Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Относительно сроков сдачи отчета

Относительно сроков сдачи отчета

Печатная Форма: Относительно сроков сдачи отчета

   

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ
   
   ЛИСТ
   
   від 09.02.2010 р. N 1/6-20/06


   
   Фонд соціального захисту інвалідів (далі - Фонд), розглянувши листа від 12.01.2010 р. N 8 стосовно надання роз'яснень з питання подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів, повідомляє.
   
   Визначення та обчислення строків передбачене Главою 18 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 N 435-IV (далі - Цивільний кодекс України).
   
   Отже, строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення.
   
   Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.
   
   Відповідно до ст. 255 Цивільного кодексу України, якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.
   
   Строк подання Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів визначений п. 2 Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 N 70, а саме щороку до 1 березня відділенням Фонду роботодавці подають відповідний Звіт.
   
   Крім того, у самій формі N 10-ПІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів", затвердженій наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. N 42, вказано, що Звіт подається не пізніше 1 березня після звітного періоду.
   
   Таким чином, враховуючи вищевикладене, визначено порядок вчинення дій, що мають юридичне значення, в останній день строку.
   Якщо вказано подання Звіту роботодавцем не пізніше 1 березня, то він може вчинити цю дію до закінчення 24 години цієї дати. Момент закінчення 24 години визначається за місцем вчинення дії, тобто за місцевим часом.
   
   У разі коли певну юридичну дію слід вчинити в установі в останній день строку, вона має бути вчинена до моменту закінчення часу виконання відповідних операцій в цій установі, тобто до закінчення годин приймання звітів відділеннями Фонду (наприклад, встановлені години приймання звітів з 9 до 18 години).
   
   Директор
   В. Малькін
   

фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
260444 290
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд