Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.12.19
12693 12 Печатать

Електронна трудова книжка

Уже не перший рік ми з вами чуємо «погрози» від Мінсоцполітики про те, що ось-ось паперові трудові книжки відійдуть у минуле.

На сьогодні вже є проєкт закону щодо переведення у цифровий формат трудових книжок. І він схвалений Урядом.

Тож з нового випуску серіалу «Бухгалтерські поради» ви дізнаєтесь:

  • Електронна трудова книжка: це добре чи погано?
  • А чи можна продовжувати вести паперові трудові книжки?
  • Якщо не вести паперові книжки, як довідатись, основне це місце роботи чи сумісництво?
  • Як працівник дізнається, що він офіційно прийнятий на роботу, а не тільки на словах?
  • Як бути зі звільненням?
  • Як же стаж, якщо не буде трудової книжки?

РЕКОМЕНДУЄМО! Долучайтеся до нашої YouTube спільноти. На вас чекатимуть: вебінари, відеоуроки, семінари - БЕЗКОШТОВНО!

 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Сомневающийся Sкептиk
12.12.19 00:29

А вообще-то инициативу "украли" у соседей: http://www.pfrf.ru/etk 
(это информация для Ігоря) 

Ответить
  • Ігор
12.12.19 13:04

Сомневающийся Sкептиk, Фух! Дякую! Ледь не пропустив! І Санта Клауса з оленями і Діда Мороза зі Снігуронькою треба гарно зустріти. І до нового року підготуватись.
Ну, в тому, що в цих розумових невдах, окрім Мордора і приклад ніде взяти - це відомо. Нехай хоч так. Мордор все-одно, їх випередив - в них більше досвіду вкрасти та привласнити чуже. Гадаю, Дубілет тек привласнював собі чужі розробки, а кому поскаржитись, коли батько головний?

Ответить
  • Кузя
12.12.19 05:17

Сомневающийся Sкептиk, узбеки тоже с нового года на электронных трудовых договорах и книжках. Уже даже инструкции есть, как работать. Причём быстро все - решили, сделали. Без прилюдий в 3 года.

Ответить
  • бурундук
12.12.19 11:45

Кузя,потому что у них меньше вышиванок

Ответить
  • Дмитрий
12.12.19 12:23

бурундук, при чем здесь национальная одежда? узбеки все ходят в национальном?

Ответить
  • бурундук
12.12.19 12:51

Дмитрий,

Почувствуйте разницу в «ходить в национальной одежде « и « прикрывать воровство  национальной одеждой».


Ответить
  • бурундук
12.12.19 12:46

Дмитрий,в вышиванках как раз больше всего в стране и разграбили и убили экономику.

Ответить
  • Сергій
12.12.19 10:30

Часто-густо стремление к новизне приводит к дороговизне и голубизне.

Ответить
  • Елена
12.12.19 14:13

Собралось стадо - обязательно все обсудить надо, Работайте - нечем что ли заняться?

Ответить
  • Ігор
12.12.19 15:38

Елена, ви дивитесь як матуся на три-річну дитину, яку треба підбадьорювати в будь-якому разі. Однак дитина виростає та починає робити щось доросле, а наші безнадійні і в 40 років лишаються з IQ голуба.
В нас взагалі перекрутили поняття "пенсія" або, як у совку "зароблений/заслужений відпочинок". Пенсія - це піклування державою про осіб, яки досягли певного віку і не можуть заробляти самостійно. ЇЇ не заробляють - до неї доживають. Є стаж, чи ні - немає значення - на прожитковий мінімум він має право. А на розмір, вже повинна впливати довідка про зарплату.
Тепер про досвід: для цього є співбесіда, випробувальний термін, документ про освіту, ..., тощо. Просто наші HR-розумово-фіндиректорні хочуть бачити все в трудовій. Однак Америка (вся), Європа, Австралія, Японія, ... обходяться без ТК - тому вони і обігнали нас в розвитку - тренують мізки.

Ответить
  • 123
13.12.19 13:40

Ігор, понравилось про IQ голубя))))) возьму на заметку

Ответить
  • Надежда
13.12.19 14:11

Не компостируете людям мозги,  для начала сделайте перепись населения  и не по ФБ и открытый кадастр ВСЕЙ   укр земли.

Ответить