Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Щодо єдиного податку з юридичних осіб (лист ДФС від 14.08.2017 р. № 21597/7/99-99-12-03-05-17)

Щодо єдиного податку з юридичних осіб (лист ДФС від 14.08.2017 р. № 21597/7/99-99-12-03-05-17)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.08.2017 р. № 21597/7/99-99-12-03-05-17

Головним управлінням ДФС в областях, м. Києві
Управлінню податків і зборів з юридичних осіб

 

Щодо єдиного податку з юридичних осіб

Державна фіскальна служба України з метою забезпечення дотримання вимог податкового законодавства в частині надання таких безоплатних адміністративних послуг як реєстрація платника єдиного податку та надання витягів з реєстру повідомляє наступне.

Відповідно до норм статті 299 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву.

При цьому реєстрація суб'єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

У разі відсутності визначених Кодексом підстав для відмови у реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку контролюючий орган зобов'язаний протягом двох робочих днів від дати надходження заяви зареєструвати таку особу платником єдиного податку.

У разі відмови у реєстрації платника єдиного податку контролюючий орган зобов'язаний надати протягом двох робочих днів з дня подання суб'єктом господарювання відповідної заяви письмову вмотивовану відмову, яка може бути оскаржена суб'єктом господарювання у встановленому порядку.

Разом з тим за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку.

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

З метою забезпечення належної організації роботи зобов'язуємо організувати роботу щодо недопущення (упередження) фактів несвоєчасного надання платникам податків адміністративних послуг та покращити рівень роз'яснювальної роботи з питань дотримання вимог чинного законодавства.

 

Директор Департаменту
податків і зборів з юридичних осіб

О. В. Антіпова

Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям