Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Относительно представления отчета о занятости и трудоустройстве инвалидов

Относительно представления отчета о занятости и трудоустройстве инвалидов   
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ
   
   ЛИСТ
   
   від 24.07.2014 р. N 1/6-187/02-02
   
   Щодо подання звіту

   Фонд соціального захисту інвалідів розглянув ваш лист щодо питань подання звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів та повідомляє.
   
   Відповідно до частини дев'ятої статті 19 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (далі - Закон) підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням форму звітності N 10-ПІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів", затверджену наказом Міністерства праці та соціальної політики N 42 від 10.02.2007 р. та зареєстровану в Міністерстві юстиції України 13.02.2007 р. за N 117/13384.
   
   Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування регламентує постанова Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. N 70 "Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".
   
   Таким чином, відповідно, до чинного законодавства, у рамках якого діє Фонд, подання до Фонду соціального захисту інвалідів звітності в електронному вигляді не передбачено. Одночасно, подання звіту за формою N 10-ПІ представником роботодавця за дорученням не заборонено законодавством, якщо цим дорученням обумовлено вчинення таких дій.
   
   Директор Фонду
   
С. Артюх

фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
262658 292
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд