Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Щодо складу проміжної фінансової звітності підприємств, які застосовують міжнародні стандарти фінансової звітності (лист Мінфіну від 23.08.2018 р. № 35210-07-10/22399)

Щодо складу проміжної фінансової звітності підприємств, які застосовують міжнародні стандарти фінансової звітності (лист Мінфіну від 23.08.2018 р. № 35210-07-10/22399)

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.08.2018 р. № 35210-07-10/22399

Міністерство фінансів України на запити щодо складу проміжної фінансової звітності підприємств, які застосовують міжнародні стандарти фінансової звітності (далі - МСФЗ),в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 121 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"(далі - Закон) підприємства, що становлять суспільний інтерес, публічні акціонерні товариства, підприємства, які здійснюють діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за МСФЗ.

Згідно із Законом МСФЗ - це прийняті Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку документи, якими визначено порядок складання фінансової звітності.

Для складання фінансової звітності застосовуються МСФЗ, викладені державною мовою та офіційно оприлюднені на веб-сайті Міністерства фінансів України.

Якщо підприємство застосовує МСФЗ, таке підприємство має дотримуватись їх вимог, зокрема вимог Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 34 "Проміжна фінансова звітність", яким передбачено, що "проміжна фінансова звітність - це фінансовий звіт, що складається або з повного комплекту фінансової звітності (визначеного в МСБО 1 "Подання фінансової звітності"), або з комплекту стислої фінансової звітності (визначеної у цьому Стандарті) за проміжний період".

Директор Департаменту
прогнозування доходів бюджету
та методології бухгалтерського обліку

Ю. Романюк

Теги
Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться