Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.12.12
3041 52 Печатать

С 1 января 2013 г. новые счета для оплаты единого социального взноса

   З 1 січня 2013 року набирає чинності Закон України від 16 жовтня 2012 року № 5455-VI «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо сплати єдиного внеску».
   
   Зазначеним Законом змінено пропорції розподілу єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування. Це дає можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним платіжним дорученням, що відчутно спрощує механізм їхніх розрахунків зі сплати єдиного внеску.
   
   З метою реалізації норм цього Закону органами Пенсійного фонду України з 1 січня 2013 року відкриваються нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску.
   
   Для уточнення номера рахунку, на який буде перераховуватися єдиний внесок починаючи з 1 січня 2013 року, в т.ч. і за попередні періоди, платникам слід звертатися до органу Пенсійного фонду України за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску. Інформація про рахунки також розміщена на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України за посиланням http://pfu.gov.ua/pfu/doccatalog/document?id=208544.
   
   ПФУ України
   
   Інформація про рахунки розміщена також на нашому сайті в розділі "Организации: Фонды Украины: Пенсионный фонд: Реквизиты счетов для зачисления единого социального взноса на 2013 г."
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Роман
27.12.12 20:55

А як правильно заповнити в платіжному дорученні в ПФ поле призначення платежу, чи є якісь вимоги, стандарт Дякую

Ответить
  • Бухи-Бухи
27.12.12 21:02

Вы ж будете звертатыся до своего ПФ - они и скажут...

Ответить
  • Олег
27.12.12 22:13

все хорошо, но неужели было сложно ПФУ еще одну колонку сделать в таблице - и написать, каждый счет для каких перечислений??? Это называется сделать пол дела и бросить как есть...

Ответить
  • ****
27.12.12 22:15

лцчше б сделали нормальный перезачет переплаченых взносов в составе единого налога,а то полтора года переписки в одну сторону задолбало

Ответить
  • Аноним
27.12.12 22:17

да уж какой счет для чего это очень сложно было написать!!! может сами не знают )

Ответить
  • капец
27.12.12 22:56

И снова здрасте..................

Ответить
  • Ирина_С
27.12.12 23:00

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ НАКАЗ 28.11.2012 м. Київ № 360 РАЇНИ ЧЕЙСТВО УКРАЇН Про затвердження Довідника технічних символів, які використовуються з метою кодування рахунків для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування З метою виконання Закону України від 16 жовтня 2012 року № 5455-VI «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» НАКАЗУЮ: 1. Затвердити Довідник технічних символів, які використовуються з метою кодування рахунків для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування (додається). 2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного казначейства України від 28 вересня 2010 року № 350 «Про затвердження Довідника технічних символів, які використовуються з метою кодування рахунків для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування». 3. Цей наказ вступає в дію з 1 січня 2013 року, дня набрання чинності Закону України від 16 жовтня 2012 року № 5455-VI «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». 4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов’язків. Голова С.І. Харченко ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Державної казначейської служби України 28.11.2012 № 360 Довідник технічних символів, які використовуються з метою кодування рахунків для зарахування коштів, що підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування № з/п Категорія платника Символ Клас професійного ризику виробництва 1 1 101 2 2 101 3 3 101 4 4 101 5 5 101 6 6 101 7 7 101 8 8 101 9 9 101 10 10 101 11 11 101 12 12 101 13 13 101 14 14 101 15 15 101 16 16 101 17 17 101 18 18 101 19 19 101 20 20 101 21 21 101 22 22 101 23 23 101 24 24 101 25 25 101 26 26 101 27 27 101 28 28 101 29 29 101 30 30 101 31 31 101 32 32 101 33 33 101 34 34 101 35 35 101 36 36 101 37 37 101 38 38 101 39 39 101 40 40 101 41 41 101 42 42 101 43 43 101 44 44 101 45 45 101 46 46 101 47 47 101 48 48 101 49 49 101 50 50 101 51 51 101 52 52 101 53 53 101 54 54 101 55 55 101 56 56 101 57 57 101 58 58 101 59 59 101 60 60 101 61 61 101 62 62 101 63 63 101 64 64 101 65 65 101 66 66 101 67 67 101 68 Бюджетні установи 101 69 Роботодавці за осіб з числа льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації 101 70 Роботодавці з сум винагород за договорами ЦПХ 101 71 Військові частини та органи , які виплачують грошове забезпечення 102 72 Роботодавці з сум допомоги по тимчасовій непрацездатності або добровільна участь у пенсійному страхуванні 101 73 Для підприємств, установ та організацій, за працюючих інвалідів 101 74 Для підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС 101 75 Для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів за працюючих інвалідів 101 76 Для фізичних осіб-підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність 104 77 Для фізичних осіб-підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та осіб, які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням 105 78 Для фізичних осіб-підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та осіб, які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності - 106 79 Для фізичних осіб-підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та осіб, які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності 107 80 Добровільна участь: на випадок безробіття 108 81 Добровільна участь: у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності 109 82 Добровільна участь: від нещасного випадку на виробництві або доплата по фонду нещасних випадків 110 83 З найманих працівників 101 84 З осіб, які виконують роботи за договорами ЦПХ 101 85 З осіб, які отримують грошове забезпечення 102 86 З осіб, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності 101 87 З осіоб, які працюють на посадах, робота на яких зараховується до стажу, що дає право на одержання пенсії відповідно до окремих Законів України 101 88 З найманих працівників -інвалідів, які працюють на підприємствах УТОГ, УТОС 101 89 Грошове забезпечення батьків-вихователів, добровільна участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні 103 Начальник Управління методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності Н.І. Сушко

Ответить
  • Ирина_С
27.12.12 23:01

Извините, но таблица коряво вставилась, но там вся информ по поводу ЕСВ с 01.01.2013г

Ответить
  • капец
27.12.12 23:05

Спасибо Ирина_С - если бухгалтер бухгалтеру не поможет то на кого еще надеяться

Ответить
  • бух-бух
27.12.12 23:09

"символ рахунку" - это как? Ведь уже писали, что платить будем всё на один счет...

Ответить
  • Наталия
27.12.12 23:57

Вы внимательно смотрите ссылки, в конце есть таблица расшифровки этих символов. Теперь все перечисляем на один счёт.

Ответить
  • ольга
28.12.12 00:21

т .е теперь и с работника и с предприятия ЕСВ платим одной суммой на один счет?! правильно я понимаю?

Ответить
  • натали
28.12.12 00:34

Только-что звонила в ПФ Днепропетровска,сказали ,что платежное порчение заполняется на усмотрение предприятия,но лучше оформлять платежки по процентам,,т.е. отдельно 3,6% и т д.

Ответить
  • Аноним
28.12.12 00:36

Не живётся им спокойно!

Ответить
  • maria
28.12.12 00:54

А за декабрь в январе платить уже на новые счета или еще на старые? Кто в курсе?

Ответить
  • натали
28.12.12 00:55

За декабрь платить на новые счета

Ответить
  • Аноним
28.12.12 00:56

на новые

Ответить
  • Виктория
28.12.12 01:01

Спасибо большое! 101-з/пл, ГПХ, б/л; 104-ФОПы

Ответить
  • Виктория
28.12.12 01:02

В Харькове сказали за декабрь платить на СТАРЫЕ счета

Ответить
  • 1)
28.12.12 01:23

а я заплатила в этом году чтоб голову не морочить..

Ответить
  • Ирина
28.12.12 01:23

Ирина_С- БЛАГОДАРЮ!!!! С НАСТУПАЮЩИМ НОВІМ ГОДОМ!

Ответить
  • Кременчуг
28.12.12 02:06

Новые счета с 01.01.2013года. А уж за январь или за декабрь вы на них перечисляете, нет разницы)

Ответить
  • Харьков
28.12.12 04:00

Платить на новые р\счета.Вчера Пенсионный получил письмо из Центра. Харьков.

Ответить
  • Таня
28.12.12 04:33

Эта информация уже поступала в бух 911 с табличками и номерами счетов

Ответить
  • ELENA
28.12.12 04:41

Что-то меня гложат сомнения, это одним скопом все проценты и 37.06%, и 8,41%, и 33,2%, и 2%, и 3,6% в одну платежку?

Ответить
  • olga
28.12.12 04:56

наверно в платежке будем расшифров. чего сколько

Ответить
  • Нелля
28.12.12 05:18

А мне в Дзержинском ПФ Харькова сказали за декабрь уже на новые счета платим.

Ответить
  • АннаКаренина
28.12.12 22:09

В киеве в Оболонском ПФ сказали, что платить с 01.01.2013 только на новые счета одной суммой и ничего расписывать не надо. Указывается только символ платежа (например, "101") и период, за который платим.

Ответить
  • Аноним
29.12.12 04:11

В Харькове сказали: Дзержинский - на новые, Ленинский - на старые, Киевский сказали, что один день им говорят на новые, другой - на старые... Н а семинаре сказали, что весь январь счета будут действовать параллельно. Правда, в ПФ не смогли сказать, а не пропадут ли переплаты в связи с изменением учета ЕСВ? Надеются , что нет.

Ответить
  • Mila
30.12.12 02:23

Но пенсионый своим письмом объяснил, что деньги, уплаченные на неправильный счет, считаются не уплаченными, так что нужно узнавать правильные счета и оплачивать

Ответить
  • Dark
30.12.12 05:57

Ужгород вообще потеряли и на сайте пенсионного и здесь. Зато отчёты с января только в электронном виде. Отчёты сдам по электронке, а за номером счёта пойду ножками, может бумажку какую дадут

Ответить
  • Неизвестный дободетель
01.01.13 00:33

Вообще то ЕСВ уже с 1 января налоговая будет администрировать!!!!

Ответить
  • Серг
01.01.13 14:27

Призначення платежу - код ЄДРПОУ організації, код програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету/код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, розмір тарифу єдиного внеску (%).

Ответить
  • Катерина
03.01.13 02:07

То что платеж по новым счетам делать с кодом 101 (из з/п и на ФОП) понятно, а как офорплять поле призначення платежу

Ответить
  • Виктор
03.01.13 04:01

101; код Нарахування 37,26%-,1,12грн та утримання 3,6%-1,11грн єдиного соціального внеску за ІІ половину грудня 2012 року . Реєстраційний номер 1111111111

Ответить
  • Харьков
03.01.13 23:02

только что звонила. Пенсионный сказал платить на новые счета. И по ФЛП тоже. Фрузненский р-н (Харьков)

Ответить
  • Alex
04.01.13 01:45

Dark: для Ужгорода уже есть - как раз мне надо было ))

Ответить
  • Alex
04.01.13 01:59

Dark: для Ужгорода уже есть - как раз мне надо было ))

Ответить
  • Ольга
04.01.13 13:19

Подскажите если я заплатила в январе отсаток за декабрь на старые счета, что будет?

Ответить
  • Катерина
05.01.13 10:49

Виктор, простите торможу) "101; код Нарахування 37,26%-,1,12грн та утримання 3,6%-1,11грн єдиного соціального внеску за ІІ половину грудня 2012 року . Реєстраційний номер 1111111111" - код Нарахування это что????

Ответить
  • Гостья
08.01.13 02:11

Кто-то уже узнавал, что делать, если оплатили на старый счет. Мой ПФ "умывает руки". Что делать, не знаю((

Ответить
  • TorySpark
08.01.13 04:46

Ирина_С огромное спасибо вам за информацию!!!!!!!

Ответить
  • TorySpark
08.01.13 04:47

Гостья мы оплатили сегодня, нам сразу же платежка вернулась, деньги не ушли в ПФ

Ответить
  • Аноним
09.01.13 01:33

сегодня заплатили на старые счета з/плату за декабрь, ПФ сказали звонить в казначейство (Харьков-732-74-98), там сказали, что пока вручную перебрасывают на новые счета, позже созвониться с ПФ и узнать пришли деньги или нет.

Ответить
  • Alex
09.01.13 02:49

Не понял, а что это за МФО такой 812017 в УПФУ м. Ужгорода в Закарпатской обл?... Опечатка что-ли?..... 812016 по-идее должен быть? И торой вопрос. А за себя как ФОПа ЕСВ на эти же счета платить или на старые?

Ответить
  • Елена
09.01.13 22:34

А я 8.01 оплатила на старые счета, деньги ушли. А в казначействе сказали, что счета действуют пока параллельно, как было коглда-то. Но пенсионный сказал, что деньги должны вернуться. Не вернулись...

Ответить
  • Елена
09.01.13 22:35

А кто знает - что такое символ 104. Мне в ПФ сказали, что за ЧП по символу 104.

Ответить
  • Dark
10.01.13 11:36

Алексу За себя как за ФОПа (34,7% от мин. з/пл) по 104 символу

Ответить
  • Dark
10.01.13 11:40

Алексу И за себя, и за нанятых платить на новые счета. МФО нашего казначейства уже исправили в таблице (на 8120016)

Ответить
  • Dark
10.01.13 11:41

Скьюз ми, нолик лишний шляпнула (время позднее...)

Ответить
  • Alex
13.01.13 23:48

Dark: Спасибо, так и думал. Но теперь знаю )))

Ответить
  • Аноним
20.01.13 23:48

Заплатила на старые счета, до сегодня не вернулись. Буду разделять на платёжки - так спокойнее.

Ответить