Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Про внесення змін до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (наказ ДФСУ від 11.01.2019 р. № 20)

Про внесення змін до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (наказ ДФСУ від 11.01.2019 р. № 20)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11.01.2019 р.  № 20

Про внесення змін до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності

Відповідно до статті 68 Митного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів  України від 21 травня 2012 року № 428 «Про затвердження Порядку ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та визнання такими, що втратили чинність,  деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою забезпечення однакового тлумачення та застосування Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, н а к а з у ю:

1. Внести до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, які затверджені наказом Державної фіскальної служби України від 09.06.2015 № 401, зміни, а саме скасувати Додаткові пояснення України до товарної позиції 2009 Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.

2. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на веб-порталі ДФС.

3. Департаменту інформаційних технологій (Івашкович О.) внести зміни до відповідних програмно-інформаційних комплексів для забезпечення реалізації цього наказу. 

4. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.) внести зміни до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. заступника Голови ДФС Кривіцького В.

В.о. Голови О. ВЛАСОВ

Теги
Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться