USD26.861

ДФСУ оприлюднила умовні коди товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД, для зазначення в податкових накладних 

Іноді перед платниками податків постає питання: як заповнювати податкову накладну, якщо в довіднику УКТ ЗЕД відсутній той чи інший товар (наприклад, об'єкти нерухомості).

Так, Порядком заповнення податкової накладної передбачено, що Державна фіскальна служба визначає умовні коди товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД, та забезпечує їх оприлюднення на власному офіційному веб-порталі для використання платниками податку при складанні податкових накладних.

Перший такий перелік вже з'явився на сайті ДФСУ. На момент підготовки цього матеріалу оприлюднено такий довідник умовних кодів товарів:

Умовний код товару Назва товару
00101 житловий будинок
00102 будівля
00103 квартира
00104 житлове приміщення
00105 садовий будинок
00106 дачний будинок
00107 домоволодіння
00108 житлова будівля
00109 будинок
00110 гараж
00111 кімната
00112 комплекс
00113 нежиле приміщення
00114 нежитлова будівля
00115 нежитлове приміщення
00116 споруда
00117 приміщення
00118 єдиний майновий комплекс
00119 цілісний майновий комплекс
00120 інше
00201 об'єкт незавершеного будівництва
00301 земельна ділянка
00401 теплова енергія
00402 пар
00403 повітря охолоджене 
00404 повітря кондиційоване
00405 вода, крім води, яка класифікується в товарних позиціях 2201, 2202 УКТЗЕД

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Лелик
14.03.17 22:13

Ну и ШО с этим делать???В Порядке написано: "Платники податку, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП не повністю, але не менше ніж чотири перші цифри відповідного коду. При цьому код згідно з УКТ ЗЕД зазначається на рівні позиції, підпозиції, категорії, підкатегорії відповідно до Закону України «Про Митний тариф України».Замечу, что количество знаков должно быть не меньше четырех, но кратно двум, а ГФСУ дала нам пятизначный УМОВНИЙ КОД!!!Привожу цитату:Методологія визначення коду товару за УКТ ЗЕДДля уникнення неправильної класифікації, а саме надання товару класифікаційного коду, що не відповідає цьому товару й суперечить вимогам товарної номенклатури, необхідно враховувати той факт, що товарна номенклатура складається з трьох складових — Основних правил інтерпретації класифікації товарів, приміток до розділів і груп, а також безпосередньо номенклатури товарів (текстового опису угруповань товарної номенклатури: розділ, група, позиція, підпозиції, категорія, підкатегорія) та їхнього цифрового позначення — коду товару.Структура коду УКТ ЗЕДХХДва знакиГрупаХХХХЧотири знакиТоварна позиціяХХХХ ХХШість знаківТоварна підпозиціяХХХХ ХХ ХХВісім знаківТоварна категоріяХХХХ ХХ ХХ ХХДесять знаківТоварна підкатегоріяОНИ ЧТО СПЕЦИАЛЬНО ЭТО ДЕЛАЮТ???

Ответить
    Оценить
  • 44
  • 1
  • Лелик
14.03.17 22:18

И кстати, у меня передача в местный бюджет внешних систем водоснабжения и канализации ( в замках Закона об улучшении инфраструктуры при строительстве) -а это инженерные сооружения, то НЕЛЬЗЯ И ЭТО БЫЛО ОБКОДИРОВАТЬ ?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • 111
15.03.17 10:21

Лелик, 00120інше

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Елена
15.03.17 09:59

Лелик, Мне тоже нужен код системы канализации. Наверное, это "споруда" 00116

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Лелик
15.03.17 12:22

Елена, А каким образом ГФСУ будет дополнять справочник условных кодов? Кто-то разобрался в этом? Может писать запрос?

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 1
  • Лелик
14.03.17 22:29

Я поняла, в новой налоговой накладной теперь коды не из двух, а из трех классификаторов: УКТ ВЭД, ДКПП и УМОВНІ коди товарів, що відсутні у довіднику УКТ ЗЕД. Хоть что-нибудь у нас в стране делается не через ЖОПУ??? А то как в анекдоте: ангина лечится укольчиком в ж..у, сердце болит-укольчик в ж..у, руку сломал-укольчик туда же...

Ответить
    Оценить
  • 72
  • 0
  • Буржуй
15.03.17 07:27

Лелик, сам вчера прикололся. Теперь В НН можно указывать не 4 или 10 цифр кода а 5. Так скоро они введут в НН % содержания импортного товара в конечном продукте.- 0.55 ; 0.12; и т.д.

Ответить
    Оценить
  • 55
  • 1
  • Rina
15.03.17 08:48

Буржуй, не подкидывайте им идеи, а то они уже и так дурью маются.

Ответить
    Оценить
  • 49
  • 0
  • Буржуй
15.03.17 12:06

Rina, да это я погарячился.а то точно возьмут на вооружение

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 0
  • Ирина
16.03.17 09:15

Буржуй, миленький, точно, погорячились, мороз по коже, от такой идеи, тьфу, тьфу..., не дай Боже!

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 1
  • НЛ
15.03.17 08:31

Оренда торговельної площі в приміщенні магазину, так який код?

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • резидент
15.03.17 08:56

НЛ, аренда - это услуга, вам не в этот перечень, а в Классификатор продукции та послуг

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Oleg7
15.03.17 09:20

911, дякую за інформацію!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Рокся
15.03.17 09:26

Сижу жду пока в Медок эти коды закачают, теряю 2,0 млн. грн. кредита

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 0
  • 0123456
15.03.17 09:38

ну, вполне исчерпывающий перечень. Радует наличие "інше"- єто же для всего, чего нет в классификаторах? (я ж надеюсь, єто не касается только недвижимости..)

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Оксана
15.03.17 09:46

А програмне забезпечення коли закодують?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • резидент
15.03.17 10:04

Оксана, а навіщо? воно ж ніби то не оподатковується. Ця ПН не сильно потрібна

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Оксана
15.03.17 10:54

резидент, такі податкові накладні завжди треба було реєструвати в ЄДР, бо вони ж є об'єктом оподаткування, але тимчасово звільнені. До того ж Держава втрачає кошти від таких операцій (це пільга для платника) і звіт по пільгах теперь обов'язковий, (зв'язок між цими двома звітами Ви відчуваєте ж) та й нереестрація любої податкової накладної тягне за собою штраф (крім податкової накладної, що НЕ НАДАЄТСЯ отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою), а ми такі податкові видаємо покупцю - платнику ПДВ.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • резидент
15.03.17 11:06

Оксана, скоріш за все штрафа за нереєстрацію не будет. адже він рахується від суми ПДВ, а його нема. Так само не буде штрафа за помилки у такій ПН, адже цей штраф застосовується лише за результатами перевірки, проведеної на підставі заяви покупця. А такої заяви скоріш за все не буде. Формально зареєструвати, звичайно, треба, але якщо ви поставите код за Довідником Стеля ))) тобто з потолка, то нічого страшного не буде. А щодо коду... якщо у вас коробочна версія, то це товар, треба ставити УКТЗЕД, його там нема, значить ставте - 00120 інше

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 1
  • Оксана
15.03.17 12:06

резидент, Дякую! Хай щастить!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • постраждалий
15.03.17 09:46

знаючи нашу податкову - не думаю що тільки для нерухомості....ідіоти..кончені

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • Oleg7
15.03.17 09:55

Бухгалтер911, додайте цей перелік в Довідники -> Классифікатори. Дякую!

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Админ
15.03.17 10:01

Oleg7, сюда удобно будет? https://buhgalter911.com/spravochniki/ved/ или лучше сюда? https://buhgalter911.com/spravochniki/klassifikatory/

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Oleg7
15.03.17 12:32

Админ, Я шукав би у класифікаторах поруч із класифікатором послуг (друге посилання). На мою думку там краще.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Ната
15.03.17 09:58

Рокся, и мы ждем, вот только беда: в какую графу медок сможет подтянуть коды? пока что есть только "код товару згідно УКТЗЕД", сомневаюсь, что правильно именно в этой колонке указывать такие коды.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • злой бух
15.03.17 10:05

Может кто подскажет, "відшкодування залізничних послуг" каким кодом кодировать ? Услуги транспорта? Но мы ведь этих услуг не оказывали, нам только возмещают их стоимость..

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • резидент
15.03.17 10:23

злой бух, а в рамках какого договора вам возмещают железнодорожные услуги?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бестолковка
15.03.17 10:06

Объясните в чем разница: нежитлове приміщення та нежиле приміщення?

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • Вальдек
15.03.17 17:20

Бестолковка, вочевидь, нежитлове приміщення - це таке приміщення, котре не призначене для проживання у ньому; нежиле прмміщення - це таке житлове приміщення, у якому ніхто не проживає.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • *-**-*
15.03.17 10:22

Бестолковка, Нежитлове приміщення, нежиле приміщення, приміщення, житлове приміщення - 4 види приміщень.. БУДУТ РАЗЪЯСНЕНИЯ ПО ОПРЕДЕЛЕНИЮ ПРАВИЛЬНОГО ПОМЕЩЕНИЯ?? А Штрафы?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Наталия
15.03.17 10:14

Понимаю,что в этой стране ничего логике не поддается, но вероятно нежитлове приміщення это когда помещение не предназначено для жилья, а не жиле приміщення, это когда оно уже не пригодно для проживания, устарело, сгорело и т.д.

Ответить
    Оценить
  • 11
  • 0
  • Рокся
15.03.17 10:15

Просто сегодня последний день, когда можно зарегистрировать корректировку за февраль, что-бы не терять кредит за февраль.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • *-*
15.03.17 10:25

А ЦІЛІСНИЙ майновий уомплекс і ЄДИНИЙ майновий комплекс?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Ірина
15.03.17 10:48

Хто знає код по оренді обладнання, де знайти?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Лелик
15.03.17 12:29

Ірина, Получала экспертное заключение по коду ДКПП в ТПП - сдаем в оренду несколько видов оборудования - код 77.39.19-00.00. Посмотрите название в справочнике ДКПП, может и Вам подойдет.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • pril
15.03.17 11:20

Попробуйте тут http://www.asv.gov.ua/sites/default/files/attach/1021/zakon0.pdf

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 1
15.03.17 11:32

Добрий день. Трохи не в тему , але проконсультуйте будь ласка. Пройшла планова перевірка (ФОП на загальному+ ПДВ) , знімають кредит , мотивують тим , що він був не оплачений. Але наскільки мені відомо, податкова накладна виписується по першій події, у нас перша подія вийшла по поставці товару і виписці видатковій накладній. Фіскали говорять що я не повинна була ставити в декларацію ПДВ таку податкову тому , що вона неоплачена. Хто правий?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
15.03.17 15:00

1, Вы подавали на возмещение? Может дело в этом?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 1
15.03.17 17:34

Ольга, ні не подавали. Думаю діло в тупості перевіряючого.

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • бух)
16.03.17 13:44

1, Бабла хочуть..План у них....Не погоджуйтесь!!!

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • резидент
15.03.17 11:36

1, Якась дурниця! ПК виникає за правилом першої події (якщо у вас не касовий метод). Можливо по цій заборгованості минув строк позовної давності? Тут вони традиційно намаються зняти ПК (Але це теж не відповідає ПКУ).

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • 1
15.03.17 12:18

резидент, ні не касовий. Перевірка за 15-16 рік. От і говорю, що дурниця. Я ,знаю що в майнову річну декларацію можна ставити тільки оплачені товари, але щоб в ПДВ декларацію такого не чула. Значить підемо в суд.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • леля
15.03.17 11:50

1, если у вас не кассовый метод учета ндс, то правы, конечно, вы!

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • 1
15.03.17 12:18

леля, дякую

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лена
15.03.17 12:03

я понимаю что на импортный товар 10, а на украинский не менее 4 (хоть 5,6,...10).у нас был товар в справочнике нашли код 4 цифры, а он не регистрируется пришлось 6 цифр регистрировать.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Лелик
15.03.17 12:30

Лена, На украинский товар-4, 6, 8 или 10 знаков.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бух.
15.03.17 12:09

Доброго дня всім.Підкажіть коди на автопослуги.Завтра 16. накладної немає, як реєструвати накладні за березен? Дякую.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лелик
15.03.17 12:36

Бух., Код услуги зависит от вида транспорта-легковой, грузовой-ищите свою услугу в ДКПП. А по срокам регистрации- сегодня еще можно зарегить февраль без кодов ДКПП, а март с 1 по 15 число по срокам регистрации-до 31 марта.Так что в вас еще есть время.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Наталья Алексеевна
15.03.17 12:56

Подскажите,пожалуйста, кто нашел в справочнике ДКПП услуги медицинского характера,например УЗИ,есть код? заранее спасибо

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • резидент
15.03.17 13:16

Наталья Алексеевна, Ищите к коде 86 Послуги у сфері охорони здоров'яТам много разных мед.услуг

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Ллл
15.03.17 15:47

подскажите пожалуйста, в ДКПП код 45.20.13-00.00 "Ремонтування шин автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів, зокрема регулювання та балансування коліс". в НН этот код писать в графу УКТ ЗЕД? писать без точек и тире?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inna
15.03.17 16:10

Ллл, как я понимаю - это услуги, если НН выписана в феврале, то код ни где указывать не нужно. Если НН выписана с 1 по 15 марта, то срок ее регистрации 31 марта и регистрировать ее нужно уже на новом бланке, где будет отдельная колонка для кодов услуг.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ллл
15.03.17 16:19

Inna, а есть надежда, что новый бланк появится до 31 марта? а если все же не появится?)

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Inna
15.03.17 16:31

Ллл, надежда умирает последней.))) Кто-то регистрирует, т.к. письмо написано коряво и трактуют его по разному (регистрируют март с 1 по 15 на старом бланке) Кто-то ( я в их числе) жду нового бланка. Мне регят март на старом бланке и на услуги и на товар, я их отложила. Будут нужны корректировки - буду знать кому звонить, не будут нужны корректировки - выброшу...

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Ллл
16.03.17 12:46

Inna, в айфине, кстати, уже появилась новая НН, с отдельной графой для кода услуги.только сейчас ее увидела )) может она уже давненько там )) а может только с сегодняшнего дня ) и код услуги надо ставить с точками и тире.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ллл
15.03.17 16:44

Inna, спасибо за информацию ) вобщем все как всегда...

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Tata
15.03.17 16:16

У кого регистрируются НН, уже 30мин нет квитанции, только повидомлення?((

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tata
15.03.17 17:07

Пошли квитанции, можна выдохнуть))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ирина
15.03.17 16:36

Tata, Это проблемы в налоговой, сказали через час повторно скинуть на регистрацию

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inna
15.03.17 16:33

Tata, в 15,51 получила квитанцию (регила одну единственную, т.к. денег не было)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Оксана
15.03.17 16:35

Підкажіть будь - ласка в мене роздрібна торгівля алкоголь і тютюн , ПН складалась за підсумками щрденних операцій без КОДу УКТЗ- як товари в асортименті .Може хтось стикався з такою проблемою це тяжко вводити кожен проданий товар і шукати по кодах

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • резидент
15.03.17 16:56

Оксана, а для вас взагалі ніяких змін не відбулося, Ви і до 01.01.2017 повинні були складати ПН, розбиваючі все по кодах УКТЗЕД. Товари в асс. писати не можна. У вас же підакцизна продукція. Інша справа, що за невірно складену таку ПН ничого вам не буде. (зрозуміло якщо система приймає ПН без кода, але я думаю, що с завтра вже не буде приймати)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Оксана
15.03.17 16:35

Підкажіть будь - ласка в мене роздрібна торгівля алкоголь і тютюн , ПН складалась за підсумками щрденних операцій без КОДу УКТЗ- як товари в асортименті .Може хтось стикався з такою проблемою це тяжко вводити кожен проданий товар і шукати по кодах

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Оксана
15.03.17 16:35

Підкажіть будь - ласка в мене роздрібна торгівля алкоголь і тютюн , ПН складалась за підсумками щрденних операцій без КОДу УКТЗ- як товари в асортименті .Може хтось стикався з такою проблемою це тяжко вводити кожен проданий товар і шукати по кодах

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 2
  • FVN
15.03.17 17:23

Подскажите пожалуйста, кто-то встречал услугу "водопостачання та водовідведення". Спасибо большое.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Надежда
16.03.17 12:34

FVN, 36.00

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • FVN
16.03.17 14:30

Надежда, 36.00-это водопостачання, 37.00 водовідведення, а какой код, если єто вместе. Или показывать 2 услуги?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ///
15.03.17 17:24

У кого-то есть услуги по переработке с/х отходов? Напр., посушить, измельчить, упаковать? Именно услуги по переработке, а не товар.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лана
15.03.17 17:54

Кто подскажет : где найти коды на услуги такие как погрузочные, сбор и оформление заказов, складирование , палетирование ??? Плиз!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inna
16.03.17 14:06

Лана, 52 Послуги щодо складування та допоміжні послуги щодо транспортування

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лана
16.03.17 14:59

Inna, спасибо большое. Будем теперь "мутить" .

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Олько
15.03.17 21:26

Допоможіть! Треба код на послугу "Пук в калюжу". Срочно.А ще, дитина зробила завроподібного цюцюропика. Хочемо продати, дорого. Вже 15 сторінок класифікатора передиились, а коду не знайшли. Може хтось підкаже, адже з нового року - штрафи, і бізнес може накритись незакодованим пицькограбиком.

Ответить
    Оценить
  • 14
  • 5
  • ///
16.03.17 11:29

Олько, а ми якраз шукаємо такі Пуки. Продасте парочку? Тільки з правильними кодами!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Олько
16.03.17 20:20

///, Біда в тому, що таку послугу всім нам надає хіба податкова. Як інакше пояснити, що є код 00403 - повітря охолоджене , а повітря, як би то не зовсім свіже - немає. А взагалі - кому ці коди, класифікатори і подібна чухня потрібна. Сидить якесь недоробло на посаді аналітика в міністерстві, і видумує - за Якуневича клітинки, за Порошенка коди. Таке враження, що на один факт продажі потрібно: а) касовий апарат з передачою звітів по модему. б) касові книжки, ордери. в) податкові з реєстрацією, г) декларація ПДВ з додатками 5, і мабуть ще повно всякої фігні.На одного раба - не 3, а 33 прораби (контролери, обліковці, аналітики). Гондурас -це не про нас. Шансів догнати і перегнати з такою бюрократією немає навіть Африку. Сумно :(

Ответить
    Оценить
  • 14
  • 0
  • Ирина
21.03.17 11:56

Олько, у амеров разве не так? это же оттуда ветер придул пус с нуландовскими печеньками. почитайте их дебильные законы. чем мы теперь лучше?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • мимокрокодил
16.03.17 10:34

Олько, Ищите, уверен, что в класификаторе эти товары есть. А вот то, что действительно важно и нужно там может не появится.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Марі
16.03.17 08:57

Олько, Рада за Вас, що Вам смішно. Нам чомусь не дуже.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Одесса
16.03.17 09:24

Зарегистрировала все НН выписанные с 1-15 марта по старому.Они так пишут.Пока все нормально.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тетяна
16.03.17 10:09

Допоможіть, будь-ласка. Не можу знайти код на послугу водопостачання.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Надежда
16.03.17 12:34

Тетяна, 36.00

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • грустьпечальтоска
16.03.17 10:47

у кого есть магазины розница? Раньше (кроме подакциза) писали "товары в ассортименте" без кода, что теперь? Если в НН все перечислять, боюсь предположить что за простынь получится(((((((

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • ЛЮ
21.03.17 11:02

грустьпечальтоска, а теперь накладная на 1452 позиция и кодов на товар до 2015 в 1с не вносили. сижу ,матерюсь,и забиваю коды. А еще в медок нет выгрузки, была медовая стыковка не работает, и на каждую НН до 10 РК на товар купленный ранее и возвращенный. Вот не знаю кого благодарить за колоссальное увеличение моей работы без оплаты.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
16.03.17 12:00

Сама не знаю, что делать с розницей. Почитала консультацию ЗIР 101.17-впала в ступор: "Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2002 року № 199 «Про затвердження вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування» фіскальний звітний чек (Z-звіт) містить підсумки розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) за кожним запрограмованим кодом товару (послуги) із зазначенням його найменування, реалізованої кількості. Тому платник податку згруповує в податковій накладній в графі «Номенклатура постачання товарів/послуг продавця» товари/послуги за групами, що відповідають певному коду товару згідно з УКТ ЗЕД/коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, та графи 4, 5, 6 та 7 не заповнює" Какой смысл все группировать без 4, 5, 6 и 7 граф? и как это сделать физически?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Юлия
16.03.17 12:38

Елена, та же проблема, только у нас вообще ресторан, какой код для борща или коктейля брать или разложить их по ингридиентам нужно?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Олена Ст.
17.03.17 11:48

Юлия, в мене теж громадське харчування. Замість "товари в асортимені" стала писати "послуги щодо забезпечення харчування, інші", код 56.29. Тепер в мене це послуга. Нічого не знаю, хай самі свої борщі розкладають.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • НАТАЛИ
16.03.17 12:47

Домогите,подскажите код ДКПП для "ремонт кондиціонера"або"Сервісне обслуговування кондиціонерів"?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inna
16.03.17 13:54

НАТАЛИ, МОЖЕТ БЫТЬ... 95.21.10-00.00 Ремонтування побутової електронної техніки

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Алла 7
16.03.17 13:45

подскажите пожалуйста, в ДКПП код 45.20.13-00.00 "Ремонтування шин автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів, зокрема регулювання та балансування коліс". в НН этот код писать или можно только первые 4 цыфры 45.20???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
16.03.17 14:11

НАТАЛИ, можливо 33.12.18 Ремонтування та технічне обслуговування непобутового холодильного та вентиляційного обладнання

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • НАТАЛИ
16.03.17 14:26

Ольга, спасибо.Как вариант.Ещё рассматриваю 43.22.12-00.00 либо 33.12.19-00.00?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ника
16.03.17 14:14

А кто как решил делить остатки для заполнений импорт или нет. Номенклатуру теперь делить ? например ГСМ один и тот же код УКТ ЗЕТ будет как импорт так и Украина.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inna
16.03.17 16:41

Ника, мы в наименовании, не для печатной формы, пишем "укр" и, да, у нас, например, некоторых наименований по два...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ника
16.03.17 14:23

А кто как решил делить остатки для заполнения колонки импорт или нет. Номенклатуру теперь делить ? ГСМ , алкоголь один и тот же код УКТ ЗЕТ будет как для импорта так и для Украины.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Одесса
16.03.17 15:03

Подскажите пож-та ,кто регистрировал НН (СТО)на ремонт а/м код услуг-45.20 или надо указывать по каждой работе отдельно код

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Nadin7138
16.03.17 16:58

Одесса, Я як із одиницею виміру послуга, грн, штука?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Nadin7138
16.03.17 16:56

Одесса, Як на мене достатньо 45.20. В нас також СТО. Прийняли таке рішення, це не суперечить їхньому тлумаченню (не менше чотирьох).

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • masik
16.03.17 17:51

Nadin7138, вопрос еще стоит в том, чтоб программа пропускала. Я сегодня пробовала в айфин - с 4-значным кодом выдает "сталася помилка" и не сохраняет даже НН. Хотя аренда помещений 68.20 и совпадает с КВЭД...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Nadin7138
17.03.17 10:48

masik, прошу Вас підскажіть, а в яких одиницях проставляєте оренду приміщення в м.кв, послуга, грн? А як з відшкодуванням витрат по електриці?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • masik
17.03.17 11:33

Nadin7138, оренда приміщення в м.кв. По компенсаціїї витрат за електроенергію ще не знаю точно, тут дуже спірне питання - я розривалася між двома кодами, а бухгалтер взагалі прислала мені зовсім інший - 35.14. Я вважаю, що це не зовсім вірно, так що тут ще треба розбиратися

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Юлия
21.03.17 12:57

masik, я думаю по аренде и відшкодувнню ком.послуг код 68.20

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Одесса
17.03.17 08:59

Nadin7138,Спасибо,но ведь есть работы по электрик.части ,шиномонтаж,мех.работы,все относить на 45.20, смотрела ДК ,а там есть коды на эти виды работ,и еще Скажите пож-та Вы указываете -послуга или норма-час Спасибо.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Nadin7138
17.03.17 10:44

Одесса, до 01.04.17 всі роботи проставляти в годинах, шиномонтажі, геометрія, слюсарні роботи - послуга. Стосовно коду 45.20: так є різні роботи, різні коди. Але ж в нас якщо проставиш 10-ти значний код і не дай Боже помилишся, все - "розтріл". Так що буде 45.20 і хай доведуть що ми не праві.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Nadin7138
17.03.17 11:06

Nadin7138, перепрошую до 01.03.2017

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • masik
17.03.17 11:37

Nadin7138, а в якій програмі ви працюєте, що у вас 4-значні коди проставляються спокійно? По оренді приміщення відповіла Вам трохи вище

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Nadin7138
17.03.17 12:24

masik, Бухгалтерія для України, редакція 1.2.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ганна
17.03.17 11:40

Підскажіть будь-ласка, у мене послуга водопостачання, мій код 3600, я коли заповнюю податкову накладну я цей код ставлю в графу "послуги згідно з ДКПП" ? і чи треба мені щось ставити в УКТ ЗЕД?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Nadin7138
17.03.17 11:45

Ганна, коди з довідника ДКПП для послуг, коди з УКТ ЗЕД для товарів. У Вас послуги.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ганна
17.03.17 11:47

Nadin7138, дякую

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • masik
17.03.17 11:59

Люди добрі, а хто може підказати який код вірний для "Вантажно-розвантажувальні роботи" в грн. - 52.24 "Послуги щодо транспортного обробляння вантажів"чи - 52.29 "Послуги допоміжні щодо транспортування інші"?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • masik
17.03.17 12:04

а ще "Перебування автомобілів на території підприємства" в шт. - це код 52.21 - це вірно?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Алла
17.03.17 12:29

Подскажите пожалуйста, код ДК 016:2010 на "Имущественные права на квартиру"

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Татьяна
17.03.17 15:49

Оказываем услуги ЖД, аттестация депо, какой код услуги ставить?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Одесса
17.03.17 16:24

Nadin7138,спасибо,но мы выдаем акт с считаем все по 45.20 в норма /часах и калькуляция у нас рассчитана на 1норма/час, поэтому в НН ставили н/час-2014

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Татьяна
17.03.17 17:20

Пожалуйста, подскажите. Я зарегистрировала 15.03.2017 две налоговых без кода УКТ, а сегодня увидела. Сделала первый РК: в первой строчке ячейка 4,1 пустая с -, а во второй тот же товар, но с +. Не регистрирует, прислали квитанцию, что ячейка 4,1 должна быть заполнена. Сделала второй РК в первой строчке ячейка 4,1 написала код, с -, во второй тот же , но с +. Не приныли. В квитанции написали, что в накладной, что регистрируется ячейка 4,1 пустая. В налоговой спрашивала, никто ничего не знает.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
17.03.17 17:26

всем доброго вечера.Подскажите пожалуйста кто сегодня столкнулся с проблемой при регистрации НН :код послуг згідно ДКПП зазначений у под.накладній (33.14) не відповідає держ.класіф.продукції і послуг? Зарнее спасибо за ответ

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Яна
20.03.17 13:28

Елена, та же проблема, код 33.12 - не відповідає держ.клвсиф. Вы что-то выяснили? Заранее, спасибо

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Яся
20.03.17 16:32

Яна, у меня с таким же кодом в пятницу отклонили. Дозвонилась на 0800... сказали, что эти коды ещё у них не внесены в базу. Просили пересдать начиная с понедельника. Пока повторно не отсылала, время есть, дай бог чтобы они внесли их к следующему понедельнику.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
20.03.17 13:56

Яна, пока нет. Пыталась в карточке Медка исправить ТМЦ на УСЛУГА и зарегистрировать но увы.В Медок звонила сказали что это шлюзы в налоговой не принимают что то у них не так настроено. В консультауию на 0800.....не дозвониться. Если что напишу сразу.И Вы м.б. что решите.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Яна
20.03.17 17:17

Елена, в Медке мне тоже сказали, что у меня все правильно виписано, обращайтесь в налоговую. В налоговую дозвониться не могу, у меня Голосеевская Киев

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тамара
17.03.17 19:07

Подскажите, пожалуйста, коды услуг: 1) сдача в аренду радиоактивного источника; 2) контроль качества сварных соединений.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Катя
20.03.17 10:48

Добрый день! Скажите пожалуйста, а если "проживание в гостинице" код УКТ ЗЕД 00104 Житлове приміщення ставить??? или какой нужно??

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • VN
28.03.17 15:13

Катя, 55/10

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • татьяна
20.03.17 11:00

Подскажите у кого транспортные услуги есть , какой код ставить нужно ?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 1
  • Ксенія
20.03.17 11:22

татьяна, я вибираю з 49.41 вантажні перевезення. Там є багато підвидів вибираєте який Вам більш підходить.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ксенія
20.03.17 11:24

А мені підскажіть ,у кого є послуги по навантаженню лісопродукції, який код?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 112233!!!
20.03.17 11:28

Добрый день! Подскажите, пожалуйста - сделала корректировку Нулевую (с "+" и "-" как обычно), стала регистрировать, но приходит квитанция "Не указан код УКтзед", хотя с "-" без кода, а "+" с кодом.Спасибо!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Студент
20.03.17 13:52

Добрый день! Подскажите пожалуйста, квед 68.32 управление недвижимостью на основании контракту, то есть субаренда. какой код ставить в налоговой 68.32.13-00.00? услуги подрядчиков ?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бука
20.03.17 15:21

Добрый день! ЛЮДИ!!!! Кто -то смог всё таки зарегистрировать налоговую на услуги????? А то лично у меня не зарегистрировалась - пишет " відхилено... код послуги згідно... не відповідає державному класифікатору" Код вібрать с справочника в медке - всё верно с ним))) Код из 4 цифр біл выбран

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Елена Л
22.03.17 16:17

Бука, сегодня регистрировала все нормально.Обратите внимание в карточку (заполнение) в медке номенклалатура

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Оксана
20.03.17 17:01

Бука, нн на услуги в медке не регистрируются. Код тоже выбирала и в медке и загружала сразу из 1-С, ни 4 ни 10 цифр не принимает, ошибку выдает такую же "код послуги згідно ДКПП не відповідає державному класифікатору пп". Если проблема не одного человека, то остается только ждать исправлений.........У нас ведь все как обычно через ...., с годами привыкаешь, перестаешь сходить с ума и рвать волосы на голове.... Держитесь бухгалтера, жизнь продолжается!!! Сегодня всемирный день счасться :)

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Елена Л
22.03.17 09:01

Оксана, регистрирация пошла в медке.Вы только в МЕДКЕ в карточке НОМЕНКЛАТУРА выберите в строках нужное наименование послуги и код послуги.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Яна
20.03.17 17:25

Оксана, ситуация аналогичная, пыталась втянуть и 4 и 10 цифр. ответ из налоговой: код не відповідає держ. класифікатору. Буду пробовать завтра. В налоговую дозвониться невозможно......

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Silwa
20.03.17 15:29

Ну что, коллеги, коды услуг до 31 налоговая так и не подтянула?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена Л
22.03.17 08:57

Silwa, регистрируйте все нормально. Я выгружала из 1С и в карточке выбрала:Найменування : Технычне облс.........(вы напишите как Вам надо)ТИП: послугаКод УКТЗЕД(умов.код) або код послуги: 33.14

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • лю-лю
20.03.17 16:02

выезд мастера, может кто сталкивался и подскажет код услуги

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ирина
21.03.17 12:28

кто-нибудь находил "послуги освітлення" или что-то в этом роде?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лариса
21.03.17 13:46

Подскажите, пожалуйста,какой код на аренду (эксплуатацию) козлового крана?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • ліна
13.04.17 10:07

Лариса, мне тоже нужен єтот код

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Анна
21.03.17 15:23

Підкажіть , будь ласка, код послуги " Відшкодування витрат по субсидіях на квартплату". Дякую!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Олена
21.03.17 18:46

А мені підскажіть ,у кого є рекламні послуги, який код?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ната
22.03.17 12:50

Подскажите код "послуги з пошиття товарів з давальницької сиривини".

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Людмила
22.03.17 14:29

Подскажите код услуги " послуги у сфері маркетингу"

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Людмила
22.03.17 14:45

подскажите, пожалуйста, если поставщиком был зарегистрирован импортный товар с пометкой "Х", то если мы товар перепродаём, то тоже мы должны ставить пометку "Х" в графе код 3.2. Я так понимаю отметка "Х" должна присутствовать на всех этапах поставки, если товар импортный?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Jenjik
23.03.17 16:34

Людмила, Да

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ірина
22.03.17 14:53

Отказ в регистрации связан с тем, что на Едином окне справочник ДКПП не полный (начинается с секции Е раздела ДКПП - 36). Т. е в справочнике ДКПП налоговой пропущены секции от A до D. Полный справочник ДКПП доступен по ссылке: http://zakon0.rada.gov.ua/rada/show/v457a609-10/paran133#n184. Со стороны ГФСУ, никаких разъяснений для плательщиков, касательно справочника ДКПП, на официальном сайте не размещено. Включая во внимание штрафные санкции, с которыми столкнутся плательщики, считаем возможным рекомендовать: клиентам, которые обращаются с вопросом об отказе в регистрации НН/РК по причине отсутствия кода услуги в справочнике ДКПП (разделы 01- 35), писать обращение в ГФСУ с требованием разъяснений и обновлением справочника ДКПП в соответствии с утвержденным.Шаблон обращения. К обращению необходимо прилагать Квитанцию № 1 и направлять на электронные адреса: бласне управління ДФС Електронна пошта для звернень громадян Головне управління ДФС у Вінницькій області vin.official@sfs.gov.ua, vn.zvernennya@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Волинській області vl.zmi@sfs.gov.ua, vl.official@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Дніпропетровській області dp.official@sfs.gov.ua, dp.zvern436@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Донецькій області dn.upr11.official@sfs.gov.ua, Dn-Gu@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Житомирській області zt.official@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Закарпатській області zak.zvernennya0716@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Запорізькій області zp.zvernennya@sfs.gov.ua Головне управління ДФС в Івано-Франківській області if.service@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Київській області kyivobl.zv.gromad@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Кіровоградській області kr.official@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Луганській області lg.official@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Львівській області lv.official@sfs.gov.ua, lv.appeal@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Миколаївській області mk.zvernennya@sfs.gov.ua Головне управління ДФС в Одеській області od.zvernennya@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Полтавській області pl.rez@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Рівненській області rv.zvernennya@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Сумській областіv sumy.gu18zvernennya@sfs.gov.ua, sumy.public@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Тернопільській області tr.viddil11@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Харківській області Kh.zvernennya@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Херсонській області ks.zvern@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Хмельницькій області km.official@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Черкаській області ck.2300zvern@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Чернівецькій області cv.official@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у Чернігівській області ch.official@sfs.gov.ua Головне управління ДФС у м. Києві kyiv.official@sfs.gov.ua , kyiv.public@sfs.gov.ua Офіс великих платників податків ДФС vpp.info@sfs.gov.ua

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена Л
22.03.17 15:10

Ірина, у меня сегодня получилось зарегистрировать НН с кодом 33.14В карточке НОМЕНКЛАТУРА даем выбирать "Послуга" и код "услуги" Так что думаю можно всем пробывать регистрировать.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Олена
22.03.17 17:12

Елена Л, а в нн так и проставили с точкой код? а то мне меок пишет ошибку(((

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Jenjik
23.03.17 14:48

Коллеги! Скажите, а никого не смущает здесь на форуме, следующее:У Порядку заповнення податкової накладної (обновленном) сказаноПлатники податку, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП не повністю, але не менше ніж чотири перші цифри відповідного коду. Далее есть такое замечательное предложение:При цьому код згідно з УКТ ЗЕД зазначається на рівні позиції, підпозиції, категорії, підкатегорії відповідно до Закону України "Про Митний тариф України".Но код на рівні підкатегорії - це всі десять знаків коду УКТ ЗЕД!Т.е., перефразируя, можете указывать 4 знака, но должны указать 10 знаков (чтобы показать підкатегорію!!)

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Вікторія
23.03.17 14:50

Підскажіть будь ласка код УКТ ЗЕД Студентського квитка.852352 чи 4911?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Юлия
28.03.17 13:42

Меня как и многих бухгалтеров тоже трусит от этих кодов. Я с начала года указывала 6 цифр, (товар собственного производства РТИ) сальнички у меня есть просто резиновые а есть с содержанием метала. Неделю назад позвонил клиент и пожаловался, что так низзя и нужно 4 или 10 цифр !!! Наша налоговая только плечами пожала. Я на горячую линию, так одна "говорилка" сказала что все норм. а вторая что нужно РК делать с начала года...Я в Дт-Кт написала- тож молчок... Я в ШОКЕ!!! сижу офигеваю... Люди добрые, подскажите, может кто в курсе дела?! Можно ли ставить эти ... 6 цифр или просто ограничиться 4 знаками, но тогда я буду весь товар что по подгруппам разбивала валить в одну кучу... Что делать?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ирина
28.03.17 14:51

Юлия, Не заморачивайтесь, делайте как Вам проще. Сказано не меньше 4 знаков. 6 это ж не меньше 4. А клиент может себе обрезать до 4 если перепродает. Я по крайней мере так делаю. Мне тоже присылают с разным количеством знаком. Главное, чтоб первые 4 совпадали.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Юлия
29.03.17 12:02

Ирина, Спасибо что откликнулись. Я уже третий раз позвонила на горячую линию, они там как куклы заведенные читают статьи из ПКУ и "посылают" читать ЗІР. (ответ на свой вопрос я не нашла и там) .. Ох, когда ж уже издеваться перестанут..

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • Ирина
28.03.17 14:54

Кто знает какой код ставить на компенсацию жд расходов. Мы принимаем вагоны клиентов на свои жд путя. Выставляем им за разгрузку в рамках договора. А потом ЖД выставляет нам за подачу-уборку этих вагонов которые мы разгрузили по коду 52.24/Послуги щодо транспортного обробляння вантажів. Мы их услуги перевыставляем на компенсацию - и вот вопрос: какой код ставить?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Татьяна
29.03.17 14:02

Подскажите, кто сталкивался! Контрагент компенсирует расходы по электроэнергии, какой код УКТ ЗЕД должен указываться с 01.03.2017г?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Анастасия
06.04.17 18:26

Татьяна, я думаю компенсацию (перевыставление) услуг выставлять по коду 82.99 Надання інших допоміжних комерційних послуг, н.в.і.у.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Наталья
30.03.17 23:01

Татьяна, меня тоже интересует этот вопрос. Ставлю 35.14 - "не відповідає ДКПП" какой же тогда, и ед. измерения какие правильно ставить -кВТ или же всетаки для услуги - грн??????????????????????????????????.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Татьяна
30.03.17 10:07

Подскажите пожалуйста, какой код "розроблення та виготовлення технчних умов"??

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Эля
03.04.17 15:25

Касательно водоснабжения В журнале "Все о бух. учете" советуют, что "при поставке воды нужно проставлять УКТВЭД 00405 (вода, крім води, яка класифікується в товарних позиціях 2201,2202 УКЕЗЕД) в гр. 3.1 раздела Б, а по водоотводу по коду ГПКУ 37.00.11 в гр. 3.3." Хотя какой УКТВЭД если это услуга?Как поступать в этом случае?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Эля
03.04.17 15:38

Люди, работающие в водоканалах, отзовитесь!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Вика
05.04.17 17:44

Добрый день.Может кто подскажет код для субаренды.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Инкогнито
13.04.17 14:37

Вика, 68.20

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ася
20.04.17 08:44

Добрый день, кто знает код на услугу "Опломбировка счетчика"?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tala
30.05.17 15:20

А что удалось решить с кодом для передачи внешних водопроводных сетей на баланс города(комунальную собственность) по Решению Киевсовета (развитие инфраструктуры, взнос за строительство)?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Люба
31.05.17 14:54

Підскажіть, будь ласка, який код послуги ставити при оплаті компенсації за опалення орендованих приміщень? 68.20 чи 82.99 ?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух
06.06.17 10:20

Підскажіть, будь ласка який код послуги на мобільний зв`язок, якщо підприємство займається зовсім іншою діяльністю не пов`язану зі зв`язком?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Людмила
05.09.17 12:23

Доброго дня ! Підскажіть будь-ласка підприємство займається послугами охорони це основний вид діяльності але хочемо продати автомобіль як відобразити в податковій накладні і як зареєструвати ?

Ответить