Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


21.09.21
3358 3

Переходимо з РРО на ПРРО

Юлія Лазебна аналітик програмного забезпечення для ведення обліку Bitcode, ТОВ "БІТКОД"

#прро

Переходимо з РРО на ПРРО:

  1. 1. розпломбовуємо РРО в Центрі сервісного обслуговування;

2. подаємо заяву за формою 4-РРО разом з реєстраційним посвідченням на апарат. У заяві про скасування реєстрації зазначається спосіб отримання довідки про скасування реєстрації РРО за ф. № 6-РРО (поштою або безпосередньо в контролюючому органі, електронною поштою чи в електронному кабінеті платника податків);

3. після скасування реєстрації РРО подаємо заяву на реєстрацію ПРРО за формою № 1-ПРРО. Перед поданням даної форми потрібно переконатись що було зареєстровано торгову точку поданням форми 20-ОПП (перевірити можна за допомогою електронного кабінету платника податків у розділі облікових даних, нам потрібно дізнатись ідентифікатор об'єкта оподаткування для зазначення його в заяві за ф. № 1-ПРРО, якщо відсутня господарська одиниця (наприклад, інтернет-торгівля) вказуємо в полі ідентифікатора 0);

4. після реєстрації ПРРО йому буде присвоєно фіскальний номер і далі залишилось зареєструвати е-підпис для роботи з ПРРО подавши Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО), форми J1391801 - для юр.осіб та F1391801 - для ФОП;

5. вибираємо вид ПРРО для роботи. 

Успіхів з успішною перереєстрацією!

Щиро ваша, Юлія Л.!

1f389.png

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Галина
21.09.21 22:45

Юля, "...зареєструвати е-підпис для роботи з ПРРО подавши Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО), форми J1391801 - для юр.осіб та F1391801 - для ФОП;" це печатки для ПРРО, а для касиров треба реєструвати ел. підписи? 

Ответить
  • Юлія
21.09.21 23:13

Галина, якщо одна торгова точка, то можете працювати з одним зарежстрованим ЕЦП печатки. Якщо у Вас мережа крамниць і кожен касир працює позмінно, то потрібно зареєструвати ЕЦП на кожного касира і він буде відкривати своїм підписом зміну.

Ответить
  • Светлана
16.12.21 13:26

Доброго дня, Юля! Підкажіть будь ласка, якщо плануємо працювати на ПРРО з одним підписом ФОП, то в Повідомленні про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа...треба зареєструвати ключ як печатка для ПРРО?

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям