при подписке на рассылку
gift_icon
29.01.19
7862 14 Печатать

Які підприємства повинні подавати Звіт про управління

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 547 внесено зміни, що вносяться до порядку подання фінансової звітності, а саме:

Підприємства (крім бюджетних установ, мікропідприємств та малих підприємств) подають разом з річною фінансовою звітністю звіт про управління. У разі подання підприємством консолідованої фінансової звітності, подається консолідований звіт про управління. Середні підприємства мають право не відображати у звіті про управління нефінансову інформацію.

Звіт про управління — це документ, в якому компанія розповідає про свої поточні справи та плани на майбутнє. Звіт цей повинен містити як фінансову, так і нефінансову інформацію, яка описує, в якому стані знаходиться компанія та розкриває ризики для її діяльності.

Звіт про управління зобов'язані подавати середні та великі підприємства. При цьому середні мають право не вказувати нефінансову інформацію. Вперше його потрібно буде підготувати за підсумками 2018 року, та подати не пізніше 28 лютого 2019.

Методичні рекомендації, підготовлені Мінфіном, стверджують, що у звіті необхідно розкривати таку інформацію: організаційна структура та опис діяльності компанії,  результати діяльності, ліквідність і зобов'язання, довкілля, кадрова політика, ризики,  дослідження та інновації, фінансові інвестиції, перспективи розвитку, корпоративне управління.

Звіт про управління подається разом із фінансовою звітністю, а значить, до того ж органу. Але в залежності від того, чим займається компанія, органи ці можуть відрізнятися. Банки подають звіти в НБУ, акціонерні товариства — в Нацкомісію з цінних паперів та фондового ринку, страхові — в Нацкомфінпослуг. Але будь-яка юрособа, без винятків, подає фінансові звіти до органів фіскальної служби та статистики.

По материалам Офіс великих платників податків ДФС
Отключить рекламу
Комментарии
  • 5252
29.01.19 09:45

Что за бред у "пискалов"??? 

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • лина
29.01.19 09:46

в какой форме он подается и как? голубями?

Ответить
    Оценить
  • 14
  • 0
  • Oleg7
29.01.19 10:14

лина,
технически это можно реализовать путем вставки текста в графу дополнения к декларации по прибыли.
Правда не знаю, как много текста туда вместить можно. 
Если нет, то голубиной почтой на бумажном носителе :)

Ответить
    Оценить
  • 10
  • 0
  • Анатольєвна
29.01.19 10:11

лина, Ваше голубями? викликало у мене таку широку посмішку, що не пам'ятаю, чи колись ще я так само посміхалась після читання бухгалтерських новин. Дякую! 

Ответить
    Оценить
  • 10
  • 0
  • Лара
29.01.19 10:34

Стесняюсь спросить, кто будет читать эти сочинения на вольную тему? 

Ответить
    Оценить
  • 12
  • 0
  • Гарри К.
13.02.19 13:37

Лара,.. рейдеры в первую очередь!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
29.01.19 11:46

Придется потратиться на двух голубей: одного в статистику, другого фискалам, редкая птица долетит до середины Днепра

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
  • Муля
29.01.19 12:22

Это типа реферата или курсовой работы,медок ответил,что голубями...с бумажными носителями.Так что вспомним молодость! )))

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Бухгалтер
29.01.19 13:33

звіт про управління не є фінансової звітністю! 

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • Даша
29.01.19 15:05

во придурки

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 0
  • лллл
29.01.19 15:31

так что его сдают абсолютно все?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • лллл
29.01.19 15:31

все я поняла,вопрос снят

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 0
  • ИРИНА
30.01.19 14:37

а кто-нибудь бланк видел этого отчета?

Ответить