ влепили в Деку по ЕН? а ДФ где? Да еще и с разбивкой по месяцам! этож еще теперь и с выборкой помесячно е2222сь. А если  ФОП на ЕН но с наемными? (2гр) А как ФОП на ЕН с наемными на 3 гр? ЕПТЬ

Ответить
    Оценить
  • 30
  • 0
  • Света
19.09.19 15:52

кузькина мать, теперь изменят формы еще и деки по ЕН и декларации для общесистемников. Вообще супер! Только приведут  форму в порядок, только изучишь, привыкнешь: на тебе новую!!!!

Ответить
    Оценить
  • 30
  • 0
  • кузькина мать
19.09.19 16:06

Света, а потом единый счет по налогам- ФСЕ, контрольный в голову.

Ответить
    Оценить
  • 29
  • 0
  • Мария
20.09.19 10:45

кузькина мать, а потом еще льготы уберут, но включат их в соответствующие деки по прибыли, земле, ндс и прочая

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • 111
19.09.19 15:22

Я б до ЄСВ добавила колонку на п/ податок. і все, але він повинен бути місячним тому що працівники ідуть на пенсію, пенційний жде на звіти-ну і т.п. і його спростіше копіювати кожного місяця ,а ніж збивати за квартал,а 1 ДФ не потрібно- з ФОП ами розрахунки і так ч/з банк (оптовики без касових апаратів) і ті що за готівку там немає що показувати (роздріб через апарати або за готівку населенню)

Ответить
    Оценить
  • 16
  • 2
  • Любов
21.09.19 08:24

111,Я и предполагала, что так сделают. Ошибалась.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Ніно
19.09.19 15:23

Дані по ЄСВ раз в квартал? ФСС лікарняні звіряє камерально отриманні заявки. Звідки буде брати дані  посеред кварталу? Далі, людина йде на облік в центр зайнятості, квартал не закінчився, знову довідки про зарплату бігати брати в паперовму варіанті? Прямуємо назад у минуле, коли персоніфікація була річна і звести кінці з кінцями  було нелегко????????????????? 

Ответить
    Оценить
  • 75
  • 1
  • Любов
21.09.19 08:25

Ніно,У всех бухгалтеров.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • а у нас
19.09.19 16:58

Ніно, а Ви не у мене списали?

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • Ніно
19.09.19 20:04

а у нас, і у Вас , і у всіх бухгалтерів

Ответить
    Оценить
  • 18
  • 0
  • cap...
19.09.19 15:27

Ніно,
нічого Ви не розумієте. В мутній воді завжди легше рибку ловити. Чи Ви не вкурсі? Чим важче буде зводити кінці і чим більше буде бардаку - тим легше буде 3,14здити гроші. Ну як Ви цього не можете зрозуміти?

Ответить
    Оценить
  • 20
  • 0
  • клава
19.09.19 15:40

cap..., так вони хоч так, хоч по іншому  с3,14здять. А БУХГАЛТЕРА ПРИ ЧОМУ? НЕХАЙ ЗАЛИШАТЬ НАС У СПОКОЇ 

Ответить
    Оценить
  • 30
  • 0
  • Ніно
19.09.19 15:30

cap...,теж правда

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Микола Вересень
19.09.19 15:27

та до 2021 року там ще все переграється

Ответить
    Оценить
  • 12
  • 2
  • Анна
19.09.19 15:57

Надо петицию на сайте президента-не меняйте отчетность по ЕСВ ,спросите у бухгалтеров,будет больше волокиты со справками для пенсии,для Цента занятости и прочее.

Ответить
    Оценить
  • 36
  • 0
  • ппп
20.09.19 10:52

Анна, ага посмотрите как петицию за отмену токенов подписывали, так и с этой будет, все кричат на форумах что творится беспредел, а подписать им религия не позволяет

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 2
  • SHADOW
20.09.19 13:26

ппп, да снимают там голоса вручную. тут же  писали уже неоднократно. вечером они показатели, а утром уже меньше

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • Бусяка
19.09.19 15:59

Неожиданный поворот,однако(касаемо квартальной подачи отчета).Но до 2021 года еще дожить надо,а там посмотрим;)

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • WWW
19.09.19 16:18

"....а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги)..." Це що, тепер в цей "ЗВІТ" потрібно ще й весь дохід, отриманий від фіз.осіб з розбивкою по ІНН?

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 0
  • 123
20.09.19 15:53

WWW,у меня сложилось впечатление, что опять приход с расходом перепутали :(

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Марина
21.09.19 09:55

123, а я подумала в другом ключе, что не перепутали, а наоборот, сделали специально для мониторинга именно захода денег от физлиц. Т.е. кто сколько потратил. Они же декларирование вводят? Вот вам обратный контроль, кто сколько заработал и сколько потратил. И если потратил больше, то сразу вопрос - откуда денежка и все ли налоги уплачены?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Татиана
21.09.19 17:28

Марина, сначала я тоже подумала, что перепутали, но потом, когда увидела, что они поменяли дату ввода этой отчётности
(первоначально где-то встречалась дата : с 01.07.2020, теперь с 01.01.2021), то тоже так думаю как и Вы :(

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Ирина
19.09.19 16:23

WWW, меня тоже этот вопрос интересует, у меня много ФОП в 1ДФ!

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • НН
19.09.19 16:21

WWW, и я про то же. Может, они хотели написать о полученной физ.лицами оплате?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Lilia
19.09.19 16:45

Підтримуємо петицію https://petition.president.gov.ua/petition/73652?fbclid=IwAR3XGuIwfOfI_XMvPtdxOEj2wK-MWqJMO79ZvRlDxQKkPP8CdFOTLYOL0xM

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 1
  • cap...
19.09.19 16:52

Lilia,
Забудьте Ви про ці петиції. Все це дурня і маячня. Скільки галасу і невдоволення було з токенами, забули? Зробили петицію. І який результат? За 3 місяці навіть 200 голосів не набрала. Зате бухтіння було скільки...
Де сядете, там і встанете.

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 20
  • ппп
20.09.19 10:56

cap..., на сайте президента петиция набрала около 6000 голосов, что конечно явно недостаточно, но я с вами согласен в том, что людям надо не только возмущаться на форумах но и подписывать петиции.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Татьяна
19.09.19 16:48

Убрать Фопов из отчета и без проблем! Хоть помесячно, хоть поквартально! Хотя логичнее помесячно, удобство для оформляющих пенсии, да и для контроля субсидиантов и т.п.

Ответить
    Оценить
  • 10
  • 2
  • Н
19.09.19 16:52

Как по мне, то нормально вроде. Только непонятно со штрафами, если будут так штрафовать даже и за самовыявленные ошибки, то это конечно очень плохо(((

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 15
  • Людмила
19.09.19 16:56

А как же ФСС будет проверять заявку. Ведь они сверяются с ПФУ по сумме....

Ответить
    Оценить
  • 18
  • 0
  • а у нас
19.09.19 17:02

Скоріше за все, звіт буде створений окремими додатками, адже ЄСВ - персоніфікований і тільки 1 таблиця попадає в податкову, а все інше - в пенсійний.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Непогода
19.09.19 18:50

Мне тоже кажется, что в отчете будет три месячных таблицы с персонификацией, а все остальное - квартальное. Поживем - увидим.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • економіст
19.09.19 21:02

Обговорювати нововведення не маючи бланка цього звіту та порядку його заповнення не має сенсу.

Ответить
    Оценить
  • 12
  • 1
  • Zluka74
19.09.19 22:07

Предлагаю вообще простой вариант: предприятие передаёт ВСЮ первичку в налоговую и пусть сама налоговая считает налоги, начисляет зарплату, сдает отчеты!.. Зачем вообще такая прослойка, как "бухгалтер"? Который только и делает, что ошибается. Сразу, напрямую, предприятие - налоговая. Спрощення дальше некуда просто... (Пора переквалифицироваться... Вот только в кого...)

Ответить
    Оценить
  • 46
  • 0
  • ^^^
20.09.19 12:12

Zluka74, а штрафовать кого тогда?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Zluka74
20.09.19 16:46

^^^,А пусть сами себя и штрафуют! Раз такие умные ))

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • ппп
20.09.19 10:58

Zluka74, ха ха ха, да еще и обязать фискалов платить за полученную статистическую информацию

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Ніно
19.09.19 22:56

Zluka74,в розвідника. Навики завжди бути насторожі вже виробились за роки постійних змін 

Ответить
    Оценить
  • 14
  • 0
  • Татьяна
20.09.19 03:11

Пусть  работники сами платят за себя налоги . Многие из них прозреют . А нам работы будет меньше.

Ответить
    Оценить
  • 22
  • 2
  • Галина
20.09.19 08:11

а с какого квартала это все начнется?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Остап Бендер
20.09.19 13:51

Галина, с 95 квартала 

Ответить
    Оценить
  • 24
  • 0
  • Галина
20.09.19 08:14

за 4 квартал 2019 или 1 квартал 2020 ?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Татиана
21.09.19 08:57

Галина, если закон вступит в силу с 1 января 2021 года, то скорее всего, за 1 квартал 2021 года, хотя могут придумать, что и "починаючи зі звітності за 4 квартал 2020 року"

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ліля
20.09.19 08:51

Прошу підписати петицію https://petition.president.gov.ua/petition/73652

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Ольга
20.09.19 09:03

"враховано прохання платників податків щодо скасування штрафів за помилки при заповненні форми №1ДФ, які не призводять до зменшення перерахування платежів до бюджету."-от спасибо,  барин.
А увеличивать без штрафа, значить, можна, эт хорошо. 
То есть убрать штраф за самоисправление, таки не хватило мозгов.

Ответить
    Оценить
  • 21
  • 0
  • Светлана
20.09.19 10:25

Рада дала зеленый свет малому бизнесу! Объединение отчетности позволит сократить количество отчетов! А то что вместо трех страничек будет тридцать три страницы теоретики не додумали.Главное отрапортовать.Покращення,блин.

Ответить
    Оценить
  • 24
  • 0
  • Наталья
20.09.19 10:52

Подписываем дружно петицию, коллеги !
https://petition.president.gov.ua/petition/73652

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • olga
20.09.19 11:05

А ніхто не пригадав, що 1-ДФ- це не декларація з ПДФО, а ДОВІДКА про доходи ФО? Ми там не декларували, як податковий агент, суми /ПДФО, а писали до відома! І як би податкова не хотіла, вона могла штрафанути тільки за несвоєчасне нарахування і сплату ПДФО!
А тепер, виявляється, що ще й за ПДФО індивідуально неправильно показану в звіті, будуть штрафувати?? 

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • арина
20.09.19 11:19

^^^, самое адекватное предложение-добавить НДФЛ в ежемесячный отчет по ЕСВ.

Ответить
    Оценить
  • 11
  • 0
  • ???
20.09.19 12:32

А человек уходящий на пенсию, в начале квартала , будет ждать сведения о зарплате по срокам налоговой  отчететности или надо сдавать помежуточный отчет (упростили !)

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • клава
20.09.19 13:21

???, так там есть 3 месяца, в течение которіх можно подать документі. пока по трудовой насобирает копии для необходимого стажа  (єто для 55+) . тут и ЕСВ квартальній поспеет

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 6
  • Ника
21.09.19 14:47

клава, 
Пример: выход на пенсию: 03.01.2020
               срок подачи документов: до 02.04.2020
               срок сдачи квартального отчета; 09.05.2020
             уже  месяц разницы!! А еще срок обработки данных
Или вы думаете, что бухгалтер все бросит и будет срочно для вас сдавать отчет 1 числа?

Ответить