Отключить рекламу

Подпишитесь!


26.09.19
8574 23 Печатать

Про зміну технологічних сертифікатів Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС (оновлено)

ЕДП ІДД ДПС повідомляє, що для підтримання належного рівня функціонування програмного забезпечення, яке використовується для підписання електронних документів необхідно завантажити та додати до «файлового сховища сертифікатів» нові технологічні сертифікати центру та Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі-Надавач) та серверів Надавача.

Нові технологічні сертифікати доступні для завантаження за цим посиланням.

Повний перелік актуальних технологічних сертифікатів розміщено у вкладці "Сертифікати Надавача" розділі «Пошук сертифікатів та СВС» офіційного інформаційного ресурсу.

Також зауважимо, що у зв’язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту ДФС шляхом його приєднання до Інформаційно-довідкового департаменту ДПС 27.09.2019 р. з 09 год. 00 хв. до 10 год. 00 хв. проводитиметься обслуговування програмно-технічного комплексу Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС. Доступ до електронних сервісів буде частково обмежено.

Для отримання консультацій з вищезазначених питань звертатись за тел.: 0 800 501 007 та (044) 284-00-10 Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

По материалам ЕДП ІДД ДПС
Отключить рекламу
Комментарии
  • Ігор
26.09.19 13:01

Ну нарешті! І корупційні токени не потрібні. Ще б з бюджетників спитати - навіщо вони так поспішали розпиляти бюджет під приводом рошено-токенів.

Ответить
    Оценить
  • 10
  • 14
  • ???
26.09.19 16:59

а до чого тут токени?

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • Ігор
27.09.19 11:40

???, прочитайте мій коментар внизу. Розробляється повністю альтернативна система ідентифікації. А токени можна засунути (тут погані слова, не читайте).
Намагайтесь більш інтенсивно користуватись мізками, бо рух уперед пришвидшується.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 3
  • Ольга
27.09.19 12:02

Ігор, просто це новина про нові сертифікати. А дизлайки стосуються вашої істерики

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Ігор
27.09.19 12:46

Ольга, впізнаю розумово-фіндиректорних держслужбовців: нового вони не помічають - воно їх дратує; на критику в свій адрес вони також реагують роздратовано.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ігор
26.09.19 20:45

???, А що це тоді взагалі таке? Оце такі пояснення будуть давати і тоді, коли вся держава у смартфоні опиниться? Уявляю бабцю, яка прочитає таке повідомлення. Зайдіть у кабінет, там при "вхід" з'явилась вкладка id.gov.ua: https://cabinet.tax.gov.ua/login

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 9
  • Ігор
27.09.19 11:29

Евріка!!! Це ще одна система ідентифікації. Можна буде користуватись кабінетом не тільки якщо маєш КЕП, а навіть за даними банку (наприклад, Ощадбанку: ввести № картки та підтвердити паролем з смс), або якщо маєте договір з мобільним оператором, через нього. Тобто не треба залежати тільки від АЦСК з їх 2-річним терміном. Приклад: АЦСК Приватбанк - всі данні та копії паспорта там є, далі автоматично отримуєш підпис. А ви, хто ставив дізлайки, хоч розуміли що робите? Ну зараз вже знаєте отримавши ще одні знання, які вам знадобляться в майбутньому.
Однак, цей сервіс тільки в розробці, ще не працює.
Ну і під кінець посилання на пафосне твердження:
 Новый начальник налоговой Верланов попадает, наверно, в топ-3 самых технологичных людей, с которыми я общался за все это время. Он настолько ко всему открыт, что мы уже начинаем переделывать кабинет налогоплательщика с его дальнейшей интеграцией на Единый портал гражданина.
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/09/27/7227431/

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 4
  • Оксана
26.09.19 14:12

Кто понял, что они имеют ввиду?

Ответить
    Оценить
  • 39
  • 0
  • 1963
26.09.19 16:37

Оксана,я не поняла.

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • SHADOW
26.09.19 14:28

это просто новые сертификаты, взамен истекших. когда отправляете отчетность в ту или иную инстанцию, высвечивается получатель. вот к нему и привязан сертификат. без нового  сертификата  просто
не будет возможности отправить отчетность.

Ответить
    Оценить
  • 15
  • 0
  • 1963
26.09.19 16:38

SHADOW,Спасибо что объяснили,а то я как в танке ,ничего не поняла.

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Олена
26.09.19 14:48

А по-человечески нельзя объяснить что они имеют ввиду? если я пользуюсь электронной подписью налоговой мне надо что-то делать?

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 0
  • Серж Промис
26.09.19 15:08

Да, Олена, скачайте файл сертификата и скопируйте его в папку "certificates" програмного обеспечения EDZV (если вы им пользуетесь)

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Непогода
26.09.19 15:11

Так что нужно сделать? Зайти по ссылке на их сайт и по -новой скачать сертификат по каждому предприятию? Или как?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • клава
26.09.19 16:21

Блин, они как сидели на одних и тех же стульях, так и сидят, типа "названия" меняют, а нам мозг выносят своими  " нововведениями". У меня лиценз  программа-мне в серв.центре должны обновоить или самой махаться?
 

Ответить
    Оценить
  • 14
  • 0
  • SHADOW
27.09.19 09:36

клава, при новом обновлении Вашей программы они будут. но обновление может не сразу выйти, а сертификат к примеру истек. тогда ручками закинуть в папку с сертификатами, как выше писали

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • клава
27.09.19 11:11

SHADOW, спасибо. А если создаю отчеты в Едином викни" перетаскиваю в ЕК, там подписываю и отсылаю- тоже надо затягивать эти сертификаты?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • SHADOW
27.09.19 15:42

клава, не подскажу ибо не знаю... через ЕК ничего не делал и не отправлял. 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Lilia
27.09.19 09:35

https://petition.president.gov.ua/petition/73652 Прохання, підтримати петицію

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • @@@
27.09.19 10:44

по первой ссылке скачал пакет сертификатов, закинул в папку Сонаты "сертификаты", перезапустил Сонату. Прога раскрыла пакет, все на месте

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 1
  • Daria
27.09.19 11:04

Добавила новый сертификат в папку к ключам и старым сертификатам - все работает, в эл. кабинет пускает без проблем.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Лёля
27.09.19 11:07

У меня до сих пор не работают сертификаты, а уже 11.06. Капец, а нужно отправить накладные покупателю.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • ЕленаНик
27.09.19 11:47

Лёля, у нас заработал эл. кабинет после 11-00, может как-то постепенно подключают, можно еще проверить все ли сертификаты и в ту ли папку скачаны, всякое же бывает.

Ответить