Отключить рекламу

Подпишитесь!


27.08.19
19981 31 Печатать

З 1 жовтня будуть діяти нові бюджетні рахунки за стандартом IBAN (оновлюється)

Нагадуємо, з 5 серпня 2019 року в Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 літерно-цифрових символів. Починаючи з цієї дати в платіжних дорученнях можна вказувати номери рахунків за стандартом IBAN.  

За повідомленням Державної казначейської служби України, з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 року №162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні". Згідно з Постановою №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів  (з 01.10.2019 до 31.10.2019 - перехідний період, з 01.11.2019- у постійному режимі).

Регіональні ДФС вже почали оприлюднювати нові бюджетні рахунки за стандартом IBAN, які будуть діяти з 1 жовтня 2019 року.

Оновлені реквізити вже розмістили на своїх сайтах:

ДФС в Вінницькій області

ДФС в Житомирській області

ДФС в Закарпатській області

ДФС в Запорізькій області

ДФС в Івано-Франківській області

ДФС в Кіровоградської області

ДФС у Миколаївській області

ДФС в Рівненській області

ДФС в Сумській області

ДФС у Тернопільській області

ДФС в Хмельницькій області

ДФС у Черкаській області

ДФС у Чернівецькій області

 

Отключить рекламу
Комментарии
  • Ігор
27.08.19 15:40

Вся країна вже і забула про старі рахунки, а цим безнадійним ще місяць потрібен, щоб зрозуміти що робити. І всі ці розумові невдахи стануть "Державою у смартфоні"? Без скорочень? У світі, запровадження нових технологій, веде до збільшення ефективності праці та скороченню/вивільненню працівників, а в нас мабуть треба буде збільшувати штат - роботи добавиться, аж 29 знаків у рахунках.
На додаток посилання на статтю "Перший день у школі: фото дівчинки стали вірусними" (https://www.bbc.com/ukrainian/other-news-49454197).Тут головна фраза: "Вона дуже любить школу, і це був її перший день у другому класі...", п'ятирічна дівчинка. Ще доказ, що в Європі школа починається з 4 (в цьому прикладі Шотландія), а Франція з 3 років.

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 40
  • Сомневающийся Sкептиk
03.09.19 13:55

Реквизиты счетов IBAN Одесская область на сайте Держказначейства (станом на 30.08.2019): 
https://ode.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • SHADOW
27.08.19 17:51

Ігор, зато у нас после реформы образования 14% учащихся младшей школы не умеют ни читать ни считать. сегодня такое прочел.

Ответить
    Оценить
  • 30
  • 0
  • Василь
28.08.19 14:17

SHADOW, а до реформи їх хтось рахував? Впевнений, що відсоток був таким самим, а то й більше.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 3
  • Наталі
27.08.19 16:39

Ігор, вся країна ще не забула про старі рахунки, а активно ними користується. В чому саме ви бачите проблему, якщо зміна бюджетних рахунків буде з 1 жовтня, а не з 5 серпня?

Ответить
    Оценить
  • 61
  • 3
  • Ігор
27.08.19 16:48

Наталі, рахунки як приклад відсталості чиновників. Порівняйте наше життя зі світом, завдяки керуванню безнадійних на держслужбі нас зі світом розділяє прірва. Ніхто, крім відсталих державних старими рахунками не користується, всі змогли перейти на нові.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 30
  • Люся
27.08.19 15:56

Ігор, та давайте новорожденных в школу отправлять  

Ответить
    Оценить
  • 23
  • 0
  • *
28.08.19 11:23

Люся, точно. Советская школа была признана лучшей в мире в свое время. Потому что давали основное, что в жизни пригодится. И не пичкали горами мусорной информации. Я училась без особого напряга, но школа дала фундамент на всю жизнь. Рефераты по литературе младшей сестре. золотой медалистке. заканчивавшей школу уже  после развала совка, писали ночами всей семьей. В результате, испортив при уборке кухни руки какой-то плохо смывающейся щелочью, не додумалась сразу промыть уксусом. Результат - больница. И гора модных "лечебных" кремов. Ну утонули в куче патриотичных литературных героев и всяких там личностных ростов простые правила. Кислота и щелочь нейтрализуют друг друга, в любом выключателе есть фаза и ноль,  вода проводит электроток и прочие мелочи, которые иногда спасают жизнь. А современные родители пихают в школы уже с 5 лет, чтобы побыстрее  перегружать ненужной инфой. Не думая, что ребенок еще физически не готов тянуть на себе тяжелый ранец, как и сидеть смирно весь урок. Мы отдали ребенка в школу почти в 8 лет. Ничего, отличники)))) И правильно сделали.

Ответить
    Оценить
  • 31
  • 4
  • Екатерина
28.08.19 15:34

*,тогда учебники писались для детей, а не для удовлетворения самолюбия автора. Я далеко не являюсь фанатом союза, но факт есть факт. И это я еще сравнивала учебник за 2000-годы с советским. Что сейчас вещают даже страшно представить. Похоже, что действительно хотят отупить население.

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 0
  • Въедливый
28.08.19 14:24

*,  несколько замечаний:
1.Советскую школу лучшей в мире признавала только сама советская школа.
2.Вода проводит электроток. Дистиллированная - нет. 
3. наверное, еще и прививки не делаете?

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 7
  • Елена
28.08.19 17:45

Въедливый, тоже хотела написать, что советское образование только внутри страны и считалось лучшим., а потом эти образованные воду перед телевизором заряжали и денюжку в МММ несли....

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 1
  • Ігор
27.08.19 16:07

Люся, Уявіть, в світі таких думок не виникає. В світі впевнені, що це нормально. Однак, ви маєте рацію. Скоро навіть вчити будуть не в утробі, а навчати будуть сперматозоїди.

Ответить
    Оценить
  • 5
  • 25
  • Паламея
27.08.19 15:45

Фух! Ну, теперь заживём! Представляю, как будут расти экономические показатели!!! Реформы, однако...)))

Ответить
    Оценить
  • 33
  • 1
  • яя
27.08.19 17:24

зачем нам эти счета?

Ответить
    Оценить
  • 24
  • 3
  • Надежда
28.08.19 14:42

яя,  Стандарт Ибан, а счета ибан....?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • *
28.08.19 13:32

яя, чтобы делать видимость реформ. и не скучно было бухгалтерам. 

Ответить
    Оценить
  • 8
  • 1
  • Сомневающийся Sкептиk
27.08.19 22:50

Интересно, а почему "з 1 жовтня", а не с 1 листопада?

Ответить
    Оценить
  • 28
  • 0
  • Ирина
28.08.19 07:19

Сомневающийся Sкептиk, потеряли цифру 3 перед 1...))))

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 0
  • клава
28.08.19 09:34

Ирина, они не потеряли, а пробел влепили

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • 5252
28.08.19 08:04

ребята, это чтобы мы дурью не маялись, а  думали чего ожидать и что нового придумают наши "большие умы"??? Будем от злости и новшества "зеленеть"...

Ответить
    Оценить
  • 18
  • 2
  • Инна
28.08.19 09:40

Новые счета , это ерунда по сравнению с   надвигающимися ТОКЕНАМИ.

Ответить
    Оценить
  • 24
  • 0
  • Непогода
28.08.19 14:35

Инна, так вроде надвижение токенов отложили до 2021года. Но это пока в форме обещаний изменить закон.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Ігор
28.08.19 10:16

В США діє: EFTPS: Электронная федеральная налоговая платежная система
Майже як особистий кабінет плати за інтернет.
Не позже, чем за один календарный день до наступления установленного срока платежа, к 20:00 по восточно-американскому времени, пользуясь системой EFTPS®, переведите нужную сумму с вашего счета на счет Министерства финансов в уплату ваших федеральных налогов. Перевод средств с вашего счета не будет осуществлен до наступления указанной вами даты. Вы получите немедленное подтверждение вашего платежного поручения, и банковская выписка подтвердит факт производства платежа.
https://www.irs.gov/ru/payments/eftps-the-electronic-federal-tax-payment-system
США з 450 мільйонами громадян може, а наші безнадійні "обклеїли" країну кодексами, в тому числі - бюджетним, і не можуть дати з цим ради.

Ответить
    Оценить
  • 9
  • 2
  • Лора
28.08.19 11:16

Не зрозуміло, чому с 1 жовтня, а не с31 жовтня, коли починається сплата податків, і починати змінювати рахунки, якіх в кабінетах ще немає? якби іх дали с 5 серпня, тоді ладно,  вже б за 3 квартал платили за новими, а так рахунків ще не має, но с 1 жовтня податки по новим (((

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 5
  • Анн
28.08.19 15:09

Посмотрела обновленные реквизиты (под текстом ссылки), есть НДФЛ, ВЗ, налог на прибыль, но пока нет ЕСВ.  Важно не забыть!!!, что новые будут и наши НДС-счета, их по идее должны будут изменить в вытяге на запыт по сумме на остатке НДС-счета.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Наталья
28.08.19 17:09

не по теме, скажите пожалуйста, у всех подтягиваются витяги на запити, или только у меня целый день нет витягів

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Ирина
28.08.19 17:46

не подтягиваются у большинства :(

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Ніна
29.08.19 13:00

Не бачу нічого поганого в зміні рахунків, але у нас все робиться аби як.Мені сьогодні через Державну казначейську службу потрібно перевести кошти, отримувач надіслав довідку з банку з новими реквізитами. І все:  казначейство ще не працює з новими рахунками . може тепер чекати до 1 листопада,але чи цього захоче отримувач коштів.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 1
  • Леля
02.09.19 09:50

А где счета в формате IBAN в Хмел. области? По ссылке старая информация!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Виктория
03.09.19 08:32

По Винницкой области ссылка тоже выдает старые счета!

Ответить