при подписке на рассылку
gift_icon
  • ФСС по ВПТ

Название бланка: Скачать в формате:
Додаток 1 та Додаток 2
Ф4-ФСС з ТВП
Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (постанова Фонда від 16.11.2011 р. № 56)
Ф14-ФСС з ТВП
Звіт страхувальника про путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення (постанова Фонда від 17.09.2012 р. №54)
Заявка страхувальника про виділення путівок за рахунок коштів Фонду на санаторно-курортне лікування для застрахованих осіб і членів їх сімей (додаток 1)
Ф13-ФСС з ТВП
Журнал обліку путівок до санаторно-курортних закладів (додаток 3)
Заявка на часткове фінансування оздоровлення дітей у дитячому закладі оздоровлення (додаток 1)
Заявка страхувальника про виділення путівок за рахунок коштів Фонду до дитячих закладів оздоровлення (додаток 5)
Протокол засідання комісії із соціального страхування/рішення уповноваженого/ (Затверджено Постановою Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року № 13)
Порядок формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (постанова Фонда від 18.01.2011 р. №4 із змінами внесеними постановою від 16.11.2011 р. N 56)
Довідка для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Щодо заповнення Довідки для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду (лист ФСС з ТВП від 04.06.2010 р. N 01-16-1121)
Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления