Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


11.03.19
20100 9 Печатать

ДФСУ знов оновила план перевірок на 2019 рік

ДФСУ продовжує коригувати план перевірок на поточний рік.

Оприлюднено зміни до Розділу І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділу ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" з урахуванням коригування (березень 2019 року) 07.03.2019 (Завантажити)

Інші розділи плану перевірок поки що залишено без змін:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • лллл
12.03.19 08:52

это уже привычно,как выпить с утра кофе)

Ответить
  • ок
12.03.19 10:41

А як там пошук працює?

Ответить
  • Наталья
12.03.19 11:10

ок,натискаєте одночасно "Ctrl" та "F". Потім вбиваєте код ЄДРПОУ або ІНН (для ФОП).

Ответить
  • Ксенія
12.03.19 11:44

Допоможіть в такому питанні. Приймали працівника на роботу без ЄДРПОУ , цілий рік пропрацював, а тепер пішов податкову і оформив собі ЄДРПОУ. Як мені тепер повідомити в пфу і податкову і взагалі як звіт дод.4 за лютий здати? Буду вдячна за відповідь.

Ответить
  • Ирина
14.03.19 18:55

Ксенія, просто здаєте тепер з кодом,
в картці співробітника ставите код, а не паспорт.

Ответить
  • прохожий
14.03.19 11:18

Ксенія,
Для общего развития - у физ.лиц не может быть код ЕГРПОУ(ЄДРПОУ) , а только код ДРФО.

Ответить
  • Елена, Мариуполь
12.03.19 13:49

Ксенія,как общий совет: не мудрите сами, прозвоните/зайдите в соответствующие инстанции: по ЕСВ именно в ПФ, т.к. у них садится информация и загружаются данные в Реестр застрахованных лиц. По 1-ДФ соответственно в налоговую. Не знаю как в Вашем городе, у нас, в принципе, отвечают нормально: хамство, скорее редкость, чем норма.

Ответить